реклама

реклама

Представники громадських організацій, які присутні в ці хвилини в сесійній залі Будинку рад, зробили заяву, що не планували застосувати фізичну силу і вчиняти бійку, а просто хотіли привернути увагу громадськості до питання люстрації.

 

На сміттєвих бачках вони понаклеювали фотографії екс-регіоналів та інших нардепів – Антона Яценка, Геннадія Бобова, Валентина Ничинпоренка, Михайла Поплавського, Володимира Зубика, Віктора Тимошенка, – щоб закликати громадськість не голосувати за них, а самим кандидатам знятися з виборів.

До зали прийшла міліція.

В одному та іншому кінцях залу спалахують суперечки та штовханина. Депутат Володимир Вовченко намагався з’ясувати з одним із чоловіків у камуфляжі, хто розбив йому обличчя, проте марно.



Усі інші хлопці в камуфляжі знову звинувачують депутата Галину Кучер у служінні колишньому режиму. У свою чергу, Галина Кучер заявила, що впізнала в одному з молодиків колишнього регіонала з Умані.

Голова облради Валентина Коваленко закликала всіх заспокоїтись, заявивши, що готова зараз зустрітися з усіма представниками громадських організації та вислухати їх.

Представники громадськості відмовились йти куди-небудь із Коваленко та почали виступати біля трибуни по черзі.

– Лише обіцянки ми чуємо від вас, лише обіцянки. У той же час ми даємо владі тиждень на підготовку положення про підготовку громадської ради при обласній. І вкотре закликаємо всіх екс-регіоналів знятися з виборів, – заявили представники громадських організацій.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+3 #28 Дід Свирид 27.09.2014 11:34
Цитую 12345:
Це запланована піар-акція. Сесія без кворуму, питання слабенькі, зате журналістів напхалось....Всі тільки цього і чекали. А Бондаренко коментарі роздавав журналістам на фоні всього цього галасу. От і робіть висновки кому це все потрібно і хто їх привів

На цій акції і Бондаренко і Коваленко собі гарний антирейтинг заробили!. Дурніших за себе шукали, але іх замало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #27 Глазовий 26.09.2014 11:42
БУНТАРСТВО

Оточили ситі свині велике корито,
їдять, сопуть та хрумкають смачно, працьовито.
І підсвинок до корита хотів би пролізти,
але свині не пускають, не дають поїсти.
Поштовхався він позаду, відбіг до загати
і став свиней ненажерних гостро викривати:
- Дармоїди безсоромні! Кендюхи! Барила!
Та коли ж почервоніють чорні ваші рила?
І сказав своїм підлеглим головний кнуряка:
- Пустіть його до корита, нехай не патяка.
Розступились, пропустили крикуна малого.
Час минув - і нині страшно глянути на нього:
Розжиріло, знахабніло - куди твоє діло!
Молоденьких бунтариків десятьох заїло.

Тож, буває, дехто правду чеше всім відкрито,
лиш для того, щоб пропхати рило у корито.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #26 дядя Ваня 26.09.2014 09:19
Совести нет, за решетку и точка этих клоунов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25   25.09.2014 19:10
Жіночко "Україна"! Не треба так репетувати, ви не на майдані. Тут люди вже від вас оглохли. Займіться краще з сином своїми передвиборними турботами, бо й в п'ятий раз пролетите над парламентом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Дохтур 25.09.2014 18:59
Dura lex, sed lex - Закон суров, но он закон!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Черкащанка 1 25.09.2014 17:21
Цитую Семен:
Цитую Україна:
Цитую Баба Яга:
цікаво і хто привів цих хлопців ан сесію й дав завдання спровокувати ці події?? 8)

СПРОВОКУВАТИ ЯКУ ПОДІЮ? ЛЮСТРАЦІЮ ВЛАДА ОБІЦЯЛА САМА.ДЕ ЛЮСТРАЦІЯ? СКІЛЬКИ ОБІЦЯНОГО ЧЕКАТИ? ОБЛРАДА САМОРОСПУСТИЛАС Ь В БЕРЕЗНІ,ЧОГО НЕМА ПЕРЕВИБОРІВ?ЯК ГРОМАДА БУДЕ ТИХО ЧЕКАТИ,ТО НІЧОГО НЕ ЗМІНЕТЬСЯ,АБИ ВЛАДА ВИКОНУВАЛА ОБІЦЯНЕ,НІХТО З БАКАМИ НЕ НОСИВСЯ БИ.ХІБА У ВАС МЕТА ЩОБ ВСЕ ЛИШИЛОСЬ ЯК БУЛО,ТОДІ ДА..ДЛЯ ТИХ ХТО ПРАГНЕ СПРАВЕДЛИВОСТІ, ВЛАДА ВИБОРУ НЕ ЛИШАЄ,БАЛАЧКИ,Л ОЗУНГИ,ОБІЦЯНКИ .

ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСЕХ!!!!!КАКОЕ ПРАВО ОНИ ИМЕЮТ ВРЫВАТЬСЯ НА СЕССИЮ???
Один та не один закон для сватів кумів один а для рабів другий.А получається той прав у кого більше прав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #22 Черкащанка 1 25.09.2014 17:19
Цитую Любов Майборода:
Неодноразово ставила питання про зняття Вовченка з посади заступника голови облради, не поділяю більшість його поглядів. Але те, що трапилось на сесії облради - відвертий фашизм. Відповідальніст ь за організацію роботи ради несе голова та апарат ради. Повинні бути зроблені негайні висновки по недопущенню глумління над депутатами та забезпечення можливості виконавати свої повноваження. Звертають до прокурора області пана Миколенко та голови УМВС пана Пустовара: повинна бути дана правова оцінка особам, які перешкоджали виконанню депутатами своїх повноважень. Інакше - ідіть у відставку.

Люба це депутатам потрібно іти в відставку. Чого туди пруться бо гроші мають? У Черкасах все повязано корупція на корупції блат на блаті ні докого неможна звернутися.Як не сват то брат то сестра то кума. Чого ви претеся в депутати? дайте молодим дітям незаплямованим попрацювати невже ви ще не понаїдались? Скільки ж вам ще потрібно щоб ваші апетити були вгамовані?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #21 Жінка 25.09.2014 16:35
СКОТИ, СКОТИ, СКОТИ!!!! Правильно сказала Майборода - ФАШИСТИ!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #20 Мирослав 25.09.2014 15:49
Цитую незнайка:
Майборода! Почему ты к облпрокурору не звертаешься по САБАЧАЧИМ ХАТЫНКАМ и Лавашным бочкам в водоохранной зоне Днепра? Припухла возле Ямы Беккера?

Майборода не злякалась висловити свою позицію з приводу подій в облраді. А де інші депутати? вже в підпіллі?:D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #19 Склихасовский 25.09.2014 14:37
Цитую Прокурор:
[quote name="Тася"]Дякувати Богу,що є ці хлопці,хоч трохи це кодло почистять..


А хлопці хіба не кодло. Один колишній регіонал, інший двічі судимий з..к, треті - в..рував за часів Ющенка, четвертий отмазався за часів Черевка. Пятий - бо не...р дедать.
Якби всі працювали на аводах і фабриках, то і не мали б часу лазити по місту, людей лякати.[/quote
Забули ще приписать тих патріотів що наробили на ордена від бувшого голубого губернатора