реклама

реклама

Голова Апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко сьогодні під час круглого столу, присвяченому співпраці трьох гілок влади в контексті судової реформи, розповів, як відрізняються зарплати суддів та звичайних працівників судових установ.

– Судді вже перестали жалітися на низьку зарплату. Оскільки вона визначена законом, хоч наразі вона і обмежується фінансовими можливостями, держава не повністю виконує цей закон. Але на цьому етапі суддя отримує десь близько 15 тисяч заробітної плати, і я не думаю, що це мала заробітна плата. І в районах особливо. Це дійсно найбільш високооплачувані судді. Крім того, зараз у нас на місцях прийшли обмеження нарахувань: премій, надбавок тощо. Це все лягає на плечі наших працівників, у яких заробітна плата, на жаль, півтори тисячі. А зараз ще стане 1200. То кого держава зараз карає? Суддя не отримує ні премій, ні надбавок. Отут проблема. Ми зараз ставимо в Києві перед Радою суддів питання  про термінове збільшення їм заробітної плати. Тому що вижити зараз на 1200 гривень... А багато людей їздять із районів у Черкаси. Це не зовсім правильно, – вважає Володимир Миколайович.


реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Да 24.07.2014 08:15
Средняя зарплата судьи: 9-12 тыс.грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 адекватний 24.07.2014 01:17
Цитую О.ЧУПРИНА:
Кількіість суддів скоротити втричі,ії зарплатню-вдвічі.

З таким бедламом як зараз в краіні взагалі іх не треба. Хто скаче та натягнув комуфляж той герой. А хто не скаче та купує російський йогурт та пиво - той путінський шпійон. Все просто 37 рік сьогодення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 СЕЛЯНИН 23.07.2014 19:18
Не тупи Называй для сравнения минимальную пенсию! У многих в собственности САБАЧАЧИЕ ХАТЫНКИ в водоохранной зоне и акции в ЗАО-закрытых акционерных обществах С выделенных сельской школе 70 соток земли дети в детсаду не видят на столе ни огурца ни помидора Директриса кукурузой засадила Районо дела нет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Представник електорату 23.07.2014 19:02
Зарплату технічних працівників суду, яка дійсно низька Бабенко називає, але чомусь конкретно не вказує розмір зарплати суддів, а лише зазначає, що вона не маленька. Люди повинні знати середній розмір зарплати суддів, яка в десяток разів вища ніж у інших працівників суду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 О.ЧУПРИНА 23.07.2014 18:33
Кількіість суддів скоротити втричі,ії зарплатню-вдвічі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 адекватный 23.07.2014 18:15
Цитую Черкащанка 1:
А чому судді повинні отримувати такі високі зарплати? За те що вони СУДДІ? А чим гірші за них їхні працівники які також сидять там з вищими освітами? От нехай судді і діляться. недуже вони переробляються. Плачуть що зарплата в них мала? Тільки ні один суддя не відпочиває на морі в Одесі а всі їдуть за кордон.

Якаж недолугість. Розум висох? Хто де і коли ділився зарплатою? Може справедливі ідоли майдану? Яценюк віддає частину зарплати прибиральниці. Турчинов віддає електрику Верх Ради? Що ви несете. Суддя просто намагався вдовбити в голови Киівським космонавтам, які не розукміють, що Суд це не тільки судді, Адміністраціі областей та районів це не тільки іх голови та заступники. Він знає що 90℅ відсотків так званих чиновників це спеціалісти з зарплатою в 1500 грн, які просто за межею бідності, і це не пафос, це реальність життя. І хабарі 80% просто нема за що давати. Спускайтесь вже на землю балаболи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Черкащанка 1 23.07.2014 17:14
А чому судді повинні отримувати такі високі зарплати? За те що вони СУДДІ? А чим гірші за них їхні працівники які також сидять там з вищими освітами? От нехай судді і діляться. недуже вони переробляються. Плачуть що зарплата в них мала? Тільки ні один суддя не відпочиває на морі в Одесі а всі їдуть за кордон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Ravel 23.07.2014 17:05
Нехай судді і поділяться! А так жиріють і дурманіють від грошви!Нехай пороблять чорнову роботу самі,а то взятки та високу зп-собі,а чорнову роботу-помічникам.