реклама

реклама

ЦВК хоче зачинити двері для участі у виборах на Черкащині двом амбіційним гравцям

ЦВК хоче зачинити двері для участі у виборах на Черкащині двом амбіційним гравцям

Сорока претендентам Центральною виборчою комісією України відмовлено у реєстрації  кандидатами у народні депутати. Серед них і двом претендентам на лідерство у двох виборчих округах Черкащини – Миколі Булатецькому та Наталії Нетовкіній. Про це йдеться у повідомлені відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату ЦВК.

Зокрема, відмовлено в реєстрації кандидатами у народні депутати України Булатецькому  М.І. – в окрузі  № 194 і Нетовкіній Н.В. – в ОВО № 195.

«Всупереч вимогам пункту 1 частини другої статті 55 Закону в заявах … Булатецького М.І., Нетовкіної Н.В.,  … про самовисування відсутнє зобов’язання у разі обрання їх депутатами припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України», - йдеться у тексті відповідної постанови ЦВК. На цій підставі Комісія відмовляється вважати подані документи Миколи  Булатецького і Наталії Нетовкіної «заявами про самовисування кандидатів у народні депутати України».

реклама

Коментарі  

 
+1 #21 Сусик 30.09.2014 12:58
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую lupcik:
Да-аа шановні БОТИ пана ЗБК потіштеся, але ПРАВДА вона завжди перемагає, ЗБК - нікого не купляв!!!!, він чиста сльоза, але сльоза людей, чомусь у себе на Львівщині він не балотується, БОГ йому суддя.

Зубик не пройде!

А Чупрына даже не пролезеть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 О.ЧУПРИНА 30.09.2014 09:58
Цитую lupcik:
Да-аа шановні БОТИ пана ЗБК потіштеся, але ПРАВДА вона завжди перемагає, ЗБК - нікого не купляв!!!!, він чиста сльоза, але сльоза людей, чомусь у себе на Львівщині він не балотується, БОГ йому суддя.

Зубик не пройде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 lupcik 29.09.2014 22:56
Да-аа шановні БОТИ пана ЗБК потіштеся, але ПРАВДА вона завжди перемагає, ЗБК - нікого не купляв!!!!, він чиста сльоза, але сльоза людей, чомусь у себе на Львівщині він не балотується, БОГ йому суддя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Проня Прокоповна 29.09.2014 10:47
Цитую естет:
Не зареєструвалиНе товкіну.....а вона стільки суконь пошила.....рік би вистачило одягати до ВР не повторюючись :sad:

Да, вже спала і бачила...
По Хрєщатику, в проходку, с депутатским значком, шелесть, шелесть...шелесть шелесть...
І в Киеве можно було б вже ювілерну крамничку, да не одну відкривати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 естет 29.09.2014 10:21
Не зареєструвалиНе товкіну.....а вона стільки суконь пошила.....рік би вистачило одягати до ВР не повторюючись :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Степан 29.09.2014 09:46
Цитую Ще той:
Жесть - Зубіка зареестрували - роздавача бабла, Поплавка - також - який 30 млн грн вкинув на Черкаси на піраміди, кучу ригів і нечисті. Нетовкіна реальний кандидат - всі є шанси справді стати народним обранцем. Оце вам і зміни - НІЧОГО НЕ ПОМІНЯЛОСЯ!! Це всі говорять і врайонах і кругом - всі ті самі - ще хуже - беруть внаглу все... Далі буде.

А чому про Одарича з його пірамідами ніхто нічого не пише? Доречі Одарич прйшов за схемами Поплавського,як і злили за місце під сонцем в міській раді!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Черкащанин 29.09.2014 09:26
Кому-кому ображаться на ЦВК, але ж не Нетовкіній з її бурхливою діяльністю по підкупу виборців гнилим "Фондом"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Фотограф 29.09.2014 09:24
Цитую Вольдемар:
Ходять чутки, що Нетовкина свідомо злила свій округ - домовилася із Зубиком.

Сливают не так. Сливают, это когда снимают кандидатуру в ходе выборов за барыщ. А тут пани уже столько плакатов понаклеила, столько гречки и пакетов народу надарила, столько сел объехала с пламенными речами и так несамовыто кричала "карупция, карупция, золото, бриллианты".
Это не слила, это пролетела
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Чукча 29.09.2014 09:20
відмовлено в реєстрації кандидатами у народні депутати України Булатецькому М.І. – в окрузі № 194 і Нетовкіній Н.В. – в ОВО № 195.
***
Так що ж це твориться у державі?
Це що, я без золотого зубу залишуся? Я вже ж 10 родичів загитував голосувати за пані, якщо вона проспонсує протезування мене золотим зубом. Вважаю, що для її бізнесу це навіть менше крихти, а мені ж фікса.
Ну єсно і з паном народ зобідили, народ залишається без "зреліщ" як мінімум, а головне його єлєкторат без "гарячих обідів"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Справедливости ради 29.09.2014 08:47
Надеюсь, это та самая демократия, за которую вы страну развалили. Хлебайте ситечком!