реклама

реклама

Перекличка новообраних депутатів Черкаської міськради проходить просто на сходинках перед облдержадміністрацією, передає з місця події кореспондент «Прочерку».

Фото – із «Фейсбуку» Маріанни Немченко

Фото – із «Фейсбуку» Маріанни Немченко


Поки триває перекличка, кожен з депутатів вкрай емоційно виступає. Зокрема, зчинилася бійка між Олександром Радуцьким, Романом Діскантом, Русланом Зорею та Миколою Булатецьким. Радуцький доводить, що негайне проведення сесії вкрай необхідне Сергієві Одаричу, щоб стати легітимним мером до судового засідання, яке відбудеться після обіду.

Діскант намагався зупинити чоловіка, який проводить перекличку. Знову вчинилася штовханина, але її припинила міліція. Після цього Булатецький став звинувачувати Дісканта та Радуцького у фальсифікаціях та пособництві колишньому режиму. Ситуація на сходинках перед ОДА вкрай напружена, однак перекличка триває.

Дивіться також ВІДЕО з місця подій.


реклама

Коментарі  

 
+1 #25 Ольга 18.06.2014 05:56
Цитую суддя:
Цитую Олексій:
На відео видно псевдодепутата Казяряна, який мав совість приплестися на це действо. Рейдерським шляхом зохопивши мандат депутата міськради, тепер буде допомагати одаричу гр..бувати недогр..боване. Просто соромно за таких «обранців»


Юра Харламов харе оце тролити. Займися ліфтами, які ти обіцяв запустити


запустив, до речі )) а Вам муляє?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 NikolayK 17.06.2014 23:01
Цитую правда:
Цитую ВИБОРЕЦЬ:
Цитую цукерман:
Не допускайте оДАРИЧА!

МИ, НАРОД І МИ ВИРІШУЄМО. ВИБІР ЗРОБЛЕНО. МИ ВИБРАЛИ І ДАЙТЕ ПРАЦЮВАТЬ ЛЮДЯМ. НЕ ТОЙ ЧАС, ЩОБ УСТРОЮВАТЬ КЛОУНАДИ. НАМ ПОТРІБЕН МИР, А ВИДОВИЩ НЕ ТРЕБА.

Отож, якби ВИБРАЛИ, не було б так обідно, а то виліз брехнею.

Докази?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 pravoctoronnik 17.06.2014 21:14
Мля! Радык оказывается еще и "заутюженый". интересно какой был утюг если этот организм с каждым годом все круглее и круглее?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 ПРУ риги 17.06.2014 20:05
Самооборона,пої дете на схід,Радуцького туди закиньте,хай там побориться,манд ат,я так розумію,він складає.Хай там покажить і патріотизм і геройство.На сходах вимахуватись розуму і геройства багато не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Жесть 17.06.2014 17:34
Жаль меня не было так подж..ники выписал бы усем. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 правда 17.06.2014 15:56
Цитую ВИБОРЕЦЬ:
Цитую цукерман:
Не допускайте оДАРИЧА!

МИ, НАРОД І МИ ВИРІШУЄМО. ВИБІР ЗРОБЛЕНО. МИ ВИБРАЛИ І ДАЙТЕ ПРАЦЮВАТЬ ЛЮДЯМ. НЕ ТОЙ ЧАС, ЩОБ УСТРОЮВАТЬ КЛОУНАДИ. НАМ ПОТРІБЕН МИР, А ВИДОВИЩ НЕ ТРЕБА.

Отож, якби ВИБРАЛИ, не було б так обідно, а то виліз брехнею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 суддя 17.06.2014 15:32
Цитую Олексій:
На відео видно псевдодепутата Казяряна, який мав совість приплестися на це действо. Рейдерським шляхом зохопивши мандат депутата міськради, тепер буде допомагати одаричу гр..бувати недогр..боване. Просто соромно за таких «обранців»


Юра Харламов харе оце тролити. Займися ліфтами, які ти обіцяв запустити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 ВР Геть 17.06.2014 15:01
три ... колотять місто і почесна підкеровує з кущів..Гидко що таких хтось обрав.З мажоритаркою треба закінчувать,200 "розумників" обирають місту таких депутатів.Їх примусово л..кувати треба.Радуцький в парках,тільки в якості опудала може бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 дайте місту розвиватись 17.06.2014 14:23
РАДИК, СЧАСТЛИВО!!! Если ты мужчина, а не тряпка, сдавай мандат и живи без позора!!! Ты сейчас напоминаешь сепаратиста, который не дает нормально работать выбранному народом меру!!! Тебя тоже можно понять, "Жу.." средства придется вернуть ))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Дід Трохим 17.06.2014 14:05
Прикольня відяха. Одно ліцо мені дуже нагадало забурівшого кабанчика, якого відтягують від корита. Він чотко понімає, шо його вже туди не пустять і веде себе так, вроді тянуть на забій. :lol: