реклама

реклама

На листівках міститься назва акції «Регіоналів на смітник історії» із зазначенням чотирьох прізвищ: В. Зубика, В. Олійника, А. Яценка та В. Тимошенка. Листівки поодиноко розклеюють вулицями міста Черкаси. Вихідних відомостей вони не мають, тому хто їх виготовляє з’ясувати не вдалося.


Зауважимо, що всі ці люди нині є народними депутатами. З них, Володимир Зубик, Антон Яценко та Володимир Олійник, згідно офіційного веб-порталу Верховної ради України, на момент обрання у 2012 році були членами Партії Регіонів. Натомість Віктор Тимошенко на попередніх виборах висувався, як безпартійний, проте відомо, що він був депутатом від фракції Партії регіонів у Вінницькій обласній раді.

Нині Володимир Зубик балотується по 195 округу, Антон Яценко по 200 округу та Віктор Тимошенко іде по 198 округу.

Додамо, що протягом 2012-2014 рр. Володимир Зубик був у фракції Партії Регіонів та групі «Суверенна європейська Україна», нині ж не входить до складу жодної фракції. У останній протягом своєї каденції був Віктор Тимошенко, який і нині входить до цієї групи. Антон  Яценко нині перебуває у групі «Економічний розвиток», до цього також член фракції Партії Регіонів. У цій фракції був у Володимир Олійник, проте потім перейшов у групу «За мир та стабільність».

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що по місту розповсюджували соціальні листівки проти підкупу виборців також без вихідних даних.

Про це інформує осередок ОПОРИ.

реклама

Коментарі  

 
+6 #9 мася 02.10.2014 22:40
а почему нет Ничипоренка и Бобова :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Україна 02.10.2014 20:16
А де славнозвісні Бобов та Нечипоренко???? Якось про них забули.... Вони теж кричали, що самовисуванці і до ПР не підуть, а потім швиденько туди й побігли. Не розумію до чого сюди вплутали Тимошенка??? Він то немає ніякого відношення до регіоналів ВР цього скликання, до речі один єдиний серед мажоритарників від нашої області, ну ще пан Даценко, якого в кінці 2013-го року обрали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 www 02.10.2014 18:41
Снисок далеко не повний. Нічого нехай не хвилюються, ми всіх бандитських лизоблюдів памятаємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Нестор Іванович 02.10.2014 18:37
[quote name="Дід Остап"]А чому тільки регіоналів? туди і Коваля В.В.можна дописати.заслужив!
Взагалі потрібно всіх,хто крав і "знущався" над Черкащиною вигнати геть.і не важливо регіонал чи ні!адже може бути регіонал і нормальна людина.А може бути і "патріот " ,але красти так.,що і регіонам не снилось! :lol:
Головне щоб людина була професіоналом.адже потрібно зараз піднімати нашу країну,а з бездарамя це неможливо!тому не потрібно дивитись,яка партія.треба дивитись,яка людина і що ,і як робив!!!![/quote

Е-е-е, та Вас послухати, то і Путлер професіонал непоганий, дивись як над Україною глумиться. Тільки завдяки "харошим" ПеР...нам у нашій країні сьогодні кров лиється,а прихвосні Яника за Вашої підримки героям у спину стріляють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Дід Остап 02.10.2014 13:23
А чому тільки регіоналів? туди і Коваля В.В.можна дописати.заслужив!
Взагалі потрібно всіх,хто крав і "знущався" над Черкащиною вигнати геть.і не важливо регіонал чи ні!адже може бути регіонал і нормальна людина.А може бути і "патріот " ,але красти так.,що і регіонам не снилось! :lol:
Головне щоб людина була професіоналом.адже потрібно зараз піднімати нашу країну,а з бездарамя це неможливо!тому не потрібно дивитись,яка партія.треба дивитись,яка людина і що ,і як робив!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Інспектор 02.10.2014 13:11
Судячи з фото, якийсь... *нерозумний дядько(хлопчик, чи дід)* клеїть це прямо на двері під'їздів? :-x Чуприна, кажеш?!! :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 АТО 02.10.2014 13:08
Цитую ПАНЧЕР:
Пам'ятаю як Чуприна по телебаченню попереджав,що земля горітиме під ногами у цих ....Молодці майданівці.

Та при чому твій медведчуківськи й есдек Чуприна до майданівців?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Котий ПИЛАТ 02.10.2014 13:07
Жалко, что про Беззубенко ничего не пишут. Тоже непотопляемое...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 ПАНЧЕР 02.10.2014 13:05
Пам'ятаю як Чуприна по телебаченню попереджав,що земля горітиме під ногами у цих ....Молодці майданівці.