реклама

реклама

На запитання кореспондента «Прочерку», чи буде розпочато кримінальне провадження по факту сьогоднішніх подій в обласній раді, начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар відповів, що належну кваліфікацію цим подіям буде дано вже до сьогоднішнього вечора.

– Докладно прокоментувати ці події я не можу, оскільки перебуваю в Умані (де відбувається масове паломництво хасидів, – ред.), – зазначив Владислав Володимирович. – Але я впевнений, що за цими подіями буде прийнято законне рішення. Зараз цим питанням займається наше слідче управління, і я думаю, що до кінця дня ми на нашому сайті повідомимо, яка буде кваліфікація.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання сесії облради до залу зайшла група людей у камуфляжах, які мали при собі сміттєві баки з портретами нардепів, що голосували за «закони 16 січня». Оскільки цих нардепів на сесії обласної ради не було, візитери заходилися садовити до сміттєвих баків депутатів облради – колишніх комуністів та регіоналів.

реклама

Коментарі  

 
+6 #12 Богун 26.09.2014 09:57
Цитую шаман:
Как только Пустовар даст правовую оценку т.н."демократам"-сразу же станет пособником комуняк ,януковским прихвостнем,обо ротнем в погонах,российс ким засланным казачком ,душителем свобод,ж...домассоном,плеб еем без рода и племени.и вообще как он ,...,умудрился обмануть человека чистейшей души,кристально честного ,горячо любимого нашего министра МВД пана АААВАкакой хороший человек.И вообще! почему Пустовар не скачэ?

Як відомство Пустовара кваліфікує дії цих плебеїв, що порушували громадський порядок і закон, який надає гарантії безпеки місцевим обранцям, ким би вони не були, він продемонструє всьому суспільству основне - жити по поняттям вулиці, правих та лівих в Черкаській області не буде! Закон один для всіх! А якщо так уже пре революційна хвиля іди на фронт або відповідай, як пише КК України! В даному випадку пане Пустовар не тільки потрібно кваліфікувати, потрібно і застосовувати Закон, інакше не факт, що завтра і ви не будете гостем сміттєвого баку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Микола 26.09.2014 09:03
А ви гадаєте, що Пустовар Тритейський суддя чи що? Мені здається що він свою роботу виконує належним чином, от те що його оточують не в повній мірі професіонали ото питання. А щодо цієї кучки бандитів, то я гадаю, що я та мої друзі їздили до Київа взимку не за те, щоб колишні майданівці вчиняли так само, як бандити - тітушки. Чи ви всі вже забули що і як вони робили. НІЧОГО НЕ НАГАДУЄ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Дід Трохим 26.09.2014 08:20
Керівник обласної міліції, а ти не хочеш заодно кваліфікувати роботу своїх підлеглих, у яких під носом НА СЕСІЮ ОБЛРАДИ як ні в чому не бувало пронесли КІЛЬКА СМІТТЄВИХ КОНТЕЙНЕРІВ? В ТОМУ ЩО СТАЛОСЯ - ПРЯМА ПРОВИНА ПРАВООХОРОНЦІВ, і братися за бунтарів ти матимеш моральне право тільки тоді, коли твої "бдуни" полетять з роботи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 alexandr lut 26.09.2014 06:34
Цитую Беня:
А яку роль в цьому відіграє пан Скалько?

Скалько теж представник таких же самих бандюкив,але пид маскою народу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Оксана 25.09.2014 22:00
Цитую Богун:
Цитую Тася:
А Пустовар не хоче відповісти хто робить антиукраїнські диверсії в Черкасах?Про гранату на цвинтарі?Про вбивство Сєргієнко?Хто на дамбі стріляв?Хто вазонок кидав?Чого міліція відпустила ту парочку що знищіла прапор і побила власника на День прапора?В ОДА сьогодні нема чого кваліфікувати,я к депутати дбають про людей,так народ їм і віддячує.

Тася ваше прізвище не Плахута часом? Стиль викладу і зміст коментарів ну дуже схожий на стиль політичної діяльності вищезазначеної панянки, такий собі безформенний політичний плюралізм!
Та ні. Це хронічний словесний понос.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 шаман 25.09.2014 19:04
Как только Пустовар даст правовую оценку т.н."демократам"-сразу же станет пособником комуняк ,януковским прихвостнем,обо ротнем в погонах,российс ким засланным казачком ,душителем свобод,ж...домассоном,плеб еем без рода и племени.и вообще как он ,...,умудрился обмануть человека чистейшей души,кристально честного ,горячо любимого нашего министра МВД пана АААВАкакой хороший человек.И вообще! почему Пустовар не скачэ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 А какже 25.09.2014 18:43
Цитую Беня:
А яку роль в цьому відіграє пан Скалько?


Забашляли, вот и провели акцию....


Небось на криминала "Яценка" так бы не прыгали - сразу получилиб по рогам.... А на пенсионеров то можно...

На обл сессию ходит так мало депутатов что скоро и кворума не соберете. Никто незахочет нарываться на майдановцев. Как потом сессии проводить будете???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 шаман 25.09.2014 18:11
Ребятаааа ну очень хотса пропыгарыца, ну хоть когота ,ну будте людьми,дайте в бак запихнуть,пока самих не посадили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Беня 25.09.2014 17:35
А яку роль в цьому відіграє пан Скалько?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Богун 25.09.2014 17:13
Цитую Тася:
А Пустовар не хоче відповісти хто робить антиукраїнські диверсії в Черкасах?Про гранату на цвинтарі?Про вбивство Сєргієнко?Хто на дамбі стріляв?Хто вазонок кидав?Чого міліція відпустила ту парочку що знищіла прапор і побила власника на День прапора?В ОДА сьогодні нема чого кваліфікувати,я к депутати дбають про людей,так народ їм і віддячує.