реклама

реклама

Щойно хлопці в камуфляжній формі разом із очільником «Самооборони Майдану» Олегом Скальком увірвалися до зали, де триває засідання сесії обласної ради.


Вони б’ють у сміттєві баки і не дають проводити далі сесійне засідання із словами «вже напроводилися».

Одні дискутують із головою облради Валентиною Коваленко, інші – тримають вхідні двері, щоб не вийшли депутати.

Серед хлопців є і представник «Ультрас Черкаси» Даниїл Майоров.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+3 #15 адекватний 26.09.2014 23:54
Оце і є той приславетний украінський вибір з бандами дармоідів яких не чіпає міліція бо вони 'патріоти' що нищать державність та закон. Негайно в тюрму за незаконне перешкоджання діяльності влади. Банду в тюрму
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Глазовий 26.09.2014 11:35
БУНТАРСТВО

Оточили ситі свині велике корито,
їдять, сопуть та хрумкають смачно, працьовито.
І підсвинок до корита хотів би пролізти,
але свині не пускають, не дають поїсти.
Поштовхався він позаду, відбіг до загати
і став свиней ненажерних гостро викривати:
- Дармоїди безсоромні! Кендюхи! Барила!
Та коли ж почервоніють чорні ваші рила?
І сказав своїм підлеглим головний кнуряка:
- Пустіть його до корита, нехай не патяка.
Розступились, пропустили крикуна малого.
Час минув - і нині страшно глянути на нього:
Розжиріло, знахабніло - куди твоє діло!
Молоденьких бунтариків десятьох заїло.

Тож, буває, дехто правду чеше всім відкрито,
лиш для того, щоб пропхати рило у корито.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Оксана 25.09.2014 22:17
Цитую Василь Миколенко:
Пора! Пора! Пора!
Покупців і продавців людських душ і голосів потрібно давити як тараканів, якщо вони ігнорують вимоги Майдану !!!

Продажного Миколенка давно вже пора, пора, пора... Пора просто ...... Є справжні чоловіки в Черкасах? Ау?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Ларек 25.09.2014 21:10
А шо ж губернатор молчит??? Оценил бы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Прокурор 25.09.2014 19:26
А що там робив пан Штукалюк - родич нардепа Володимира Олійника. І його ніхто з майданівських не чіпав!! А чому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Склихасовский 25.09.2014 15:38
Цитую Vlad:
, меня большее волнует возможное подорожание газа для населения в 4 раза перед отопительным сезоном.


А за предстоящие цены на газ для населения нужно благодарить как раз патрона этих люстраторов Юлю Тимошенко и ее "Батькивщину"

Спасибо Юле за предстоящую холодную зиму
Спасибо Юле за самый дорогой в мире газ для народа Украины
Спасибо Юле что озолотила русских ценой на газ для Украины
Спасибо Юле что разорила экономику Украину

Маразм. Словакия, Польша покупают у России по коммерческим ценам газ, платят больше цену за транзит , перепродают его с накруткой для Украины и ВСЕ РАВНО этот газ для Украины дешевле, чем та цена на газ, что подписала Юля Тимошенко с Путиным.
И опять прется к кормушке давя на слезу и с пламенными речами на митингах. Если бы их "речами" можно было бы отапливать больницы, школы, детсадики, дома пенсионеров
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 Vlad 25.09.2014 14:22
Ну если там Майоров засветился, тогда это не тру deputat chellenge bucket, тем более без йода на лобешнике :roll: А вообще поф... вся эта движуха, меня большее волнует возможное подорожание газа для населения в 4 раза перед отопительным сезоном.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #8 Україна 25.09.2014 12:25
Цитую Семен:
Молодцы....Путин будет рад!!!он такие сюжеты любит... :eek:

як думка Путіна збігається з бажаннями,а головне небажаннями влади...Не пересмикуйте,на м плювати на Путіна,нам владу чистити треба,так що Путін та його радості владу не врятує..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #7 Семен 25.09.2014 11:59
Молодцы....Путин будет рад!!!он такие сюжеты любит... :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-26 #6 Василь Миколенко 25.09.2014 11:33
Пора! Пора! Пора!
Покупців і продавців людських душ і голосів потрібно давити як тараканів, якщо вони ігнорують вимоги Майдану !!!