реклама
Sucurity Police

реклама

odaoa Черкаська влада хоче, щоб городяни, які їздять на громадському транспорті, користувалися у межах міста лише одним проїзним квитком. Про такі плани у рамках пріоритетних завдань влади щодо реорганізації громадського транспорту на цей рік розповів міський голова Черкас Сергій Одарич, виступаючи 12 травня з річним звітом.

Щоб у межах міста діяв лише один квиток на проїзд за однією ціною, влада у цьому році планує здійснювати всі перевезення на замовлення єдиної комунальної компанії.

– Ви придбали квиток. І вам не потрібно кожен раз, роблячи пересадку, купувати інші квитки. У вас квиток на день є. Якщо вам треба їздити з великою кількістю пересадок, може бути єдиний проїзний квиток не тільки на день, а й на місяць, на всі абсолютно маршрути, – пояснив Сергій Одарич. – Перехід на єдиного виконавця цих робіт, на єдину компанію дозволить нам і розвантажити перенасичені вулиці, і охопити маршрутами ті вулиці і квартали, які ще потрібно охопити.


реклама

Коментарі  

 
-1 #9 ГаЛеша 16.05.2011 15:02
Сподіваюся, при цьому залишаться одноразові квітки, чи буде як з Черкаським заопарком - хочеш-не хочеш, а сунься до павуків...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Черкащанин2 16.05.2011 09:18
Бред..... никогда уравниловка еще не приносила пользы развитию. Кто больше ездит тот пусть больше и платит!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Слава 16.05.2011 08:16
Краще нехай повернуть проїзд хоча б до 2-х гривень, а не луплять, як дурень за батька.Адже в Полтаві-1,75 у Кіровограді-1,50 і нічого,не обанкрутились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 проинформированный 15.05.2011 13:09
Все понятно-создадут новый порядок перевозок,под него проведут новый конкурс на самые интересные маршруты,которы е выиграют близкие мэру компании и депутаты и все...Вон Мирза уже закупает новые автобусы,Леонов ездил в Эмираты(!!!) на выставку автотранспорта.Одарич рулит!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 український вовк 15.05.2011 10:42
Ага, дешевше :lol: :lol: :lol: невже ще існують настільки наївні люди :lol: :lol:
Казкарик вам зробить дешевше, вже 2.25 зробив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Черкаські самородки. 14.05.2011 19:50
Це дуже добре, в цьому буде Вам підтримка громади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Andriy 14.05.2011 15:43
якщо таке буде у нас в Черкасах, то це просто буде шикарно і я думаю дешевше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Знайка 14.05.2011 14:21
Фантазії Веснухіна. Ніколи в Черкасах такого не буде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Черкаси 14.05.2011 09:12
Так новатор Одарич можливо придумае як постійно їсти користуючись однією і тієюж хлібиною.