реклама

реклама

З'їзд партії «Блок Петра Порошенка» затвердив список на дострокові парламентські вибори.

 

Усього в списку 200 прізвищ, передає кореспондент Еспресо.TV.

Список очолюють Віталій Кличко, Юрій Луценко, Ольга Богомолець, Володимир Гройсман та Мустафа Джемілєв.

Нардепи з Черкащини також є у цьому списку. Зокрема, Микола Томенко (№8) та Ірина Геращенко (№9). Полковник повітряних сил України Юлій Мамчур став шостим номером у списку «Блок Петра Порошенка, хоча голова партії Юрій Луценко повідомляв, що пан Мамчур буде в першій п’ятірці.

Цікаво, що до списку також увійшли відомі журналісти Сергій Лещенко (№19) та Мустафа Найем (№20).

реклама

Коментарі  

 
+1 #18 Черкаси 2 18.09.2014 22:16
Я за Добровольського - реальний дядько. Що говорить то і робить. Реально допомогав затриманим хлопцям за часів Тулуба та його собаками ментами, реально тепер допомогає бійцям на сході.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Холодний Яр 16.09.2014 19:32
Цитую Черкаси:
Цитую Правда:
а 195 злили зубику, по мажорці йтиме довірена особа зубика такий собі с.в. любивий - один із організаторів пр в чорнобаї.Такого знущання над округом навіть про ригах не було... вибори без вибору. ФАРС. БОЙКОТ!!!

і хто там крім Зубика? Нікого нормального?"СВОБОДУ" кинули з мажеритаркою,По рох домовився не конкурувати і нічого не запропонував?Від БЮТ Добровольський там іде,не кашерний,але краще ніж Зубик.

Дійсно, кандидат від Порошенка по 195- Либивий(колишні й помічник Зубика)- це верх маразму і презирства до виборців! Краще голосувати за Добровольського від БЮТу, а ще краще за самовисуванця - Чуприну!ЖОДНОГО голосу Зубику і його протеже Любивому!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Андрій 16.09.2014 17:31
Цитую хто винен:
[quote name="УКРАЇНЕЦЬ"]
У Порошенко жахлива кадрова політика,а команда багато що говорить про керманича.Лизоблюди,афери сти,тушкі і ляльки підконтрольні..

У Яценюка теж не фонтан - іде більшість "старих" там.. То як же вимога про повне перезавантаженн я влади? Вихід- голосувати за нові політичні проекти в яких є нові обличчя, порядні люди.. а не за старперів що ховаються за новими обличями у списках
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Андрій 16.09.2014 16:03
Цитую хто винен:
Цитую Андрій:
Ага, а поки ми тут роздумуємо хто піде і що пообіцяє роботи й далі нема, економіці капєц причому буде повний

Може досі чекати дядю з роботою,може взяти все в свої руки? Зберіть партнерів,залуч ить інвестиції,ство ріть бізнес,виходьте на ринки ЄС і внутрішні.Чого чекати?Хто то має робити?Яку ви економіку від розграбованої прухами держави під час війни з "партнером" Рашею очікуєте?Не виправдовую відсутність реформ і корупцію,але причини занепаду більш ніж об"єктивні.В 43-му хтось жалівся на низький рівень життя ?

Да да да! І вчителям і врачам взяти все в свої руки ? ага і переходити на госпрозрахунок... нашо тоді держава якщо все беремо в свої руки: самі бійців фінансуємо, одягаємо та ін. самі робочі міста створюємо, самі зоробляємо.. а держава нам тільки палки в колеса ставить а уряд нові податки придумує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Серьезный Сем 16.09.2014 01:14
А поговорить.... на сыто брюхо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 хто винен 15.09.2014 20:41
Цитую УКРАЇНЕЦЬ:
Як на мене,то Порошенко вже здав всіх і вся...Дотелефонувався ф...стам,то Путлєр,то Меркель.Замість того щоб давити на гарантів Обаму та Камерона,він вліз в договорняки.Війну не зупиняють,її або виігрують,або програють,крапк а.Телефони,розмов и,стрьомні призначення,"мирний спротив" не замінять армії.Негайно змінити весь генштаб,домогти ся поставки зброї,вимкнути телефон АП,в шафу закрити Чалого і соплю Клімкіна,пяту колону ростр..ляти,тільки так можно почати "ЖИТИ ПО НОВОМУ".Намахав нас Порох.Мене тошнить від слів "Мирний план",то не план,то здача України і зрада українців.Амністувати і кормити Да..нбас,я не підписувався.Терпіти обраних ними під автоматом депутатів не буду.Порошенко дограється,не можно знущатись над українцями,ми за свободу дорого платимо,платимо не для того щоб він здавав.

