реклама
Sucurity Police

реклама

Начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко машиною з’їздив до Туреччини. Фото на підтвердження цього він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».



«Спочатку я думав, що це нереально»... – підписав світлину пан Давиденко.

За його словами, багато людей дивувалося, бачачи на дорогах Туреччини українське авто, та ще й «Матіс».

«Це водії, пішоходи, навіть для поліції це була диковинка»... – ділиться спогадами Олександр Давиденко.

Чиновник на своєму авто проїхав Придністров’я, Молдову, Румунію, Болгарію та Туреччину.

«Літати не боюся, просто люблю подорожувати на авто... І цікавіше, і дешевше»... – відповідає на численні питання товаришів у соціальній мережі Олександр Давиденко.

В один бік (близько 2000 км) в середньому пан Давиденко витрачав 6 літрів пального на 100 км.

До Стамбулу чиновник їхав дві доби майже без зупинок. За кермом їхав сам без зміни.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 Житель Черкас 22.08.2014 21:21
Фе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 патріот 22.08.2014 20:30
Давиденку пропоную поїхати на північний полюс і прихватити з собою Одарича, та зробити фото "Одорич і білий медвідь"! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6   22.08.2014 20:26
Авто на прокат, а номери та наліпки "UA", при подорожах по світу автостопом, майже не займають місця в речах. Класика троллінгу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 адекватний 22.08.2014 17:02
Красава :lol: А Матиз до Туреччини літаком доставили для фото?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Черкащанка 2 22.08.2014 15:34
Як не стидно та ще нечальнику управління Черкаської міської ради в такий час таким вихвалятися. От ВАМ ПАТРІОТ НАШОЇ КРАЇНИ. Війна в країні, гинуть діти, а воно хвастається. А ще кажуть що зарплати малі.От черкащани й дивіться хто працює в міськраді і яку зарплату отримує що може і в Турцію поїхати, а ви ходіть розбитими дорогами, нехай вам ціни піднімають на проїзд. А Джуган розказує що чиновникам невистачає коштів на заробітну плату.От де наші з вами кошти і в кого вони вкладаються.Негайно на ЛЮСТРАЦІЮ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #3 Андрій 22.08.2014 15:32
Кому війна, а кому відпочинок з шоу. До речі, це той Давиденко, який разом із Савіним та ще парочкою чоновників з виконкому вважаються найбільшими ха......ми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 незнайка 22.08.2014 15:14
Ну и чем не кандидатура на секретаря миськрады?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 Александр Лут 22.08.2014 15:02
ой-йой-йой.как раз время для развлечений!нич его святого нет!молчал бы уже-"патриот"