реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич звернувся до жителів міста з проханням полагодити чи відновити роботу приймачів дротового радіо.


Саме такі приймачі раніше часто встановлювали на кухні. Однак з часом більшість черкащан перейшли на сучасні транзистори, магнітоли і радіоприймачі. Одарич просить перевірити роботу саме приймачів дротового радіо, а за потреби відремонтувати їх. Про це він заявив під час ефіру на телеканалі «ВІККА», інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

– Виникає ризик загострення ситуації та велика ймовірність появи диверсійних груп. Ми стаємо свідками, як минулого тижня стався вибух на газопроводі в Полтавській області, затримані люди в Запоріжжі та Дніпропетровську. Вони мали намір вчинити диверсії на об’єктах енергопостачання. Дротове радіо – це єдиний спосіб отримання інформації, коли вимкнуть електрику. У випадку виникнення надзвичайних ситуацій, саме через це радіо передаватиметься відповідна інформація, – зазначив міський голова.

Також він радить кожній родині запастися одно-дводенним запасом питної води.

– Краще не скористатись, ніж бути неготовими, – сказав Одарич.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #17 Трансавиастит 22.07.2014 13:53
Надо продать радиоприемники-завалялись на складах. надо продать бутли с водой- бабло все же. Не зря же машиной собирают пустую пластиковую тару))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Черкаський люд 22.07.2014 06:47
Слушна порада. Хто собі полагодить радіо - не пожалкує. Там є багато цікавих передач.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Комарик 21.07.2014 20:49
Значит готовит диверсию САМ. Подорвут химию и устроят панику.Кто занимается постачанням воды в город? А кто очисткой? Давно уничтожили радиовещание-должны бесплатно в каждый дом провестикак при советах было. А воду САМ должен запасать на весь город, цистерны готовить. Ну и ну....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 О.ЧУПРИНА 21.07.2014 19:40
Порада дуже слушна.А ще потрібно створити спецзагін по охороні мосту через Дніпро.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 varvar 21.07.2014 18:55
Що це за паніка? Вода погано в бутлях продається? Де офіційна позиція штабу цивільноі оборони?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 УКРАЇНА 21.07.2014 18:30
Цитую Ужасть:
Чогось мені страшно від того, що під час таких подій містом керує Одарич. Він же ж перший, хто чартер замовить з країни. Білоусову і то більше довіри було

а чого вам Ужостям з Білоусовим тікати,ви своїх з хлібом соллю на Дамбу зустрічати вийдете... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 адекватный 21.07.2014 17:36
Розумна попала. Доречі в батьків радіо працює як часи. Це шановня як волосипед, які б моторолери, ферарі та крузери не зробили, а велік вони не таки не замінили. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #10 миха 21.07.2014 16:04
вспомнил керманыч о проводном радио! ))))
20 лет валили систему оповещения а сейчас людям о ней начали говорить :lol: :lol: :lol:
лучше б штат обслуживающего персонала этой системы укомплектовал как при союзе было и количество турбин оповещения довели до необходимого. эта ж система на балансе у города стоит (немцы еще разрабытывали!! ! 30-е года! твою ма*ь)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 Ужасть 21.07.2014 15:50
Чогось мені страшно від того, що під час таких подій містом керує Одарич. Він же ж перший, хто чартер замовить з країни. Білоусову і то більше довіри було