У Порошенко жахлива кадрова політика,а команда багато що говорить про керманича.Лизоблюди,афери сти,тушкі і ляльки підконтрольні..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 хто винен 15.09.2014 20:36
Цитую Андрій:
Ага, а поки ми тут роздумуємо хто піде і що пообіцяє роботи й далі нема, економіці капєц причому буде повний

Може досі чекати дядю з роботою,може взяти все в свої руки? Зберіть партнерів,залуч ить інвестиції,ство ріть бізнес,виходьте на ринки ЄС і внутрішні.Чого чекати?Хто то має робити?Яку ви економіку від розграбованої прухами держави під час війни з "партнером" Рашею очікуєте?Не виправдовую відсутність реформ і корупцію,але причини занепаду більш ніж об"єктивні.В 43-му хтось жалівся на низький рівень життя ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 УКРАЇНЕЦЬ 15.09.2014 17:21
Цитую Чукча:
Цитую УКРАЇНЕЦЬ:
Як на мене,то Порошенко вже здав всіх і вся...Дотелефонувався ф...стам,то Путлєр,то Меркель.Мене тошнить від слів "Мирний план",то не план,то здача України і зрада українців.Амністувати і кормити Да..нбас,я не підписувався.Терпіти обраних ними під автоматом депутатів не буду.Порошенко дограється,не можно знущатись над українцями,ми за свободу дорого платимо,платимо не для того щоб він здавав.

За Юлю голосуйте.. она вам еще дороже газ подпишет с Путиным

І не подумаю,я за "ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ" ГРИЦЕНКА.БРАТ ЗА БРАТА,СВІЙ ЗА СВОГО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Черкаси 15.09.2014 14:01
Цитую Правда:
а 195 злили зубику, по мажорці йтиме довірена особа зубика такий собі с.в. любивий - один із організаторів пр в чорнобаї.Такого знущання над округом навіть про ригах не було... вибори без вибору. ФАРС. БОЙКОТ!!!

і хто там крім Зубика? Нікого нормального?"СВОБОДУ" кинули з мажеритаркою,По рох домовився не конкурувати і нічого не запропонував?Від БЮТ Добровольський там іде,не кашерний,але краще ніж Зубик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Чукча 15.09.2014 13:44
Цитую УКРАЇНЕЦЬ:
Як на мене,то Порошенко вже здав всіх і вся...Дотелефонувався ф...стам,то Путлєр,то Меркель.Замість того щоб давити на гарантів Обаму та Камерона,він вліз в договорняки.Війну не зупиняють,її або виігрують,або програють,крапк а.Телефони,розмов и,стрьомні призначення,"мирний спротив" не замінять армії.Негайно змінити весь генштаб,домогти ся поставки зброї,вимкнути телефон АП,в шафу закрити Чалого і соплю Клімкіна,пяту колону ростр..ляти,тільки так можно почати "ЖИТИ ПО НОВОМУ".Намахав нас Порох.Мене тошнить від слів "Мирний план",то не план,то здача України і зрада українців.Амністувати і кормити Да..нбас,я не підписувався.Терпіти обраних ними під автоматом депутатів не буду.Порошенко дограється,не можно знущатись над українцями,ми за свободу дорого платимо,платимо не для того щоб він здавав.

За Юлю голосуйте.. она вам еще дороже газ подпишет с Путиным