реклама

реклама

Кандидатом в нардепи в уманському окрузі №200 зареєструвався Володимир Космина. Він був заступником колишнього голови ОДА Олександра Черевка та першим заступником екс-мера Черкас Володимира Олійника.

Про кандидата подана наступна інформація: «народився 14 червня 1956 року в селі Вергуни Черкаського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, сільськогосподарський виробничий кооператив «Молтранс», генеральний директор, ТОВ «Торгмережі України», адвокат, член політичної партії Єдиний Центр, проживає в селі Кедина Гора Золотоніського району, судимість відсутня, самовисування».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Максим 01.10.2014 22:26
Це хороший чоловік. Я за нього проголосую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Ну- ну 01.10.2014 15:58
Это не тот Космина, читайте правильно сайт ЦВК!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Старожил 01.10.2014 15:34
Как можно строить жизнь по-новому со старыми кадрами? По-моему, всё что он мог, сделал. бОльшего ждать глупо. Давайте, наконец, выберем достойную молодёжь,с новыми идеями, с новыми взглядами и проектами, которой предстоит жить в обновлённом государстве! Хватит с нас уже этих олийныкив,косми н,яценкив,бонда ренкив.зубикив и прочих,которые проработав 4 года кнопкодавами,та к ничего для народа и не сделали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 гой 01.10.2014 15:04
Згаємо.Дружок Олійника. Чому ще не в сміттєвому баці?Ау...Самооборона майдану,є недопрацювання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 місцевий житель 01.10.2014 14:02
Ну і нехай балотується. Він вже з досвідом на керівних роботах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Сармат 01.10.2014 13:54
Як це судимість відсутня?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 семен 01.10.2014 13:53
А колись ця людина могла дуже багато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Дід Трохим 01.10.2014 13:50
Жаль шо не в Черкасах, я б за нього голосував. Давай, Міхалич. Тіко не матюкайся там в парламенті. Да, при случаї натовчи Олії м...ду за ту підставу з патронами і казьонний дом. Тепер його очередь, але надовго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1   01.10.2014 13:12
Цьому можна. Простий заступник смотрящого за однією з дач в Кединій Горі.