реклама

реклама

Рівень підтримки Партії регіонів у Черкаській області у березні 2011 року склав 29,43%. Такі дані оприлюднено прес-службою облорганізації Партії регіонів на партійному національному сайті. Джерело інформації - управління з питань регіональної політики Черкаської облдержадміністрації за результатами соціологічного дослідження, проведеного комунальною установою Черкаської обласної ради «Центр соціологічних досліджень».

ВО «Батьківщина» підтримують в області майже втричі менше опитаних, а саме 10,35%. Третє місце у рейтингу найпопулярніших партій серед населення Черкаської області посів «Фронт змін»– 4,17%, Комуністична партія України – 3,23%, «Наша Україна» – 2,94%, ВО «Свобода» – 2,53%, «УДАР» В. Кличка – 2,43%, «Сильна Україна» - 2,30, Соціалістична партія України – 1,57%, Народна партія – 1,00%.

Черкаські регіонали хочуть переконати Київ, що їм вірить третина жителів області

Черкаські регіонали хочуть переконати Київ, що їм вірить третина жителів області



Зазначається, що лідирують у підтримці партії влади Смілянський, Катеринопільський, Христинівський, Драбівський, Уманський, Кам’янський Корсунь-Шевченківський, Чорнобаївський райони.

«Безумовно, невід’ємною складовою її високих рейтингових позиції є безпосередня підтримка голови Черкаської обласної державної адміністрації, голови обласної організації Партії регіонів Сергія Тулуба», - подає свій коментар прес-служба обласного партосередку. Рейтинг губернатора Черкащина у березні 2011 року склав 43,06%, що у порівнянні з серпнем 2010 року більше на +11,75%.

реклама

Коментарі  

 
-1 #32 Знающий 18.05.2011 13:07
Уважаемый КульТурист! Крым,Донецк,Зак арпатье - это по телевизору купленные олигархами каналы рассказывают всё,что им нужно,что там бандиты,а там еще кто-то - люди везде одни и всем хочется нормально жить и с надеждой смотреть в завтрашний день! Принцип "Разделяй и властвуй" никто не отменял, вот и раскалываю Украину на восток и запад! Про майдан вообще молчу - очередное "кидалово", извините за сленг, людей использовали за 200 гривен(знаю потому, что знакомый занимался поиском людей для "Нашей Украины" на митинги)и это свобода?! И, в нарушение закона, был назначен третий тур выборов, хотя нигде в законах такое не было предусмотрено!И Вы хотите сказать,что тогда пришли к власти законно?! Касательно советского человека, так я,как и многие, родился в СССР и называю себя советским человеком для меня безразлично восток,запад,ру сский,белорус или грузин главное, чтобы власть хоть немного заботилась о людях, а не только о своем кармане и когда так будет, то тогда и будет лучшая жизнь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 КульТурист 18.05.2011 11:01
Цитую Знающий:
Уважаемый не путайте менталитет советского человека и американца!

Менталітет ВІЛЬНИХ людей однаковий, незалежно від країни, де вони проживають. В Україні "мєнталітєт савєцкого чєлавєка" залишився тільки на Донбасі. Навіть в Криму він не "савєцкій", а "рассєйскій", підігрітий шовіністичними бовдурами-політиками. А сказати про галичанина чи того ж черкащанина, що він "савєцкій" - взагалі нонсенс. Майдан показав, що українець достойний кращого життя. І він його таки матиме!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Знающий 18.05.2011 01:06
Цитую Турист:
Цитую Знающий:
[quote name="ХОЧУ ПОНЯТЬ"] Любая власть- это постоянный заговор против народа!

Вы анархист, "Знающий"? :sad: Посмотрите на Скандинавию - и вы поймете, что власть может как минимум не мешать народу жить. Посмотрите на США - и вы поймете, что власть может организовать из разношерстной толпы великий, единый и могучий народ. Посмотрите на Японию - и вы поймете, что власть может помагать народу в беде. А на нашу ПР не смотрите, да и газеты ихние партийные, как говорил булгаковский доктор, читать для здоровья вредно.

Уважаемый не путайте менталитет советского человека и американца!В наших странах люди должны тянуть себя и государство, а в США государство уже подумало за каждого (грубо говоря).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #29 Олександр 18.05.2011 00:39
Це щось від ОСТАПА нашого, БЕНДЕРА:"Вам продали гораздо более ДОРОГОЙ МЕХ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Черкащанин 17.05.2011 22:11
Цитую Реєстровець:
Незабаром Тулуба усунуть з посади і він поїде з Черкащини. Тому зявилась ця соціологічна заказуха. Тулуб пручається, не бажає визнати, що він втратив авторитет серед ригіаналів ***


Та ж не з нашого поля ця "Ягода" і все.
Регіонали не регіонали, не наш він цим все сказано.
І приблудівше з ним його оточення не на що не здатне, крім демонстрації того як потрібно Його любить і "уважать".
А рейтин вони самі собі замовляють.
Чому согодні не зашкалює?
Та ж розтяують в часі. Залишають зазор для "зростання".
А росту не буде. Енергетика у них не наша.
Вампіри вони по своїй суті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 Турист 17.05.2011 17:14
Цитую Знающий:
[quote name="ХОЧУ ПОНЯТЬ"] Любая власть- это постоянный заговор против народа!

Вы анархист, "Знающий"? :sad: Посмотрите на Скандинавию - и вы поймете, что власть может как минимум не мешать народу жить. Посмотрите на США - и вы поймете, что власть может организовать из разношерстной толпы великий, единый и могучий народ. Посмотрите на Японию - и вы поймете, что власть может помагать народу в беде. А на нашу ПР не смотрите, да и газеты ихние партийные, как говорил булгаковский доктор, читать для здоровья вредно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #26 Правда 17.05.2011 17:04
ХОЧУ ПОНЯТЬ объясняю, к власти в комментариях такой негатив,потому что власть информационной политикой не занимается. Она вообще не знает, что это такое.думает на админресурсе выехать. Уже не получится. Оппозиция такую заграницу к следующим выборам подключит, что никакой админресурс не пройдет даже умный. Так что при сегодняшних работе комунальных СМИ и информ. политике останутся на Черкасщине от "регионов" только рожки да ножки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #25 Горгона 17.05.2011 17:03
ДЛЯ "ХОЧУ ПОНЯТЬ". А ти, мабуть, з небес спустився і не знаєш, як "прекрасно" живеться людям, тому й не втямиш, чому стільки негативу. Ситий голодного не зрозуміє- це аксіома!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 Сейчас мы их проверим 17.05.2011 16:50
Только написал форумчанин:
Цитую Лопух:
Високопрентні регіонали.Напишіть сюди ХОЧ ХТО НЕБУДЬ позитивне про вас.А то рейтинг високий,а катма комусь шкрябнути про себе хорошого.

Как клерк с обладминистраци и послушно отозвался:
Цитую Альтернатива:
Я вірю в перемогу ПР на наступних виборах! А те, що 16 критичних коментарів з приводу цього матеріалу, то це в черговий раз підкреслює, хто дійсно працює, а хто сидить і у віртуальні іграшки в інтернеті бавиться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 Знающий 17.05.2011 16:30
Цитую ХОЧУ ПОНЯТЬ: