реклама

реклама

Депутати Черкаської міської ради від Партії вільних демократів, Правий сектор та громадськість прийшли запитати у керівництва Державної міграційної служби в Черкаській області, чому отримання закордонного паспорту на першому поверсі коштує 377,15 грн, а на другом близько 600 і чому всіх заявників направляють на другий поверх...


Як відомо, управління ДМС у Черкаській області знаходиться в Черкасах за адресою вул. Пастерівська, 104. За збігом обставин керівника установи не виявилося на місці, тож громадськість прийняв перший заступник Володимир Уманець.

Він повідомив, що кошти сплачуються через державне підприємство «Документ». Це обурило присутніх громадян, які захотіли поспілкуватися з керівником черкаського відділення цього підприємства. Однак, за збігом обставин він виявився зайнятим.

– Навіщо людям ще платити додаткові кошти через якесь державне підприємство? Очевидно, тут може бути присутня якась корупційна складова, адже насправді, за паспорт треба платити лише 377,15 гривень, – дивувався депутат Руслан Зоря.

Читайте також: Черкащанка подасть у суд на міграційну службу за незаконні платежі (ВІДЕО)

Добитися якихось роз’яснень в ДМС громадськості так і не вдалося. Присутні депутат вирішили готувати звернення від імені міськради до Генпрокуратури з проханням розібратися, за що черкащани повинні платити додаткові кошти. Нагадаємо, що депутатський запит з даного питання депутат Руслан Зоря вже надсилав прокурору області Віктору Миколенку.

Детальніше про похід громадян до ДМС дивіться у відео.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #39 Микола Васильович 15.08.2014 22:51
Цитую ПС:
Цитую Ольга:
Я не просила пройти и в этот момент стояла у окна и ждала. Прекрасно помню Ваши фразы по-поводу "донецких счётов" и "донецких ЧПшников". Смотрю на квитанции, а там Киев.... и этого тоже не было???? :lol: :lol: :lol:


На першому поверсі нема вікна. Там глухий коридор.

НА ВТОРОМ ЭТАЖЕ Я СТОЯЛА! НА ОФОРМЛЕНИИ У ОКОШКА!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #38 ПраВильЫй 14.08.2014 16:31
Цитую Сергій:
Знаю Уманця Володимира Анатолійовича як порядну,чесну,д умаючу і дуже патріотичну людину.

Люди на роботі та між друзями зазвичай різні. В даному випадку на відео ми бачимо людину, яка розгубилася і не змогла дати чітку відповідь на поставлені запитання. Постає питання "чому"???? Це ж не працівник нижчої ланки із піврічним загальним стажем... Розгубленість його полягає не в тому, що він не знає своїх прямих обов'язків(правда кажучі, людина призначена наказом на в.о. несе відповідальніст ь як керівник, колись таке чув від відповідального працівника прокуратури), а скоріш причиною є розуміння ним ситуації(груба неприхована корупційна схема), до речі врядше він в ній задіяний на пряму і щось звідти має))).
Все це тільки припущення, доказів ніхто не надав, але вигляд саме такий, на мою думку.
Також потрібно дивитись на ситуацію всебічно, кому це все потрібно, просто так у нас в місті громадян не захищають)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #37 Сергій 14.08.2014 13:31
Знаю Уманця Володимира Анатолійовича як порядну,чесну,д умаючу і дуже патріотичну людину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #36 ПраВильЫй 14.08.2014 11:40
Получиться или нет, довести это дело до конца по справедливости - это одно, но хотя бы это "кодло", не те роботы, которые лепили отмазки, а основные игроки встрепенулись, и решение вопроса им в копейку станет это точно))), ГПУ организация не дешёвая))). Каким бы Руслан негодяем не был, как пишут люди в коментах, но он на моей памяти единственный кто спустился к людям и пошёл шевелить ос)). Надо ему ещё с собой Дурнева и Дашу брать - рейтинг у шоу бешеный был бы, эти роботы просто находка. Исполняющий просто не готов был к такому опросу, это либо полная беспечность или некомпетентност ь. Жуть, профи на базарах торгуют, а подобные структурами руководят...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #35 Моня Биберман 14.08.2014 10:16
Цитую Сеня:
Я думаю, что самое главное у нас в Черкассах отнюдь не загранпаспорта. Если на то пошло, то тот, у кого есть деньги на заграницу, найдет деньги и на паспорт. А вот цены на проезд, ЖКГ, поборы в садиках и школах, дороги, отсутствие горячей воды, подготовка к отопительному сезону.... Непочатый край работы.

Так я вам скажу - шоб за все ото не платить, лучше один раз заплатить за загранпаспорт :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #34 Сеня 14.08.2014 09:36
Я думаю, что самое главное у нас в Черкассах отнюдь не загранпаспорта. Если на то пошло, то тот, у кого есть деньги на заграницу, найдет деньги и на паспорт. А вот цены на проезд, ЖКГ, поборы в садиках и школах, дороги, отсутствие горячей воды, подготовка к отопительному сезону.... Непочатый край работы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #33 ПС 14.08.2014 09:09
Цитую Ольга:
Я не просила пройти и в этот момент стояла у окна и ждала. Прекрасно помню Ваши фразы по-поводу "донецких счётов" и "донецких ЧПшников". Смотрю на квитанции, а там Киев.... и этого тоже не было???? :lol: :lol: :lol:


На першому поверсі нема вікна. Там глухий коридор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #32 псаки 13.08.2014 22:25
черный риэлтор переключился из майдановца в юриста ,пришло время убегать из страны и желательно по дешевым ценам ) Скоро будет отвечать за переворот и раздел страны ..... ! ;-) ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 угу 13.08.2014 21:09
Цитую 123:
Цитую Фугас:
Сколько себя помню - паспортные столы всегда были самым мутнячим местом во всей и без того мутной структуре. Еще с СССР. Зайдите на днях, подождите, ну тут не я решаю, надо мной люди - и все к одному: ДАЙ! Барыги хреновы, когда же вы нажретесь уже. Тут надо брать ЗА жопу всех без исключения и сажать, сажать, сажать. Ни одно невинное лицо не пострадает, 1000%!

да-да-да. :D :D :D .. з одного ДП - пересядуть в інше... з такими треба боротися як з холерою - оголосити карантин, оточити по периметру і відстрілювати як скажених тварин!!! Бо вакцини від них НЕМАЄ!!!

калібровані вакцини кажуть дієві.. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 угу 13.08.2014 21:07
Цитую степан:
Задолболи ці популісти! Поблем більше нема ? Чи Одарич відводить від реальних проблем в місі?...

А які такі проблеми в Черкасах страшні?Хіба що міськрада не працює,клоуна Радуцького гастролі дивимось...То що Одарич має робити,ветерена ра визвати і приспати його?