реклама

реклама

Черкаський журналіст Валентин Чернявський обурений «повним скотством», яке він побачив сьогодні під час прощання з керівником Навчального центру Держприкордонслужби, що в Оршанці під Черкасами, генерал-майором Ігорем Момотом.


«Нехай мене закидають шапками ті, хто каже, що не можна критикувати керівників під час війни. Але я вважаю, що це повне скотство», – різко висловився на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Валентин Чернявський. – «Сьогодні на прощання зі справжнім ГЕРОЄМ Ігорем Момотом приїхав керівник Черкаської СБУ Олег Котляр. Приїхав він на СЛУЖБОВІЙ BMW X6. Нова така машинка коштує близько 150 тис.$ Скажіть, чому люди збирають по копійці, аби хоч якось допомогти нашим воякам, а тут реально, мінімум «100 бронежилетів та шоломів», возять начальника? Чому? Чому? Чому?»

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #35 адекватный 15.07.2014 19:40
[quote name="МАТИ"]" Я вважаю, що президентське слово повинно бути словом. Незаперечним. Якщо під виборчої кампанії Петро Порошенко пообіцяв публічно, що кожен солдат у зоні АТО буде отримувати щодня 1000 грн. і його життя буде застраховане на 2 мільйони гривень, це повинно бути зроблено", - заявив Анатолій Гриценко. Якщо цього не може зробити, не може знайти грошей Президент Порошенко, нехай бізнесмен Порошенко дасть свої гроші", - додав він.
Депутат А.Гриценко вважає, що йти воювати мають сини всіх державних чиновників - починаючи від сина Президента.
Якби Гриценко за свого керування Міноборони не скоротив армію з 430 до 130 тис та не продав все те що на той час могло іздити та стріляти , то й Днр з Лнр не ризикнулиб воювати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #34 МАТИ 15.07.2014 08:22
" Я вважаю, що президентське слово повинно бути словом. Незаперечним. Якщо під виборчої кампанії Петро Порошенко пообіцяв публічно, що кожен солдат у зоні АТО буде отримувати щодня 1000 грн. і його життя буде застраховане на 2 мільйони гривень, це повинно бути зроблено", - заявив Анатолій Гриценко. Якщо цього не може зробити, не може знайти грошей Президент Порошенко, нехай бізнесмен Порошенко дасть свої гроші", - додав він.
Депутат А.Гриценко вважає, що йти воювати мають сини всіх державних чиновників - починаючи від сина Президента. На думку політика, це дасть змогу розв`язати проблеми в армії та знайти зрадників, оскільки "кожне чадо, яке там опиниться, татові чи мамі подзвонить" і розповість, чого не вистачає його військовій частині тощо. Газета "Життя" від 02.07.2014 р.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #33 ПАТРІОТ СБУ 15.07.2014 08:18
Дуже хороша машина.У мене така ж, тільки чорна.Нехай їздить-він це заслужив.І ВЗАГАЛІ ПРИПИНИТЕ ЧИПЛЯТИСЬ ДО ЛЮДЕЙ І СБУ.ВОНИ ВИКОНУЮТЬ ВАЖЛИВІ ЗАВДАННЯ, ВАМ НЕ ЗРОЗУМІЛІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #32 ііііі 14.07.2014 23:42
Їй Богу, Валентине, ви як дитя. Між іншим, вас не обурило те, що наприклад і пані Коваленко хоч і на дешевшому, але на службовому авто. Ті, кого до влади привів Майдан, тепер теж не цураються цього, а так гарно поетеса розказувала в інтерв'ю, що користується власною машинкою, взятою в кредит. Да ради Бога хай іздить, тіки нашо ото було тріщать про свою святість і безкорисливість , вдаючи з себе благородних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #31 визор 14.07.2014 21:52
Цитую Черкаси:
Що тут гніватись,герої гинуть,а Олійники,Єфрємо ви,Шуфрічи,Сухі та Калєтніки з Симоненками-Мартиновими та Бондаренкі-Германи і тд,живуть,жирую ть і працюють на Кремль,і гроші наші отримують.Влада карати не спішить,ну-ну..



А нынешняя влада, чем лучше? Такие же олигархи! Ворон ворону глаз не выклюет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #30 007 14.07.2014 19:37
Думаю завтра сбу доповість що в місті викрита терористична група яка через змі розповсюджувала сепарастичні лозунги. Так що не дуже задивляйтесь на авто силовоі організаціі яка успішно бореться з ненадійним елементом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #29 адекватный 14.07.2014 18:19
Було б це прекрасно, аби всі на таких машинах іздили, починаючи від участкового міліціонера та директора школи до перших осіб, а так куля в лоб знову пробрехався як і з щастям европейського майбутнього. Попрдавали 15-10 річні опелі та позабули про новенькі мерси з бмв. Насолоджуємось демократичними здобутками. А бензина ж вона ще кушає як БТР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #28 Небайдужий 14.07.2014 17:50
Як не соромно в такий важкий для держави та народу України час мати в користуванні дорогий службовий автомобіль. Невже від цього залежать результати роботи цього спецпідрозділу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #27 Факт 14.07.2014 16:00
Цитую Когда?:
Когда не хочется давать денег, начинаем придумывать сказки, про единные центры есть тысячи добровольцев, которые собирают деньги, купляют, и доставлют необходимое. Например есть доброволец крылья феникса, который отчитывется за потраченные деньги, но нам бы только пожаловаться, что нет единого центра, а так просто денег жалко.


Вот почем у нас все через ....... проговорил про крылатого феникса и тебе ни адреса, ни ссылки, ни телефона....

Вот его фейсбук, там есть реквизиты счетов, отчеты про использованные деньги, пополняешь просто карточку в банкомате приватбанка.
https://ru-ru.facebook.com/wings.phoenix.foundation
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #26 Когда? 14.07.2014 14:49
Когда не хочется давать денег, начинаем придумывать сказки, про единные центры есть тысячи добровольцев, которые собирают деньги, купляют, и доставлют необходимое. Например есть доброволец крылья феникса, который отчитывется за потраченные деньги, но нам бы только пожаловаться, что нет единого центра, а так просто денег жалко.


Вот почем у нас все через ....... проговорил про крылатого феникса и тебе ни адреса, ни ссылки, ни телефона....