реклама

реклама

Родина президента України Петра Порошенка взяла участь у флешмобі Ice Bucket Challenge. Про це український гарант повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Моя родина прийняла виклик Ice Bucket Challenge і перерахувала кошти на потреби руху «Волонтерська сотня». Приєднуйтесь», – написав Порошенко.

У відео дружина президента Марина Порошенко передає естафету, зокрема, і нинішній директорші «Мистецького Арсеналу» Наталії Заболотній, дружині колишнього нардепа Ігоря Савченка, колишній журналістці черкаської газети «Губернские ведомости».


Ice Bucket Challenge – це флешмоб, умовами якого є обливання крижаною водою і/або пожертва коштів на благодійність в Україні – на потреби армії.

реклама

Коментарі  

 
-5 #11 черкащанин 03.09.2014 23:31
Цитую Сергей:
вобщето легитимный президент Янукович!

Ты что, обкурился или нанюхался дури??????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 О.ЧУПРИНА 03.09.2014 15:02
Цитую Сергей:
вобщето легитимный президент Янукович!

Даже шутить так не надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Сергей 03.09.2014 14:30
вобщето легитимный президент Янукович!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Патріот 03.09.2014 13:53
Включилися проплачені політологи з нікуди і соцопитування від нікого.Пєтю виявляється підтримують "Мир",ціною зради України і марності жертв,короткий поводок Раши,виявляєтьс я комусь подобається.Пєтю дурять,чи Пєтя дурить і самообдурюється ? Він розуміє що суспільство на межі? Ліхтариків не буде.Для чого ці ігри з розмовами і танцями з вбивцею громадян яких президент представляє.Досить слухати Меркелів і Гі Мунів,в 39-му вже грались в умиротворення,н е навіюйте людям рейтинги підтримки миру ціною капітуляції,люд ям треба перемога.Хтось вчора написав "Або Порошенко веде до перемоги,або Порошенко ведуть на ростріл",хтось з політологів в блогах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 незнайка 03.09.2014 13:49
Ну нехай и ця трычи ПОПРЫСИДАЕ на Хрещатыку в Киеве Не тилькы нам пид викнамы кабинета ПРЫСИДАЛЬНЫКА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Дуже Злий 03.09.2014 13:02
ПП ХУ*ЛО ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Доктор 03.09.2014 12:53
Это не меньше, чем пушечное ранение в голову, ребята! Как жаль молодое поколение: такое молодое, а уже насквозь больное на голову! Видимо, в этой стране надеяться не на что, раз это самое всетлое, что у нас есть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Риги Геть 03.09.2014 12:50
Цитую ПРУхи РИГИ:
ШО ЗА ЛАЙНО ПОЛИЛОСЯ З АП ? ПОРОШЕНКО ЗРАДИВ? УКРАЇНУ ЗЛИВАЮТЬ? ДЕ ОБІЦЯНА НА ВЧОРА ВІДМІНА ПОЗАБЛОКОВОСТІ? З ЯКИМ КУЄМ ВІН ПОЇДЕ НА САМІТ НАТО,З "МИРНИМ ПЛАНОМ"? ТИМ ПЛАНОМ МОЖНО ДУПУ ВИТЕРТИ.ВІН ПРО КОРИДОР ПІД ІЛОВАЙСКОМ ВЖЕ ДОМОВИСЯ,РОСТРІ Л І СОТНІ ТРУПІВ ПАТРІОТІВ. ЯК МИ ЛОХАНУЛИСЬ З ВИБОРОМ!!! :-x

Доказ того що РИГІВ бувших не буває..Обирали президента-головнокомандую чого,а отримали Педро-мирний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Злий 03.09.2014 12:48
Цитую ПРУхи РИГИ:
ШО ЗА ЛАЙНО ПОЛИЛОСЯ З АП ? ПОРОШЕНКО ЗРАДИВ? УКРАЇНУ ЗЛИВАЮТЬ? ДЕ ОБІЦЯНА НА ВЧОРА ВІДМІНА ПОЗАБЛОКОВОСТІ? З ЯКИМ КУЄМ ВІН ПОЇДЕ НА САМІТ НАТО,З "МИРНИМ ПЛАНОМ"? ТИМ ПЛАНОМ МОЖНО ДУПУ ВИТЕРТИ.ВІН ПРО КОРИДОР ПІД ІЛОВАЙСКОМ ВЖЕ ДОМОВИСЯ,РОСТРІ Л І СОТНІ ТРУПІВ ПАТРІОТІВ. ЯК МИ ЛОХАНУЛИСЬ З ВИБОРОМ!!! :-x

Як це правда,то Петро придбав квиток в Ростов,в один кінець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Loki 03.09.2014 12:40