реклама

реклама

Представники Автомайдану та інших громадських організацій одну із шин занесли до кабінету міського голови Черкас Сергія Одарича.


Від імені активістів «подарунок» міському голові занесла представниця Автомайдану Ярослава Устименко, передає з місця події кореспондент «Прочерку».

Її після наполягань активістів охорона Сергія Одарича пропустила до кабінету мера, де він саме давав інтерв’ю журналістам з інших міст.

Решта пікетувальників залишилися біля входу до приймальні, де вступили в активні дискусії із охоронцями та працівниками міської ради.

Вийти до протестувальників Одарич відмовився.

У ці хвилини Автомайдан рушив до міліції.


реклама

Коментарі  

 
+3 #21 ЧОЛОВІК 24.08.2014 14:43
ЗАКАЗНЕ ШОУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Оксана 24.08.2014 13:14
Цитую Дмитро:
Цитую Чукча:
Как радовался когда сепаратисты Тулуба отстранили Одарича от работы... а тут на тебе. Большинство жителей города его опять избрало.
Тоесть то не Одарыч тулубу .... вылизывал и с Регионалами снюхался, и не он предлагал в угоду тулубу за Облрадою парковку сделать, вместо сквера...Хоть бы уже не звездели. звездуны....

Та ні, це значить що Дмитро вилизує ...Саші Радуцькому який вірою і правдою служив Янику, комуністу Білоусову і ригу Тулубу, навіть монетки особисто виковував. Щось не пригадую щоб радика хтось пресував, чого не скажеш про Одарича. Одарич ще й досі "розхльобує" суди інспіровані Тулубом, а Радик як жив в шоколаді - так і живе, як дирибанив бюджет - так і дирибанить, як "будував" туалети за 500 тис. грн. - тк і будує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 грицько 24.08.2014 11:44
Не почув на вiдео жодного украiнського слова. Москаляки ходять по наших вулицях щось носять щось мелють,ми зi своiми дуракмиамi розберенмося,бо телячоi мови я не розумiю. Одар понятне дiло ...., но аппаратура при ньом,при ньом...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Дмитро 23.08.2014 23:45
Цитую Чукча:
Как радовался когда сепаратисты Тулуба отстранили Одарича от работы... а тут на тебе. Большинство жителей города его опять избрало.
Тоесть то не Одарыч тулубу .... вылизывал и с Регионалами снюхался, и не он предлагал в угоду тулубу за Облрадою парковку сделать, вместо сквера...Хоть бы уже не звездели. звездуны....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Доктор Хлус 23.08.2014 21:54
:-* Туды нада медычну шину шоб лечить перелом мозга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 федор принципиальный 22.08.2014 21:39
Думаю,что чукча,одар и фуфайкин одного поля ягоды-словоблуды,взят очники,мастера шантажа и подкупа-каждому свое время...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #15 Оксана 22.08.2014 18:05
Везет некоторым! На работу ходить не надо, на бензин всегда есть, клоуны дешевые.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #14 адекватний 22.08.2014 17:43
Чи може ще досі хтось вірить що завтра наступить нормальне життя без війни, приватних бандобатальйоні в ПАЦАНОВ, істерічок ледачих без роботи але з гордо піднятою шиною. Народ має ту владу яку заслуговує і ми цю Махновську республіку заслужили і випестили своїми руками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #13 Nik 22.08.2014 17:07
Дешева вистава. А ця дiвка взагалi - мiнi спiдниця та щось тiпа "вiйськове". Подивiться на себе з боку, горе-героi, - вам не смiшно? Не паплюжте майданiвськi iдеали. Хочете героiзму - iдiть на передову, в АТО. А шини тягати та з плакатами проти Коваля стояти - багато героiзму та розуму не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #12 Фотограф 22.08.2014 15:38
Судя по верхнему фото... в Черкассах на подходе очередной депутат-си...ва