реклама

реклама

Черкаський футбольний клуб «Славутич» може не взяти участь у наступному чемпіонаті України. Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор клубу Володимир Лашкул, інформує сайт ФК «Славутич».

Якщо влада Черкас та області не виявлятиме бажання фінансово підтримувати команду, то її існування може бути припинено.

– За останні півроку, коли я став генеральним директором клубу, на утримання команди було витрачено 10 мільйонів гривень. Здебільшого це були мої особисті кошти. За цей час влада міста Черкас та бізнесмени Черкаської області фактично не підтримували команду. Звичайно, я ще буду розмовляти із новообраним мером Черкас Одаричем та головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком про підтримку команди. Якщо не буде підтримки з боку підприємств міста та області, то я особисто фінансувати ФК «Славутич» із своїх бізнес-можливостей наміру не маю, – зазначив Володимир Лашкул.

Генеральний директор «Славутича» припускає, що влада та місцевий бізнес не підтримають команду. Тому місце «Славутича» у другій лізі може зайняти білозірська «Зоря», яка нещодавно отримала атестат на участь у чемпіонатах України серед професійних команд і має відповідну для цього інфраструктуру.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Уманский Еврей 18.06.2014 05:35
При Тулубе всё было нормально в команде. Как только этот пришёл, всё пошло на нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 визор 16.06.2014 18:55
Путин виноват :lol: , валите все на него.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Знающий 16.06.2014 14:52
Власть у нас как всегда денег не найдет, а один Лашкул естественно тянуть команду, игроки которой судя по всему сами не хотят играть в 1 лиге (полный провал сезона и 8 место в чемпионате, да и по игре честно говоря очень слабенько), вкладывая свои деньги не будет, со спонсорами я думаю тоже не сложится, темболее, что ребята не вышли в первую лигу.Так что наверное будет как и с ФК "Черкассы", увы! :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Ультра-Ас 16.06.2014 14:31
Цитую Дід Трохим:
Ну ясно, коли куча команд юго-востока остались без стадіонів, у "Славутича" нарисувались фінансові проблеми. Очєнь даже допускаю, шо тут появиться якийсь "Горняк" чи "ФК Макєєвуголь", ото і буде наш "Славутич". Фу ти, "Дніпро" :sad:

Проблеми з фінансуванням у "славутича" значно раніше "нарисувались" - коли втік Тулуб, чиєю іграшкою він був.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 ТаНуНа 16.06.2014 13:43
Дивна логіка у цього Лашкула: "Особисто я фінансувати не збираюся", а Одарич і Ткаченко нехай фінансують. :-x Лашкул, ти де живеш - у Черкасах чи в Барселоні? Ти, може, бачив, що в Черкасах, а тим більше в області, яка і не повинна тебе фінансувать, є зайві кошти?! Якщо такі будуть - їх краще хай пустять на армію, а не на склепаний Тулубом клуб, який застряг у другосортній лізі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Фан 16.06.2014 13:43
без нашої команди,на стадіон ні ногою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Черкаси 16.06.2014 13:40
Це рейдерське захопленя.Після заяв "Шахтаря" ,цого слід було чекати ..Чекаємо на реакцію мера і губернатора !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 свидомый 16.06.2014 13:26
А ВСИ Ж ПО 25 РАЗИВ ПИД ВИКНАМЫ КАБИНЕТУ прысидалы! Тепер грошей нема?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Коли Олійника посадять 16.06.2014 13:23
ЛЮБІЙ НЕ ЧЕРКАСЬКІЙ КОМАНДІ-ПОВНИЙ ІГНОР !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Фугас 16.06.2014 13:22
Еще один повод искать Тулуба, хай спасает свое дите :lol: