реклама
Sucurity Police

реклама

У рамках акції «Замість квітів – допомога армії», що відбулася на Черкащині 1 вересня, за попередніми підрахунками зібрано близько 190 тисяч гривень.


Про це інформує у «Фейсбуці» одна з організаторів акції Алла Юрковська.

«Ще не надійшли кошти з Чорнобаївського району. Розбивка по школам буде доступна школам. Ті школи, які захотять, оприлюднять свій здобуток. Ми «пробили» верхню і нижню межу благодійних внесків. Найменша пожертва - жменя дріб"язку, найбільший - 500 гривень однією купюрою. Наразі координатори груп волонтерів вирішують пріоритетні напрямки направлення коштів. Звіт про розподіл коштів буде оприлюднено після наради координаторів. Звіт про витрати буде оприлюднено після витрат», – пише Алла Юрковська.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #9 ПРУхи РИГИ 02.09.2014 20:10
Цитую ДЖЕКО:
Безперечно, небайдужим людям - подяка. Але, чи варто із-за 12 тисяч доларів було марудити тисячі дітей та їх батьків? Цю суму будь-хто з Черевків-Ткаченків-Одаричів та дуже багатьох їм подібних міг виділити без шкоди для себе. Патріотизм - це також, коли багаті діляться з бідними. Тим більше, що багатство їхне - за рахунок людей.

Як це цікаво дітей і батьків морудили? За букетом не бігали(квіти не дешеві),чємно прийшли,хто скільки міг,діти в скриньку кинули.Діти вчаться патріотизму,дол учились до справи по захисту України,відчули себе громадянами.Чи ви квітами торгуєте,на перше ставку робили?Чи діти-патріоти дратують?Доречи акція не примусова,хто хотів кидав гроші,хто не хотів ,руки не крутили.Хто мав бажання і квіти ніс,по морді не били...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 адекватний 02.09.2014 20:04
Верх цинізма і знущання з украінського народу. Що таке для арміі ті копійки які наші продажні майданолідери кожен день залишають в ресторанах притому кожний. Це не патріотизм це повний крах і стидоба для держави. Хай горять в аду брехуни псевдоевроінтег раційні що привели в краіну війну. Цікавий факт цих брехунів коли вони керували після помаранчевоі ганьби чомусь европа не кликала, а Яника прямо заманювала підписати асоціацію. Ні в кого ніяких думок на цей рахунок не виникає????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 ГаЛкеша 02.09.2014 16:50
Цитую ДЖЕКО:
Безперечно, небайдужим людям - подяка. Але, чи варто із-за 12 тисяч доларів було марудити тисячі дітей та їх батьків? Цю суму будь-хто з Черевків-Ткаченків-Одаричів та дуже багатьох їм подібних міг виділити без шкоди для себе. Патріотизм - це також, коли багаті діляться з бідними. Тим більше, що багатство їхне - за рахунок людей.

Взагалі-то патриотизм - це коли ти зарад своєї патрії готовий на вчинки. А не чекаєш, коли хтось багатий цей вчинок зробить. Головне - не скільки пожертвувати, а - приєднатися, чим можеш. 10 грн. кишенькових коштів дитини коштують більше 10 тис. зелених від Ткаченка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 ДЖЕКО 02.09.2014 14:11
Безперечно, небайдужим людям - подяка. Але, чи варто із-за 12 тисяч доларів було марудити тисячі дітей та їх батьків? Цю суму будь-хто з Черевків-Ткаченків-Одаричів та дуже багатьох їм подібних міг виділити без шкоди для себе. Патріотизм - це також, коли багаті діляться з бідними. Тим більше, що багатство їхне - за рахунок людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Пошливы 02.09.2014 13:37
Не добрый: эта какой такой снаряд стоит 200 тысяч? Вот бы таких добрых вместе с незнайками в гаубицы засунуть и атправить в их рассею...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 РИГИ ГЕТЬ 02.09.2014 13:28
Цитую Добрий:
Молодци дети ! Один снаряд стоит 200 тысяч гривен ,сабирите ще 10 тысяч и как раз на один снаряд хватит ! Он поможет жителям Донбаса быстрее к вам переехать ! Спасибо вам от жителей востока !

ПНХ ,НАПРЯМОК СХІДНИЙ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #3 Добрий 02.09.2014 11:58
Молодци дети ! Один снаряд стоит 200 тысяч гривен ,сабирите ще 10 тысяч и как раз на один снаряд хватит ! Он поможет жителям Донбаса быстрее к вам переехать ! Спасибо вам от жителей востока !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 Злий 02.09.2014 07:43
Досить "мирних" зрадницьких планів,досить ублажань агресорів,досит ь принижень конвоями,досить переговорів з терористами ,досить фрау Ріббентроп і соплі ООН ,з їх схвилюванням,до сить промаскаленного ОБСЄ.Досить,Воля або смерть,Полрох про то чув?Душу й тіло ми положем,за нашу свободу,Порох чув.Треба переводити війну на терріторію ворога,вони бомблять нас,треба бомбити їх.Тільки так переможемо.Ізраіль захищає себе,ми також маємо захищатись,доси ть слухати всіх підряд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Черкаси 02.09.2014 07:03
Повторіть на день вчителя.І не фиськайте грошима,є черкаські поранені,відпра вте одного за кордон.Цільові збори по решті проведіть,фото на скриньці і по школам,магазина м,ресторанам,су дам,прокуратура м,мусарам,офіса м і радам..