реклама

реклама

Рішення Президента про розпуск парламенту мажоритарник-самовисуванець з Черкащини Віктор Тимошенко не схвалює. Про це він повідомив в коментарі «Прочерку».

– Спершу перемога у війні, а потім боротьба за корито, – жорстко зауважує нардеп.

При цьому, на запитання, чи йтиме він на перевибори, відповідає, що ще не визначився.

– Керуватися буду соціологією. Після появи всіх шукачів мандату зроблю зріз. Якщо мій рейтинг буде не нижчим, ніж набрані відсотки на виборах 2012 – піду. Якщо ж нижче хоч на відсоток, однозначно ні, – зауважив Віктор Тимошенко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #8 УРП 27.08.2014 14:02
Тишенко один із небагатьох мажоритарників підтримав Майдан, відкрито виступив проти минулого режиму, лідтримує наших вояків, тому має право не бути згодним з розпуском ВР. Наступна Рада буде гіршою за нинішню, Закон свідомо не змінено, щоб залишились нардепи, які повинні нести відповідальніст ь за свої злочини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Сміла 27.08.2014 13:54
Я як на мене, то все правильно - якщо люди тебе хочуть бачити у парламенті і маєш рейтинг, то іди на вибори. якщо ні - то йне рипайся. Логіка залізна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 123456 27.08.2014 12:38
Ну хоч один чесно сказав, що головна ціль - до корита. А то зас.....ють мозги: за благо народа і справедливість, за багатство і процвітання України, бла - бла і бла- бла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Памятка Виборця 27.08.2014 12:34
ПР-ПРУ-СИЛЬНА УКРАЇНА-ІНДУСТРІАЛЬНА УКРАЇНА-КОРОЛЕВСЬКА ШАЙКА- РИГИ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Патріот 27.08.2014 12:29
Молодець чувак,відверто каже що В Зрада для нього корито.Цей навіть не приховує..Подивиться на рейтинги,вартує чи не вартує вкладати гроші в вибори,є шанс відбити з процентами,чи ні.Бравісімо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Гапочка 27.08.2014 12:10
ахаха-ха-ха! "я ще не вирішив", але передвиборчу кампанію вже розпочав. поки буду думати, викину на неї кілька тисяч долярів.. Вітя, шо ти мочиш?)))
Хіба що він уже має інший план, для виконання якого знадобиться імідж "хорошого хлопчика".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 незнайка 27.08.2014 12:07
Все как учили Война все спишет! Тем более это не война а какое-то АТО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Аліса 27.08.2014 12:05
Якби всі депутати були , як Віктор Тимошенко . Не боявся і Тулубу говорити ще в ті часи, а тепер і перебігати з партій в партію нетреба. Але Президент правий- парламент негайно треба поміняти, дуже шкода , що мабуть , ті самі і залишаться. А Віктору Тимошенку успіхів , такі люди потрібні в парламенті.