реклама

реклама

Статус Черкаського медичного коледжу може бути підвищений, і тут готуватимуть магістрів медицини. Про це заявив заступник голови ОДА Віталій Коваль під час сьогоднішньої прес-конференції в «Новій Добі».


–  Зараз іде мова про підвищення статусу Медичного коледжу, щоб вони готували фахівців за магістерськими програмами, – заявив Коваль. – Документи для цього підготовлені.

Віталій Володимирович повідомив, що розглядається два варіанти: або відкриття на базі коледжу філії одного з наявних вищих навчальних закладів, або надання статусу «повноцінного» вишу (тобто, ІІІ-IV рівня акредитації).

– Я підтримую ідею, що це не має бути філія, а це має бут наш медичний заклад, – наголосив Коваль.

Також він зауважив, що сьогодні до департаментів охорони здоров’я та освіти було подано «замовлення щодо створення Центру підвищення кваліфікації лікарів, щоб проводити там медичну освіту й надавати сертифікати» сімейних лікарів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #12 Назар 12.09.2014 23:46
А якби всі заяви Коваля зібрати разом. І подивитися років так через 5.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Фотограф 23.07.2014 12:48
В стране кризис нужны быстрые и эффективные меры по развитию экономики снижению энергоемкости производства созданию рабочих мест а тут .... магистры :o
Не получается с экономикой может идти другим путем??? :lol:

Инструктор райкома по сельскому хозяйству выступает на колхозном собрании. Он говорит о выгодности разведения кур. С каждой курицы можно получить столько-то рублей годового дохода. Его перебивают вопросом:
- А сколько плотит еврей с образованием, ежели уезжает?
- Четыре тысячи, но не будем отклоняться, товарищи...
Он переходит к разведению овец и объясняет выгодность этого дела.
Его снова перебивают:
- А сколько плотит еврей-инженер, ежели уезжает?
- Около восьми тысяч, но я продолжаю, товарищи..
И он говорит о разведении крупного рогатого скота. С каждой коровы можно получить столько-то рублей годового дохода..
- А ежели еврей кончил верситет?
- Двенадцать тысяч..
- А может, нам выгодней евреев разводить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 незнайка 22.07.2014 16:08
Госчиновник проводит пресс-конференцию в конференц-зале частника Героя Бобова Цикаво-его не подташнивает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Дід Трохим 22.07.2014 15:44
Всі ці цвітні понти на сам дєлє значать тільки одно: братиме не одна, а вже двоє і значно більше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Чукча 22.07.2014 15:02
щоб вони готували фахівців за магістерськими програмами,
------
был себе такой бухгалтерский техникум по Энгельса, а сейчас уже!!!!
УНИВЕРСИТЕТ банковской справы!!!!
И расценки на обучение соответствующие 10.5 тысяч в год...
Банков в городе больше чем хлебных магазинов, доступный кредит взять невозможно.
К примеру в той же развитой Германии на всю страну всего с десяток-полтора банков, а у нас на 300 тысячный город больше 30. Только они живут дольше лучше, а воруют меньше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Я черкащанин 22.07.2014 14:17
Так готують же бакалаврів уже багато років.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Вахтер 22.07.2014 13:52
Щоб мати дозвіл готувати магістрів, необхідно мати ліцензію на підготовку бакалаврів, якої у медколеджі, зрозуміло, немає. Так, що поки все це - некомпететна булька.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 стабилизец 22.07.2014 13:39
Цитую Olga:
А цікаво де на усе це пан Коваль збирається брати кошти?

Дык сами магистры в клюве и принесут. Ну типа, кто не способен отличить гиперинфляцию от гиперинфекции. ЦЫ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Антон 22.07.2014 13:29
Цитую Нестор Іванович:
Перш за все потрібно навести лад у керівництві коледжу. Ні для кого не секрет, що Губ..... бігала в найближчих лизоблюдах і попихачах у Тулуба. На раз в порушення законодавства України, навіть у навчальний, час посилала дітей і працівників на різні ПеР...ські заходи. Потім потрібно укомплектувати навчальний заклад необхідною кількістю кандидатів та докторів медичних наук. А лише після цього можна говорити про акредитацію і навчання за магістерською програмою.

Для коваля це все – зовсім незрозуміло і далеко. Він на одному помішаний – тугрики, тугрики, тугрики
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Olga 22.07.2014 13:14
А цікаво де на усе це пан Коваль збирається брати кошти?