реклама

реклама

Багаторічний керівник телеканалу «ВІККА» Любов Правдіна вирішила звільнитися.

– Я керувала телеканалом 7 років. За цей час було багато зроблено, нам багато що вдалося. Але все в житті закінчується, – сказала в коментарі «Прочерку» Любов Володимирівна. – У мене гостра необхідність переїзду до Києва – там живе мій чоловік. Але я довго відкладала переїзд – весь час відбувалися якісь важливі суспільні події, вибори тощо. Але нарешті ми з власниками телеканалу погодилися, що саме тепер я можу піти.

Любов Правдіна зазначила, що на її місце вже є кандидатура. Це – молода жінка, не черкащанка, яка має значний досвід у галузі управління. З вівторка Любов Володимирівна почне передати їй справи.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Газетярка 23.08.2014 20:50
Справді цікаво, хто ще йде?!
Знаю, що там за одним кадром вже давно
ганялися потенційні роботодавці. :-*
Але в будь-якому випадку Любочці успіху подальшого!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Ravel 22.08.2014 22:25
І в цьому весь Одарич!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 С@ньк@ 22.08.2014 21:50
Прочерк, вы же СМИ и отличный! Действительно интересно, одна она или еще кто-то????????????? Нужно отдать должное Одаричу - там были сильные исполнители. И как только Тулуб не юзал Рось, а на Викке все его старания одним материалом перечеркивали. Потому очень жду ответа на вопрос!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #14 Фугас 22.08.2014 20:18
Цитую Где свежие новости?:
Новость с "поздним зажиганием": новая директриса с русской фамилией Титова представлена коллективу "Викки" еще позавчера, 20 августа. Чья она - Бродского или Одарыча, пока непонятно. Но перестановка - явно не из-за того, что "честная журналистика" не могла найти выхода.Скорее "характерами не сошлись" с владельцем канала.

Семь лет сходилась, а тут "не смогла". В Киеве уже с десяток черкасщан, кто "не смог", и на неслабых каналах. А у Правдиной там еще и муж на ТВ. Вот засада, нэма интриги! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Інетчик 22.08.2014 17:12
Цитую Он:
Говорят, что там не только она увольняется :-?

А правда -- ХТО?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #12 очі бачуть 22.08.2014 17:10
Цитую Где свежие новости?:
Новость с "поздним зажиганием": новая директриса с русской фамилией Титова представлена коллективу "Викки" еще позавчера, 20 августа. Чья она - Бродского или Одарыча, пока непонятно. Но перестановка - явно не из-за того, что "честная журналистика" не могла найти выхода.Скорее "характерами не сошлись" с владельцем канала.

так можливо Ірина Тітовська?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 gretta 22.08.2014 15:25
Успіхів Вам!!!! Черкащині Вас дуже не вистачатиме!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 місцевий житель 22.08.2014 14:45
Звичайно, що буде теж такий працівник, щоб Одарича гладив тільки по шерсті, "ВІККУ" дивитись не цікаво, бо зрозуміло, що кожне сказане слово - через Одарича. Він такий білий і пухнастий на екрані, такий "народний", що знаєш все наперед, що буде говорити. Ніколи ніякої критики і зауважень не почуєш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 ТАНЯ 22.08.2014 14:43
Цитую Он:
Говорят, что там не только она увольняется :-?

А ХТО ЩЕ?????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Где свежие новости? 22.08.2014 14:34
Новость с "поздним зажиганием": новая директриса с русской фамилией Титова представлена коллективу "Викки" еще позавчера, 20 августа. Чья она - Бродского или Одарыча, пока непонятно. Но перестановка - явно не из-за того, что "честная журналистика" не могла найти выхода.Скорее "характерами не сошлись" с владельцем канала.