реклама

реклама

Через шквал обурення в соціальних мережах на те, що Президент України Петро Порошенко запрошений сьогодні на церемонію закриття Чемпіонату світу з футболу до Бразилії, народний депутат України родом із Черкас Ірина Геращенко пригадала, як 11 років тому до цієї ж країни летів інший глава держави – Леонід Кучма.

«11 років тому Президент Кучма розвернув свій літак на півдорозі до Бразиліі, бо «брат» тоді зібрався ввести «освободителей» на Тузлу... Чомусь згадала цю історію в контексті істерії, влаштованої у фб після повідомлення бразильської, а не украінської (!) сторони про нинішнє запрошення. Яке не могло бути прийнятим через складність внутрішньої ситуаціі. «Брат» виношував плани вторгнення і війни багато років. Схоже, з перших днів Путіна в Кремлі. Колись Єльцин сказав крилату фразу: «прокинувся зранку і подумай: що ти зробив для Украіни?» Як же нам зробити так, щоб нинішній хазяїн Кремля забув про нас, залишив нас в спокої і не згадував ані зранку, ані ввечері», – розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» міркування з цієї теми Ірина Володимирівна.

Зауважимо, що сьогодні на офіційному сайті Президента України з’явилося повідомлення, що глава держави не братиме участь у церемонії закриття Чемпіонату світу з футболу.

«Президент України Петро Порошенко, так само, як і глави інших держав, отримав запрошення від Президента Бразилії Ділми Руссефф на церемонію закриття Чемпіонату світу з футболу. Однак, з огляду на ситуацію, яка сьогодні відбувається в Україні, глава держави вважає для себе неможливим відвідування фіналу Кубка світу», – йдеться на сайті Президента.


реклама

Коментарі  

 
+10 #19 FIFA 14.07.2014 09:24
Порошенко реально хотел ехать. Геращенко через подконтрольные СМИ (liga.net и т.д.) закинула инфу что прездидент едит на футбоол, для того чтобы посмотреть реакцию "толпы". На что получила адекватную цестерну фикалий. После чего ОНИ передумали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 Дід Трохим 14.07.2014 08:17
Порошенко був запрошений по протоколу як завжди на фінали ЧС і ЧЄ. Він відмовився зразу. Про що ця інфа, до чого тут ці приступи пам’яті? Ірино Володимирівно,і нколи таки краще жувати, ніж говорити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #17 ПРУ РИГИ 14.07.2014 08:08
Цитую адекватный:
Цитую zzz:
так почему кучма после тузлы адекватно происходящее вторжение в крым не воспринял,как и все властьимущие???повтороние,но уже с оккупацией крыма и войной на донбассе получила украина через 11 лет.почему оказалась не готова сейчас и неликвидировала причины тогда?

Треба оперувати фактами а не домислами, ще ні одна влада не довела до такого бедлама та насильства. Кучма зумів від краіни відвести війну під час помаранчевого бардака Яник низміг а нові царі завели краіну в глухий кут взагалі.

Тобі де вокзал показати? Потягом і на схід,під крило ХУ*....Наша влада захищається від агресора,адеква тні лають агресора,а не жертву нападу,перевірс я на адекватність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 ПРУ РИГИ 14.07.2014 08:05
Цитую zzz:
так почему кучма после тузлы адекватно происходящее вторжение в крым не воспринял,как и все властьимущие???повтороние,но уже с оккупацией крыма и войной на донбассе получила украина через 11 лет.почему оказалась не готова сейчас и неликвидировала причины тогда?

Аби в 2005-МУ СІЛИ РОКІВ НА 15-ТЬ ТІ ЩО ЗАСІДАЛИ В СЄВЄРОДАНЄЦКУ,ц ього всього також могло і не бути.Злочин без покарання,стиму лює до більш агресивних і злочинних дій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 ПРУ РИГИ 14.07.2014 08:01
Схоже Геращенко президента в котре підставила...Всі видохнули,не їде,розуміє,сид іти з ХУ*...,дивитись футбол поки хлопці гинуть,люди не зрозуміють,мирн і базікання і плани набридли.А вона взяла і здала,сам не зрозумів,"істерія" в інеті зупинила.Добре що у українців є розуміння межі і такту,поступки агресору і його німецьких лобістів не прийнятні,поган о що влада то САМА не відчуває,а з посту цієї пані ,зрозуміло все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 адекватный 13.07.2014 21:55
Цитую zzz:
так почему кучма после тузлы адекватно происходящее вторжение в крым не воспринял,как и все властьимущие???повтороние,но уже с оккупацией крыма и войной на донбассе получила украина через 11 лет.почему оказалась не готова сейчас и неликвидировала причины тогда?

Треба оперувати фактами а не домислами, ще ні одна влада не довела до такого бедлама та насильства. Кучма зумів від краіни відвести війну під час помаранчевого бардака Яник низміг а нові царі завели краіну в глухий кут взагалі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 незнайка 13.07.2014 20:18
На востоке побывала Сфотографировал ась Порядок навела? Или зачем там появлялась
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #12 Людмила 13.07.2014 19:23
З усіх жінок в політиці найбільше несприйняття саме Ірини Геращенко. :-x Дивишся,слухаєш і така фальш,нещирість в її словах,в поведінці.Нічого розумного,конст руктивного ніколи від неї не чутно.Рупор господаря.Спочатку вірна і запобіглива слуга Ющенка,тепер Порошенка.Господарі змінюються.Геращенко -не змінюється,така ж запобіглива,з видимою покорою перед черговим господарем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 стабилизец 13.07.2014 19:19
С чего бы это Путину забыть, во веки веков и во все времена принято брать то, что плохо лежит, а наше 23 года не просто лежит, а валяется на блюдечке с голубой каемочкой и продолжает валяться, потому как от революции хоть каких нить положительных результатов днем с огнем не видать :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #10 адекватный 13.07.2014 19:14
Не полетів президент на фінал - це нормально, але до чого тут різні сюсюкання та думки якоісь Геращнко - нехрозуміло. Не даром у нас хтось з політиків сказав що від президента повинен говорити сам президент і його прес секретар, а у нас гавкає хто не попадя а потом незрозуміло де ж думка самого державного мужа.