реклама

реклама

Акція за очищення влади відбувається в ці хвилини біля приміщення Черкаської облдержадміністрації, передає з місця події кореспондент «Прочерку».

 

Захід, ініційований Автомайданом, підтримали інші громадські організації Майдану.


– Ця акція розпочалася не зараз, а півроку тому, – повідомив «Прочерку» активіст Автомайдану Анатолій Стеценко. – Ми виступаємо за очищення влади, яке навіть після революції чомусь не дуже відбувається.


Захід розпочався об 11-й годині. Активісти колоною тричі об’їхали навколо Будинку рад.

Відтак із плакатами, у яких вимагають відставки заступника голови Черкаської облдержадміністрації Віталія Коваля та «поплічників Тулуба» – керівників управлінь та департаментів, представників минулої влади, які продовжують залишатися на своїх посадах.

Наразі до пікетувальників вийшли працівники облдержадміністрації, які намагаються з’ясувати суть претензій до влади.

Акція триває...

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Кайда 28.08.2014 10:00
А чому ж забули про такого собі Радченка Семена Володимировича (заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА), який спільно з Скляровим М.М. обкладав даниною інтернати та терценти області?????
...........!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 народ 23.08.2014 15:23
ФЕДОРЯКУ - РЕГІОНАЛА ГЕТЬ З ФІЛАРМОНІЇ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 лютий 22.08.2014 20:38
акція правильна. Але більше конкретики.Автомайдан і хто ці інші громадські організації? Тобто - липа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 адекватний 22.08.2014 18:11
Краще б цей ..... обьїхав світи та десь на північному полюсі і загубився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #9 правдолюб 22.08.2014 16:50
Головна біда ОДА - це Коваль, бо як керівник апарату він слабий, але як заробити він добре знає і вміє та ще і друзів та рідню свою пристроїти, щоб усім їм було добре. Поки таке буде нічого не зміниться! Якщо він патріот, то нехай докаже своїми діями в АТО по захисту Батьківщини, а то тільки одні балачки і більше нічого!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Чукча 22.08.2014 15:22
Цитую Петро:
Коваля - у відставку! Терміново! Поки Коваль у владі - позитивних змін - не буде!

Правильно. Бондаренка нужно туди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #7 шерлок 22.08.2014 14:06
Цитую Нестор:
правильно Коваля у відставку , причому НЕГАЙНО!!! А потім і Старікову . Губернатор попався нормальний, то заступників понабирав.

ПІДТРИМУЮ. Якби голові ОДА та команду професіоналів та дійсно спеціалістів, а не публічних та піарних кар'єристів та х.........ів, як КОВАЛЬ, то і йому було б легше працювати, і підтримка була б, і результат би був "не шо попало"...А то один рветься на всі сторони, а ті двє себе піарять, а не про державу думають...Дорвалися називається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #6 Петро 22.08.2014 13:59
Коваля - у відставку! Терміново! Поки Коваль у владі - позитивних змін - не буде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #5 Фотограф 22.08.2014 13:47
Бензин дорогущий а эти круги наматывают :o :-? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+48 #4 Нестор 22.08.2014 12:38
правильно Коваля у відставку , причому НЕГАЙНО!!! А потім і Старікову . Губернатор попався нормальний, то заступників понабирав.