реклама

реклама

У Черкасах співробітники СБУ затримали 29-річного місцевого жителя, який під керівництвом координатора терористів так званої «ДНР» Олега Сердюка надавав допомогу бойовикам в зоні антитерористичної операції.


Протягом останніх місяців черкащанин зі спільниками (наразі встановлено 12 осіб) збирали та направляли терористичним бандформуванням на сході України ліки, камуфльований одяг та розвантажувальні жилети.

У соціальних мережах він організував дві групи сепаратистського спрямування, через які підбирав радикально налаштованих осіб для антиукраїнської агітаційної роботи на території регіону.

Зловмисник зізнався, що планував відправити з Черкащини в зону АТО загін підготовлених найманців. Для отримання подальших інструкцій він планував зустрітися зі своїм «куратором» Сердюком в Ростові-на-Дону, оскільки терорист після звільнення Краматорська від бойовиків втік до Російської Федерації. Зустріч не відбулася, оскільки житель Черкас був затриманий правоохоронцями.

Під час обшуків в його помешканні вилучили агітаційну літературу, тираж газети «Новороссийський курьер», партії ліків, військовий камуфльований одяг, комп’ютерну техніку, яка містить матеріали, що підтверджують його координацію з терористами.

Триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 110 та ч. 1 ст. 258-3 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Правопорушнику оголошено про підозру у вчинені злочинів та обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Наразі ухвалюються процесуальні рішення стосовно його спільників, інформують у прес-службі СБУ.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #61 адекватний 25.07.2014 18:28
Цитую семен андрійович:
Цитую семен андрійович:
Цитую Колорадів подалі!:
Цитую *ІТ:
Цитую ХимиКАТ:
Жучить колорадов нужно везде и всюду, ежедневно! А на форуме - "банить"! Если, конечно, "Прочерк" не поддерживает сепаров ;-)

Я взагалі дивуюся - як пропускають те, що підпадає під статті Кримінального Кодексу? Один раз і назавжди - ПН.. ватно-колорадних коментаторів з Інет-простору Черкас!!!

ЗА!!!

Ви так кажете, наче їх багато. Насправді ж, сидить одна проплачена ло..ра під різними ніками і компілює один і той же пропагандиський абсурд із статті в статтю, із сайта на сайт. Я взагалі за введення реєстрації на Прочерку - це допоможе боротися з малочисельними, але поки що діючими тролями! Адміністрація сайту, даєш регістрацію?

О регистрации, это верно придумано, адекватных и цензоров нужно знать в лицо :lol:

Ви мені нецікаві знайцомиться, бо мислі своєі не маєте. Я за мир украінцям а ви ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #60 семен андрійович 25.07.2014 14:19
Цитую семен андрійович:
Цитую Колорадів подалі!:
Цитую *ІТ:
Цитую ХимиКАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #59 семен андрійович 25.07.2014 13:22
Цитую Колорадів подалі!:
Цитую *ІТ:
Цитую ХимиКАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #58 інокентій 25.07.2014 13:11
Цитую визор:
Цитую юзер:
Цитую *ІТ:
Цитую ХимиКАТ:
Жучить колорадов нужно везде и всюду, ежедневно! А на форуме - "банить"! Если, конечно, "Прочерк" не поддерживает сепаров ;-)

Я взагалі дивуюся - як пропускають те, що підпадає під статті Кримінального Кодексу? Один раз і назавжди - ПНХ ватно-колорадних коментаторів з Інет-простору Черкас!!!

Погоджуюсь з Вами. Працівникам сайту потрібно ретельніше відфільтровуват и відверто антукраїнські та провокативні коментарі. Адже триває війна...


А как же свобода слова, демократия ... :lol:

Це утопія, нинішня Україна неготова до демократії!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #57 визор 25.07.2014 10:26
Цитую юзер:
Цитую *ІТ:
Цитую ХимиКАТ:


А как же свобода слова, демократия ... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #56 Петро 24.07.2014 23:12
Цитую Колорадів подалі!:
Цитую *ІТ:
Цитую ХимиКАТ:
Жучить колорадов нужно везде и всюду, ежедневно! А на форуме - "банить"! Если, конечно, "Прочерк" не поддерживает сепаров ;-)

Я взагалі дивуюся - як пропускають те, що підпадає під статті Кримінального Кодексу? Один раз і назавжди - ПН.. ватно-колорадних коментаторів з Інет-простору Черкас!!!

ЗА!!!

Колорадськi жуки- з Америки завезенi,щоб знищувати нашi врожаi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #55 Петро 24.07.2014 23:11
В..ри е -де ж бо вони подiлись))) iм тiкати нiкуди.Свое бабло та барахло не потягнуть на схiд))) не схожi вони на бiженцiв,.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #54 Петро 24.07.2014 23:05
Цитую юзер:
Погоджуюсь з Вами. Працівникам сайту потрібно ретельніше відфільтровуват и відверто антукраїнські та провокативні коментарі. Адже триває війна...
То не пiдбурюй до вiйни .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #53 Угу 24.07.2014 23:00
Цитую адекватний:
Цитую ХимиКАТ:
Жучить колорадов нужно везде и всюду, ежедневно! А на форуме - "банить"! Если, конечно, "Прочерк" не поддерживает сепаров ;-)

Думалку не пробував включати. Якщо є інша думка то значить вона є. А те що дуєшся від недостатку аргументів то це твоя біда та твоєі освіти.

РИГОКОМУНЯКА?,ЦИХ ПЕРЕДОВИКІВ ТЕРОРИСТІВ І ПЯТУ КОЛОНУ КРЕМЛЯ,ТЕЖ ЗА "ІНАКОМИСЛІЄ" ПРЄСУЮТЬ,ОТ І В СУДІ ГУБОШЛЬОП СВОЇ ВИСТУПИ В ВР НЕ ВПІЗНАЄ..ВИ ТУТ МІНІМУМ НА ПЯТЬ РОКІВ НАПИСАЛИ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #52 Угу 24.07.2014 22:50
Цитую Брюс Ли:
Цитую Черкаси:
Цитую адекватный:
Судячи по відео сбушники піаряться. Наприклад в мене тітка в Горловці доглядає зараз смертельно хвору маму. Грошей нема, аптеки не працюють, а якщо я ій вишлю ліки то я ВОРОГ??????

По тобі і видно що з тих країв,переховув атись довго тут будеш?Фарба на знаку "НЕБЕСНОЇ СОТНІ" твоя робота? Досить тут пропутінські теорії видавати ,вали в Рашу,чи там свого ла..на по вуха?

Л..нуватий троллер

Самокритично :lol: