реклама

реклама

Батьки з дітками, що ходять до дитячого садочку №7 «Зірочка» для дітей із затримкою психофізичного розвитку, прийшли сьогодні на сесію Черкаської міськради, щоб висловити свій протест проти закриття закладу. Батьки стверджують: ходять чутки, що їх заклад планують закривати, а діток немає куди більше вести.


– Основна маса дітей – це ті, що перейшли зі звичайних садочків у спеціалізований. Звичайні діти цих не сприймають. У наших діток затримка психофізичного розвитку. Всього в садочок нині ходить 26. У звичайному садочку цими дітками не хочуть займатися, – зазначає черкащанка Алла Рогозіна.

Батьки припускають, що садочок хочуть закрити, бо комусь потрібна їх будівля, що знаходиться на перевулку Південному, 18.

– Силами батьків там зроблений ремонт, проте нині до нашого відома донесли, що садочок планують до 2015 року об’єднати з іншими такими закладами. але насправді такий садочок в нас один і об’єднання нічого хорошого нашим дітям не принесе. Ми намагалися звернутися і до депутата нашого округ Артура Савіна, проте його ніде не можна знайти, – кажуть батьки.

Сам Артур Савін в коментарі «Прочерку» зауважив, що звідки походить інформація про закриття садочку – йому невідомо. Мовляв питання закриття наразі не стоїть.


Цю ж думку намагався донести до обурених черкащан і начальник управління освіти Черкаської міської ради Євген Степко. Він запевнив – садочок закривати влада не планує.

Та після спілкування з ним у батьків все рівно залишилися сумніви. Представниця громадськості виступила перед сесією, донісши думку батьків до депутатів. Міський голова Сергій Одарич зазначив, що ніякого рішення про закриття садочка на сесію не винесене. Він пообіцяв зустрітися з колективом садочку і з батьками, щоб в усьому розібратися, «бо ситуація в місті і так напружена».

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Василь 12.09.2014 11:08
Цитую Черкаси:
Як вони арендують,то виходить на самофінансуванн і.З бюджету кошти не отримують.Комуналку самі платять.Аренда гривня,бо освітній профіль заклада збереженний.Аби там ресторан відкрили,тоді да.

Іудейська школа №770 є приватним дошкільним закладом (де з батьків беруть кошти за відвідини закладу), так що не треба незаконну 1-гривневу оренду виправдовувати "збереженням освітнього профілю". Одарич на утримання українських дитсадків значно поскорочував видатки (на харчування, лікування, зарплату і т.п.), а для приватної іудейської школи, де аж 20 учнів навчається та куди дітей набирають за родоводом матері (навіть не всіх іудеїв туди беруть), оренда аж 1 гривня в рік коштує. У фінансовому відношенні Одарич дискримінує українські заклади освіти, і дитсадок №7 - тому приклад. Депутатам вже час оголошувати другий імпічмент Одаричу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Черкаси 11.09.2014 18:30
Цитую Небайдужий:
"Вихователь", яка навіть українською мовою добре не володіє і пише з помилками та русизмами, на вашу думку, для бюджету Черкас рентабельно утримувати іудейську школу №770, загальна кількість учнів в якій (з 1 по 9 клас) близько 20 дітей? Ця школа орендує 303 кв.м. приміщення комунального дитсадка №38 "Золотий ключик" аж за 1 гривню на рік! Рішення міськради про встановлення 1 гривні на рік за оренду всього приміщення на весь термін оренди ще в лютому 2013 підписав ваш герой - сумнозвісний мер Черкас. Ото "рентабельність" для місцевої громади!

Як вони арендують,то виходить на самофінансуванн і.З бюджету кошти не отримують.Комуналку самі платять.Аренда гривня,бо освітній профіль заклада збереженний.Аби там ресторан відкрили,тоді да.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Василь 11.09.2014 17:06
Про яку рентабельність дитячого садочка ведеться мова? А рентабельність утримання запросів мера та його заступників виправдана? А про інтереси цих діток хтось подумав, хоча б трішечки. Ніхто не застрахований від таких дітей, онуків, правнуків.Якщо наше керівництво міста, департамент освіти не піклується про дітей з особливими потребами, то ви думаєте решта черкащан їм цікава? А батьки - молодці!!! Хто, як не вони відстоють права своїх дітей. Ні один батько та мати не хочуть гіршого для своєї дитини. Так тримати - ми за Вас!!! І ганьба Степку і Одаричу. Шановні депутати, зніміть Одарича, як ви вже робили. Вся громада вас підтримає (по крайній мірі-більшість).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Небайдужий 11.09.2014 16:56
"Вихователь", яка навіть українською мовою добре не володіє і пише з помилками та русизмами, на вашу думку, для бюджету Черкас рентабельно утримувати іудейську школу №770, загальна кількість учнів в якій (з 1 по 9 клас) близько 20 дітей? Ця школа орендує 303 кв.м. приміщення комунального дитсадка №38 "Золотий ключик" аж за 1 гривню на рік! Рішення міськради про встановлення 1 гривні на рік за оренду всього приміщення на весь термін оренди ще в лютому 2013 підписав ваш герой - сумнозвісний мер Черкас. Ото "рентабельність" для місцевої громади!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Черкаси 11.09.2014 16:36
Цитую Батьки:
Цитую Вихователь:
26 дітей! Як це в Садочку,то звичайно це нерентабельно...Доцільніше було б виділити їм корпус при іншому Садочку з залученням педперсоналу.

Ти диви, в Черкасах такі грамотні вихователі, що все знають і вирішують краще за батьків та інших, але так, як це вигідно меру з 10 класами освіти та департаменту освіти, яким керують злочинці. Краще б цей вихователь свою роботу добре робив! Але дуже сумніваюся, що це пише вихователь, скоріш за все - псевдовиховател ь. Може, ще кухарки містом будуть керувати? А то в Черкасах багато розумніків з 8-10 класами шкільної ...

КЛАСНИЙ ПАСАЖ "..знають і вирішують краще за батьків та інших.."ХТО ЦІ ІНШІ?ТІ ЩО ОРГАНІЗУВАВ ЦЕЙ ПОХІД? ХТО ВЗАГАЛІ СКАЗАВ ЩО САДОК ЗАКРИВАЮТЬ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Батькам від вихователя 11.09.2014 16:27
До чого тут мер?Ви Одарича маєте на увазі?То про його освіту в 10-ть класів,смішно.Не розумію,що вас образило?Хіба не ясно,що ні 12-тигрупний,ні 6-тигрупний садочок з персоналом і спецхарчуванням і медперсоналом на 26 дітей утримувать не рентабільно?Для цього не треба бути ні виховатилем,ні економістом.Ви облили брудом мене,мера і всю освіту в Черкасах.Я запропонувала вихід.Таких діток не можно разом з рештою навчати,ви і після садочка підете в спеціалізовану школу.В Раді ,я так розумію,вам не підтвердили ,що закривають,то в чому проблема? У вас особливі дітки,не можно бути злими,вони відчувають.І не вам оцінювати ,вибачте,справж ній я вихователь чи ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Батьки 11.09.2014 14:44
Цитую Вихователь:
26 дітей! Як це в Садочку,то звичайно це нерентабельно...Доцільніше було б виділити їм корпус при іншому Садочку з залучення педперсоналу.Але Сади переповнені,сум ніваюсь що таке можливо,а позбавляти цих дітей навчально-виховного процесу,злочин.Просто їх садок доукомплектуват и дітьми з іншими вадами,глухонім их наприклад на їх базі навчати,по їх власній програмі.

Ти диви, в Черкасах такі грамотні вихователі, що все знають і вирішують краще за батьків та інших, але так, як це вигідно меру з 10 класами освіти та департаменту освіти, яким керують злочинці. Краще б цей вихователь свою роботу добре робив! Але дуже сумніваюся, що це пише вихователь, скоріш за все - псевдовиховател ь. Може, ще кухарки містом будуть керувати? А то в Черкасах багато розумніків з 8-10 класами шкільної освіти хочуть містом керувати і керують. Хоча, який мер, такий і персонал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Вихователь 11.09.2014 12:46
Цитую Олена Володимирівна:
Те,що запевняє Степко - це не правда. Як можна, дивлячись в очі батькам, брехати.Ми, хто працюємо в освіті, знаємо на що здатен цей "економіст" (економить кошти на дітях). Захистіть цих дітей, побійтеся Бога.

26 дітей! Як це в Садочку,то звичайно це не рентабельно.Персонал кухні,прачка,ме дсестра ,масажист,психо лог,помічник вихователя і по два вихователя (спеціалізованн их)на групу,комірник, сторож,директор .В групі має бути до 10-ти дітей,порахуйте .Доцільніше було б виділити їм корпус при іншому Садочку з залучення педперсоналу.Але Сади переповнені,сум ніваюсь що таке можливо,а позбавляти цих дітей навчально-виховного процесу,злочин.Просто їх садок доукомплектуват и дітьми з іншими вадами,глухонім их наприклад на їх базі навчати,по їх власній програмі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Вихователь 11.09.2014 12:37
Цитую Василь:
За мерства Одарича в Черкасах було закрито, скорочено або передано в оренду комерційним структурам найбільшу кількість дитсадків, ніж при інших мерах. Одарич ненавидить Черкаси та черкащан, для нього це місто - лише бізнес, а свої статки він переводить закордон - сестра в Америці як раз для цього годна. За закриттям черкаських дитсадків стоять певні інвестори, які зацікавлені в земельці та приміщенні у привабливому місці. Ганьба Одаричу!
ПС: Не здивуюся, якщо цензура на проодаричевому сайті Прочерк не опублікує цей комент.

Брехня,садочки позакривали в 96-97 рр.Одарича і в Черкасах не було!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Вихователь 11.09.2014 12:35
Цитую ГаЛкеша:
Ех, батьки, батьки... замість того, щоб вимагати від влади реальних кроків по інтеграції діточок з цими вадами у суспільство на базі звичайних садочків, самі дітей змалечку ізолюють... в усьому світі такі дітки з особливостями вчаться разом з іншими, для цьго проводиться навчання педагогів, робота з дітьми по належному сприйняттю, з батьками як дітей з інвалідністю, так і інших... А тут - засунули в спецзаклад - і все... не тогот треба просити і вимагати....

Ви не знаєте про що говорите.Я працювала з такою дитиною в звичайному садочку.То не добре ні для особливої дитини,ні для решти.Цілий день намагаєшся зайняти хвору дитину,звичайна програма їй непідсильна,реш та дітей позбавленна нормального навчального процесу,відволі кається .Батьки незадоволені.Для особливих дітей є спеціальні програми,спеціа льний уход,режим,кіль кість в групі.