реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні, слідчим управлінням прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру колишньому начальнику УМВС України в Черкаській області Володимиру Ліпандіну у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень).


Установлено, що 23 січня поточного року вказана особа, перебуваючи біля приміщення Черкаської обласної державної адміністрації, незаконно віддала наказ підпорядкованим їй начальникам та працівникам, що охороняли громадський порядок, про затримання осіб, які приймали участь в акції у підтримку «Євромайдану».

Він же, в ніч з 26 на 27 січня цього року, перебуваючи в приміщенні Черкаської ОДА, перевищуючи свої службові повноваження, віддав наказ працівникам та командирам спецпідрозділів УМВС в області щодо затримання учасників акції «Автомайдан».

В результаті вказаних дій колишній посадовець організував безпідставне і незаконне застосування працівниками міліції насильства та спеціальних засобів до протестувальників, чим порушив права та інтереси громадян.

Наразі вживаються заходи щодо оголошення підозрюваного в розшук та обрання йому запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває, про його результати буде проінформовано додатково.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 адекватный 25.06.2014 22:10
Цитую Майдан:
Довго розслідували...А де те чу... що під Тарасом проголосило що міліція з народом,і через пару годин розстріляли людей на дамбі? Де виконавці? Де бензин міліцейський? Де покарання суддів і прокурорів,що виносили не правомірні вироки "майданівцям"? ДЕ ПОКАРАННІ? ДОСИТЬ ПІДОЗР! КАРАЙТЕ !!!

Каратель хворий з такими закликами ти війну і до ншого дому притягнеш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 адекватный 25.06.2014 18:18
Цитую Майдан:
Довго розслідували...А де те чу... що під Тарасом проголосило що міліція з народом,і через пару годин розстріляли людей на дамбі? Де виконавці? Де бензин міліцейський? Де покарання суддів і прокурорів,що виносили не правомірні вироки "майданівцям"? ДЕ ПОКАРАННІ? ДОСИТЬ ПІДОЗР! КАРАЙТЕ !!!

Люди дома сиділи а не бандували по дамбам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 адекватный 25.06.2014 18:10
Ну звісно захоплення ода в черкасах це добре а ось коли захоплюютьнаші ода в донбсі - це злочин соромно за брехунів та пристосуванців в яких перетворили народ наш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Нестор Іванович 25.06.2014 10:12
Ну со, не дисес, а так дисал, так дисал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 007 25.06.2014 05:38
Цікаво а хто буде оголошувати підозри працівникам прокуратури які давали вказівки у цих кримінальних справах і які спокійно далі працюють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Путін Х.... 24.06.2014 22:11
З Ліпандіним зрозуміло,що з рештою? Що з тими що тітушню возили ? Що з тітушньой?Гніздовища знайти не можете? Спитайте у місцевих ригів.Вони допитувались ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Май...тым 24.06.2014 20:04
"Мы скакали, мы скакали, Пол страны уже прос..ли. . Скачет баба, скачет дед, Скачет гопник и студент.И Кличко пустился вскачь, Как весёлый звонкий мяч! Скачет Петя Порошенко и больная Тимошенко, Скачет Сеня Яценюк, Кто не скачет - тот г...нюк. . Крым не скачет, очень жаль. . Кто не скачет, тот москаль! Скачем дружно, все мы рады, Кто не скачет - колорады! Скачут ж...ы, скачут ноги, Веселятся бандерлоги! Выше всех, как обезьяна, Скачет и поёт Руслана, Заменяет даже секс Ей скакательный рефлекс. . Скачет пол страны - дурдом! Помаранчевый синдром. . Меркель хлопает в ладоши, Тот, кто скачет - тот хороший.И Абама счастлив тоже, Нам скакалками поможет, Их зимой, под Новый год, Полный самолёт пришлёт! Правда москали, зараза, Нас оставили без газа, Плюнем мы через губу И начнём п....ть в трубу..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Майдан 24.06.2014 17:07
Довго розслідували...А де те чу... що під Тарасом проголосило що міліція з народом,і через пару годин розстріляли людей на дамбі? Де виконавці? Де бензин міліцейський? Де покарання суддів і прокурорів,що виносили не правомірні вироки "майданівцям"? ДЕ ПОКАРАННІ? ДОСИТЬ ПІДОЗР! КАРАЙТЕ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 незнайка 24.06.2014 15:42
Не забыто ТОГДА ЕЩЕ ПИСТАЛЕТИК У МИЛИЦАНЕРА УКРАЛИ И ДИВЧИНЕ ГОРШКОМ ГОЛОВУ ПРОЛОМИЛИ