реклама

реклама

За численними відгуками водіїв, у рамках проекту «Підкажи проблему меру», кореспонденти «Нової Доби» уклали список із найвідоміших у місті вибоїн. На думку водіїв, саме ці аварійні ями потрібно залатати в першу чергу.
1. Вул. Героїв Дніпра, 71. Неподалік від місця, де розвертається «29» маршрутка. Подібні ями можна знайти протягом усього відрізка цієї вулиці від будинку 61 і аж до перетину з вул. Сержанта Смірнова.

2. Вул. Героїв Дніпра, неподалік від кафе «Марина».

3. Перехрестя вул. Котовського і вул. Благовісної.

4. Спуск із шосейного мосту на виїзді з Черкас у бік дамби.

5. Вул. Оборонна, 18.






реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #10 Каркар 29.07.2014 12:59
Простіше перелічити вулиці, на яких такого нема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Знающий 29.07.2014 10:55
ул. Оборонная (как от Смелянской к ГАИ ехать) - там такие ямы,что Нигерию в них видно! Не улица,а сплошная яма!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Loki 29.07.2014 10:36
Ф топку этот топ-5! Мы решили тутачки пару сваих суперциничных проектов, и о дорогах черкасс в том числе, забалабесить. В добавление к впечатлениям о рассеи и беларуси. Благо нафографирофали и наснимали тоже доф..а и больше. "Дороги которые власти выбивают" рабочее название. Только решили его на шпрахе описать и в буржуйском блоге выкладывать. Бюргерам в Европе будет интересно увидеть другую Украину. Вы же тоже с удовольствием смотрели на 1+1 путевые заметки о раисси? )). #адуцкий с его стройкой прячущейся в зарослях амброзии и #ирза с хатьнімы аферами, застройка пляжей возля причалов, etc., тоже стоят следующими на очереди, читобы стать известными в узких немецкоязычных кругах. Ну а цинизма по отношению к властям мну не занимать. Учите шпраху и заходите узнать своих героев! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Чукча 29.07.2014 09:47
А СУПЕР приз ЯМА по улице Пионерской, между Ильина и Благовисной.
И нельзя обойти вниманием уничтоженный Радуцким тротуар и не построенную дорогу по Гагарина (за холмом Славы). Там в этом месте уже дикие утки начали разводиться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Місцевий житель 29.07.2014 09:34
А ще є вул. Першотравнева (від Хіміків до Чигиринської), а також Різдвяна, Смілянська (від АЗС WOG зі сторони Сміли до літака), Петровського, Садова. Список може бути иайже нескінечний...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Фугас 29.07.2014 09:23
Цитую руслан:
А ЯМА возле театра!!!!!!????????

А ее спутник идентифицирует не как дорожную яму, а как природную впадину от метеорита :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 руслан 29.07.2014 09:15
А ЯМА возле театра!!!!!!????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Ганьба 29.07.2014 08:19
Коли буде гаряча вода? Чи Одарич таким чином газ економить? Ганьба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Водій 29.07.2014 07:31
Сором міському голові, який 7 років будує місто успіху мати такі дороги в обласному центрі. Якщо зрівняти наші дороги з дорогами у Вінниці чи Полтаві, то складається враження, що їх не ремонтують, а на них заробляють
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Дід Трохим 29.07.2014 07:02
Пропоную продовження рейтингу з 6 місця по 100-те: вся вулиця Сурікова від переїзду до повороту на кладовище. Ямки може й помєльче, но зато до ....ща!