реклама
Sucurity Police

реклама

Три авто – один броньований джип «Форд» та два повнопривідні «ГАЗ-66» – сьогодні на Соборній площі було передано представникам облвійськкомату, інформує кореспондент «Прочерку».

 

Ці автомобілі разом із іншими матеріально-технічними засобами, необхідними для служби, будуть передані батальйону «Черкаси», який дислокований у зоні АТО.

Як повідомили журналістам у прес-службі ОДА, організатором та частковим спонсором подарунків стала обласна влада в особі голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка. Він разом із ТОВ «Нові напої» (Жашків) та місцевими громадами Маньківки та Умані знайшов фінансову можливість для придбання цих автомобілів.


Нагадаємо, що вчора Юрій Ткаченко під час відвідання батальйону «Черкасу» передав 2 авто «УАЗ» та «ГАЗ-66», придбані коштами черкаських підприємців.

Таким чином черкаські меценати спільно з обласною владою передали бійцям батальйону вже 8 автівок. На наступному тижні планується передача ще 6 повнопривідних автівок.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Розкажіть 29.09.2014 08:04
Цитую П...:
Незнайко, знаю точно, що у Мамалиги й водійських прав немає, він далекий від автоводіння.

Булатецький вже заявив, що Мамалига "условно-досрочно" демобілізований з армії. Чого про це нічого на "Прочерку" немає? Булатецький бре...неправду каже, чи "Прочерк" не володіє інформацією?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 П... 28.09.2014 23:56
Цитую незнайка:
Ну на такой машине Мамалыга точно пабедит сепараторов на востоке ВЕРЮ Вовик рулюй по- правильному

Незнайко, знаю точно, що у Мамалиги й водійських прав немає, він далекий від автоводіння.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Сеня Рудик 28.09.2014 20:34
Передали - то добре. Дай боже щоб хлопці при допомозі цієї техніки успішно захищали Україну і, головнк, залишилися живими. Але... звертаю увагу авторів на терміни: ОБЛАСНА ВЛАДА - це що таке? Невже керівники області вже володіють областю? Навть при монархії і диктатурі вони є ствлениками верховного правителя і виконують виелючно управлінські функції. А при дкмократії...? Уважніше ставтесь до термінів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Loki 26.09.2014 15:59
"Куртка тёпла зимня, шапка с Балаклавы, кныжки поэзий- 3, автомобиль .... Тоже тры автомобиля. Jeep Cherokee!. Всё, всё ж, шо собрано посля непосильных фуршетов..." ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Сусик 26.09.2014 12:27
А де ж джипп "чироккі" 1996 року випуску, який ніхно не захотів купувати на аукціоні обласної ради і анонсований "Батьківщиной" як подарунок воїнам АТО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 АТО 26.09.2014 12:15
Прикольно. Валя Коваленко за тиждень організувала доставку у батальйон 14 книжечок Тодося Осьмачки, а Ткаченко - 14 повнопривідних автомобілів. То це як виходить, допомогли однаково, 14:14? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Ваня 26.09.2014 11:53
Правильно було написати заголовок так : "Влада області за гроші громади дарує автомобилі військовим та приписують це наче за власний кошт"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 патріот Черкащини 26.09.2014 11:50
Шановний губернатор області!
Скільки можна витрачати гроші громади, невже Черкащани мало роблять свої внески для нашої армії? Чи Ви думаєте, що так Вас громада любитиме ?
Цими питанням повинна перейматися структури більш вищого рангу а зараз ви просто тринькаєте гроші людей, не враховуючи той факт, що їм тяжко, села вимирають, підприємства зупиняються .. цікаво, що Ви скажете потім, коли завдяки Вашої бездіяльності та трати грошей область майже зупинить свою діяльність? Дайте вгадаю, мабуть будете роботи план "жертви", що війна усе зупинила тощо. Можливо час розвивати промисловість у нашій обл. так як мигеографічно правильно та вигідно розташовані і Черкаська область може бути однією із.. ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 незнайка 26.09.2014 11:47
Ну на такой машине Мамалыга точно пабедит сепараторов на востоке ВЕРЮ Вовик рулюй по- правильному
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 УКРАЇНА 26.09.2014 11:36
ВИ ЗИМОВУ ФОРМУ КОЛИ ЗБИРАЄТЕСЬ КУПУВАТИ ТА ВІДПРАВЛЯТИ? І ЧИ ЗБИРАЄТЕСЬ?