реклама

реклама

Фракція «Батьківщини» в Черкаській облраді вважає залякуванням та переслідуванням за політичну діяльність факт знищення автомобіля Анатолія Бондаренка. Заяву на сесії озвучив депутата Валентин Хижняк.

На сесії Анатолій Бондаренко був дуже серйозний

На сесії Анатолій Бондаренко був дуже серйозний


 – Такі випадки щодо Анатолія Бондаренка мали місце і раніше, коли на здоров’я та життя його посягалися. але тоді винуваті не понесли відповідальності. Фракція вважає, що залякування під час виборчої кампанії має політичне підґрунтя і вимагаємо притягти до відповідальності винних! – заявив Валентин Хижняк.


реклама

Коментарі  

 
0 #11 Ірма 29.09.2014 17:01
Від цієї Батківщини вже нудить. Теж мені ДРІМ ТІМ блін!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Юля-цибуля 25.09.2014 23:26
Це не Толя, а біда ходяча! От не везе людині і все! Толю, не псуй своє майно - краще продай тачку і віддай гроші на благочинність!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 ЮРКОВСЬКИЙ 12.09.2014 15:37
Цитую ВОЛОДИМИР МИРОНОВИЧ:
А чому обл БАТЬКІВЩИНА мовчить, як на малій батьківщині М. Томенка керівник райорганізації Батьківщини ледь не до смерті забив молоду дівчину, яка потрапила до реанімації. Напевно до кінця залишиться інвалідом. Досудове провадження веде УМВС. Чи про друзяк ні МУР-МУР? Чому б по цьому поводу не зробити хоч не заяву, а ЗАЯВОЧКУ...
Шановні ПРОЧЕРКІВЦІ, а ВАМ ця інформація не цікава, що ви навіть не виставляєте її в "останніх коментарях"? Чи зараз життя і здоров"я людини нічого не варті? Особливо для місцевих партійних князьків, та ще й депутатів районного розливу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 ВОЛОДИМИР МИРОНОВИЧ 12.09.2014 15:00
А чому обл БАТЬКІВЩИНА мовчить, як на малій батьківщині М. Томенка керівник райорганізації Батьківщини ледь не до смерті забив молоду дівчину, яка потрапила до реанімації. Напевно до кінця залишиться інвалідом. Досудове провадження веде УМВС. Чи про друзяк ні МУР-МУР? Чому б по цьому поводу не зробити хоч не заяву, а ЗАЯВОЧКУ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 разсмішив 12.09.2014 14:58
а що ж це у Бонда за бізнес такий крутий, що аж на "Лексусі" їздить? майбуть, торгівля кандидатами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Володимир 12.09.2014 14:45
Толік! Юлю на сльозу пробиваєш? Так це зря! А місце в списку намічається непрохідне, а на 199 окрузі Ничипір вже загострив клики!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 котя 12.09.2014 13:59
Машину треба мати скромнішу, тоді й не буде ніхто тебе турбувати народний обранцю Бондаренку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #4 Батрахоміомахія 12.09.2014 13:20
Піар чистої води. Таке вже було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #3 007 12.09.2014 13:08
Та автомобіль пошкоджено палицею чи арматурою, ніхто там взагалі не стріляв. Повний брєд в виконанні Бондаренка і Ко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #2 Сармат 12.09.2014 12:59
Цитую Експерт:
Того, хто організував знищення авто - обов'язково треба покарати якомога більш суворо! Тільки це і є - справжня правда. 8)

Ага, і почати з самого власника))) Авто має бути не під домом, а на стоянці