реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат Черкаської міської ради Микола Бондаренко отримав повістку до військкомату. Фото документа він розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


«Маю надію, що в четвер міська рада нарешті проголосує такі необхідні місту питання, як секретар, новий виконком та структура, а також всі інші внесені в порядок денний. Я докладу всі зусилля для цього. А потім можна і зі зброєю батьківщину захищати», – написав Микола Петрович.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #28 Сенченко Юрій 10.08.2014 11:42
Так воно то так Оксана, вашу "надзвичайно важливу" роботу не кожному видно і зрозуміло, тільки по тій причині що лижете зади надо ретельно Тулубів, Одарича. Стосовно Котовська, де стоїть наш баталйон "Черкаси" не твоїх курячих мізків діло і твої подачки їм і даром непотрібні. Вони, зокрема і майор Вовкодав, сумлінно виконують свій обовязок по захисту Батьківщини. А такі як ти Оксано, тільки вміють і можуть, як гавкати та підлягати під все нових господарів. Так і можно підхопити чогось, стережися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #27 Оксана 31.07.2014 06:26
Цитую Сенченко Юрій:
Знаючи тебя уважаємая Оксана, хочу заметить что в домах ............ также пули не свистят, желаю вам "Оксана" дальнейших достижений трудових успехов под неприятелем-супостатом. Относительно Святослава Волкодава, я не являюсь его поклонником, но если человек служит своему государству, один из первих пошол добровольцем e djtyrjvfn то честь ему и хвала, не много таких как он.

Дійсно так, Юра,в домах кулі не свистять. Тільки у вашому домі "гаряча", мабуть п"ята, точка, якою ви добиваєте супостата. А ще там кава, чай, клавіатура і "героїчні" чоловіки, стріляючі чергами хвалебних постів по собі любимих. Тому жінки і вимушені займатися збором та доставкою гуманітарних вантажів в зону АТО ( а не в Котовськ) а часто вже виконувати і бойову роботу прямо на місцях бойових дій, знаючи що спину їм прикривають такі "мужні" воїни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 Сенченко Юрій 30.07.2014 21:34
Знаючи тебя уважаємая Оксана, хочу заметить что в домах ............ также пули не свистят, желаю вам "Оксана" дальнейших достижений трудових успехов под неприятелем-супостатом. Относительно Святослава Волкодава, я не являюсь его поклонником, но если человек служит своему государству, один из первих пошол добровольцем e djtyrjvfn то честь ему и хвала, не много таких как он.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #25 Оксана 28.07.2014 18:19
Цитую Сенченко Юрій:
Да нешті випав шанс регіаналу ВДешному- Бондаренку показати наяву свою любов до Батьківщини. Святослав Вовкодав кинув все і зробив чоловічий крок патріота України.Зараз служить в баталйоні "Черкаси" та захищає Депржаву зі зброєю в руках, незважаючи що був депутатом. На таких патріотів треба рівнятися.

Юра, досить вже з своїм Вовкодавом, зоновським віртухаєм, пургу гнати. Вовкодав служить в Котовську де свисту пулі ніхто не чув з часу другої світової війни
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #24 123 28.07.2014 13:02
Цитую Володимир:
Що він виставив на загальний огляд цю повістку? Великий спец по IT - технологіям! Вперед на допомогу бійцям!


Вы, я так понимаю, пишите из самого сердца АТО, в перерывах между боями?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 Володимир 28.07.2014 09:17
Що він виставив на загальний огляд цю повістку? Великий спец по IT - технологіям! Вперед на допомогу бійцям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #22 Воєнком 28.07.2014 09:08
Дещевий самопіар.
Без печатки і штампа це звичайний папірець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 123 28.07.2014 08:06
Я так понимаю, что всем мужикам, которые тут активно комментируют, повестки уже тоже пришли и они, как сознательные граждане своей страны, сегодня в 10:00 будут у военкомата и готовы идти Родину защищать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 Уманский Еврей 28.07.2014 01:44
Одолжить спички?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #19 Бульба 27.07.2014 18:12
Іще б Одаричу таку повістку виписати не завадило!