реклама

реклама

Колектив прокуратури Черкаської області прийняв рішення про допомогу батальйону «Азов», а саме виділив із власних коштів суму, на яку було закуплено автомобіль, який переобладнаний для використання в зоні АТО.

Цей автомобіль 19 вересня передано представникам батальйону «Азов».

Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Левко Дурко 22.09.2014 09:20
який такий автомобiль?з гратами на вiкнах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Тася 22.09.2014 00:04
Цитую адекватний:
ой брехня ой брехня. Наказали здати гроші от всі і здали під загрозою звільнення і до лампочки цим велшиким самопіарщикам за чужий рахунок , шо працівникам треба кому до школи а кому до вишів діточок збирати. Ганебну країночку будуємо за чужий рахунок.

Ти зачем лавочки разбил???? :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Loki 21.09.2014 22:21
Эх! От когда-то, жил был в славном городе ...... прокурор! И был у него малёк. И учил его ...., шо не диплом в понятиях главное, а растяжка в пальцах. Абориґены, Ау!! Шо то с тех недавних времён поменялось? ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Антириг 21.09.2014 14:01
"У сквері “Студентський”, свіже пофарбовані у національні кольори бетонні лави перефарбували, а потім потрощили.Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря. - Потрощили з усією пролетарською ненавистю до країни земля якої щодня приймає своїх патріотів. Мені соромно за наших людей, які стали мовчазними свідками злочину, – написав Зоря.Нагадаємо, подібні “удари” по патріотичності у Черкасах наносять вже не вперше. Так, нещодавно біля драмтеатру (по вул. Остафія Дашкевича) невідомі зламали патріотичний паркан по обидві сторони вулиці. А також днями диверсанти намалювали російський триколор на в’їзному знаку в місто." І ЖОДНОЇ РЕАКЦІЇ СИЛОВИХ СТРУКТУР.НАГАДАЮ ЩЕ ЗНАК "НЕБЕСНОЇ СОТНІ" ТА ГРАНАТА НА МОГИЛІ ГЕРОЯ АТО. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Антириг 21.09.2014 13:49
"Наблюдательная миссия ОБСЕ в Украине просит обеспечить ей безопасность и свободу передвижения для мониторинга соблюдения режима прекращения огня"Питання,хто вам там може гарантувати безпеку?Як ви невзмозі ризикувати,наві що впряглися ? Який сенс Порошенку гратись з ОБСЄ,коли її імпотентність та просовковість доведено часом.Почуйте,єдина УСПІШНА операція цієї організації за час її існування,це питання КРИМ,яку вони завершили два роки тому!Ще питання до ОБСЄ є?Хтось на її "ПОТУЖНУ" та "БЕЗПРИЦИДЕНТНУ" допомогу та об"єктивність крім Порошенко,Чалог о та Клімкіна має?Хіба ще баронесса Ештон..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Антириг 21.09.2014 13:21
НОВЕ ОБЛИЧЧА "ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ",КЛОУН ШУФРІЧ №10 ,ЯНУКОВСЬКИЙ ШУТ- ВИШИБАЛА,ПАЖ МЕДВЕДЧУКА,ПЯТА КОЛОНА КРЕМЛЯ НАСТИРНО ЛІЗЕ І ПО СПИСКУ,І ПО МАЖОРИТАРЦІ В ОДЕСІ.(А ТАК МОЖНО?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Антириг 21.09.2014 12:47
ПРУхи знялись з виборів,тепер полізуть по мажоритарці як тимчасово безпартійні (Нетовкіна),та в списках Сильної України.Ще полізуть ,як і планували,в Об"єднаній опозиції,по спискам "Центра"Рабіновича та "Україна вперед" баби Наташи Королевської.Будуть ізображати громадські фонди,організац ії,рухи.Пята колона шукає та використовує усі щілини,які любязно предоставив Порошенко.. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Антириг 21.09.2014 11:39
Хто зберіг мажоритарку? Порошенко !Про яке очищення влади та новий парламент мова?ЖИТИ ПО НОВОМУ? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Антириг 21.09.2014 11:20
Ми програли Схід під Ілловайськом.Чому?Опустимо зраду та бездарість Генштабу,опусти м брехливість та некомпитентніст ь міністра Галетея,опустим зраду братів Литвинів та смішний склад РНБО (Турчинов,Яценю к,Ярема,Аваков, Галетей,Гонтарє ва,Петренко хто там ще,а Порошенко),хто з цих людей розуміється на стратегії війни?До Порошенко волали батальони,волон тери,громадскіс ть,він віддав пріорітет брехливим генералам.Обіцяного ним реагування та покарання нема!Воїни справились би і самі,їм забракло тяжкої зброї.Скільки машин стоїть на складах?Хто відповість за те що з березня воно не розконсервоване і вже не воює?Як можно виграти з таким державним тилом?Помилка Порошенко,з двох напрямків,війсь ковий та дипломатичний,н а перше місце він поставив дипломатію,і ту провалив.Україна з Женевсько скотилась до Мінського.За помилки треба відповідати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Антириг 21.09.2014 10:23
Добру справу зробили.Це дає надію,що з прокуратурою не все так погано.Вчора прочитав що наші покинули Жданівку,сумно, подумав,а як же люди?Сьогодні подивився відео http://podrobnosti.ua/accidents/2014/09/21/994342.html згадав слова,нешанован ого політолога у Шустера,"географічні кордони України не збігаються з Україною фактичною".В Ждановці я України не побачив.Може б дійсно скинути баласт і жити спокійно,хто як хоче.Але не фінансувати клоаку,відділит и,огородити і забути.Єдине що зробити,забрати своїх.Українців маємо врятувати.Не по паспорту,не по крові,українців по духу.