реклама

реклама

На Черкащині – вже 1577 переселенців. З них – 1332 особи зі Сходу.


За інформацією Черкаського обласного контактного центру, після того, як сепаратисти передислокувались у Донецьк та Луганськ, інтенсивність приїзду переселенців збільшилась.

– Потягом останніх чотирьох днів на Черкащину щоденно прибувають 50-60 осіб. Усі вони забезпечуються житлом, –  зазначає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Обласний керівник поінформував, що дві родини зі Слов’янська, які наразі проживають в області, виявили бажання поїхати в рідне місто після його звільнення від сепаратистів, зазначають у прес-службі ОДА.

– Ми не можемо відпустити людей, оскільки в цілому Донеччина ще є загрозливою. Як тільки буде можливість відкрити безпечний коридор  для пересування, ми відправимо людей на їх рідну землю, – пообіцяв Юрій Ткаченко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #8 Вот тебе и Юрьев день 16.07.2014 00:03
Что-то не понял логику...Эти люди ограниченны в праве передвижения в своей же стране??? Они ссыльные, заключенные? Или это новые крепостные? Захотел-отпустил, не захотел- не отпустил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 стабилизец 15.07.2014 14:19
та то они их не выпускают, чтобы на Одессу и Киев не подались,откуда этих утомленных солнцем мущинок будет выдворить гораздо сложнее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Україна 15.07.2014 11:15
може б влада краще захиснику України і Славєнска допомогла? "33-річний смілянин Олександр Кікін йшов добровольцем захищати Україну під Слов'янськ, а повернувся з АТО вже на швидкій. Отримав мінно-вибухову травму та вогнепально-сліпе осколкове поранення з вогняними опіками. Чоловіку ампутували ліву ногу, а через сепсис – є ризик ампутації і правої ноги. Важкі поранення хлопець отримав на День Конституції. Під час так званого перемир'я. Для лікування необхідні кошти, яких у сім'ї немає, близько 150 тис. євро. Хлопець в Києві,в госпілалі."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 333 15.07.2014 11:08
Цитую незнайка:
Такое решение принял ПУСКАЮЩИЙ-НЕОТПУСКАЮЩИЙ Приказ начальника-закон для подчиненных

всё верно...хазяин приказал смотрящему никого не выпускать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 nnk3 15.07.2014 09:26
" відпустити, не відпустити " Ткаченко вирішує? Областю займись, як визвався!! Черкаською!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 незнайка 15.07.2014 09:10
Такое решение принял ПУСКАЮЩИЙ-НЕОТПУСКАЮЩИЙ Приказ начальника-закон для подчиненных
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 петро 15.07.2014 09:01
хай у нас сапають картоплю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Дід Трохим 15.07.2014 08:51
Занести в базу "виїхали за власним бажанням" і досвідос. В разі чого назад не приймати. Це область, а не перевалочна база.