реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкаській області відкрито кримінальне провадження за фактом підкупу виборців у селі Митлашівка Драбівського району кандидатом у народні депутати. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області, пише РБК-Україна.

"За даним фактом слідчим відділом Драбівського РВ УМВС України в області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 157 КК України - перешкоджання здійсненню виборчого права", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, прокуратура Драбівського району здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за вказаним фактом.

Зараз проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин події.

Нагадаємо, позачергові вибори в Раду пройдуть 26 жовтня 2014 р.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #32 справедливість 03.10.2014 20:41
Цитую 195:
Було б добре Зубика відправить услід за Нетовкіною - на *** з пляжу!

За Нетовкіну згідний!!!А Зубик нехай гріється.Благодійність це добре!!!І батькам в яких хвора дитина на ОНКО він надавав,і надає допомогу.І чомусь Зубик не дивиться на партійність батьків.А,що стало з нами?Коли на добрі справи закриті очі,коли тобою як собакою керує керівник протилежної іншим депутатам партії, і заставляє, дивлячись добрими очима, робити брудну роботу,лити бруд,заради лише своїх інтересів ,а ти лише інструмент який викинуть після виборів!!!Допом агає це добре,я підтримую добрі справи Зубика В.В.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 справедливість 03.10.2014 19:40
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Drabov:
Цитую Марія:
Цитую 013:
Порушено справу за фактом підкупу виборців кандидатом в нардепи
Прочерк, цікавий заголовок!!!!!! !!!!!!! На відео...Хто їм допоміг, як не ЗУБИК???????????????

013 А де зубик був раньше? він активізується тільки перед вииборами. а так сидить як миша під віником і боїться за своє рило.Із-за такіх як зубик і йогоподібних істот в країні йде війна і гинуть діти. Наші діти. а він по 3000 тисячі роздає учасникам АТО. Подавився б він ними. Він винен в тому, що діється в країні.

Якщо не знаєш мовчи Зубик допомагам нам постыйно як став депутатом выд нашого округа.

А ви задумайтесь над тим,чому нашим людям потрібна стороння допомога?Чи не тому,що є такі Зубики?Акщо він щиро допомогаї,нехай працює Помогаєм.Депутатство для цього не є обов"язковим.

Шановний О.Чуприна в 2012році ви теж рвались до влади(нардеп),а пройшов Зубик. Вас жаба давить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 справедливість 03.10.2014 19:27
Цитую Черкаси:
Може село відстале й буде голосувати за гроші, що в крові героїв Майдану та воїнів АТО, а от місто буде голосувати за Добровольського Миколу.

Звичайно, напевно він дає більше!Нитовкін а дає продуктові набори,це гарний сценарій Льоні Космоса (ГРЕЧКА).І хто виграв?Льоня в Європі,а бабусі в дупі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 195 03.10.2014 11:27
Було б добре Зубика відправить услід за Нетовкіною - на *** з пляжу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Електорат 03.10.2014 11:12
Гроші ,звичайно, граютть свою роль- люди розгублені. Хочеться і хоч трохи підзаробить, і дуже вже ненавидять цього Зубика. Залищається одне - згадати про майбутнє своїх дітей. Чи такої долі з такими зубиками ми хочемо? Як компроміс- брати половину суми і голосувати проти Зубика. Так і Зубика накажемо , і про дітей своїх подбаємо. Наостанок- місцевим зубіковським посіпакам : люди ненавидять Зубика, а вас ще більше. І Драбів тільки початок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 Лівобережжя 03.10.2014 10:14
Коли ж Зубик купить Пустовара??? Тоді Пустовар закриє очі на зубикові діяння
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Лего 03.10.2014 09:50
Доведеться Зубику купити начальника райвідділу і начальника обл міліції та і все
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #25 Черкаси 02.10.2014 21:38
Може село відстале й буде голосувати за гроші, що в крові героїв Майдану та воїнів АТО, а от місто буде голосувати за Добровольського Миколу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 О.ЧУПРИНА 02.10.2014 19:46
Цитую Drabov:
Цитую Марія:
Цитую 013:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 В ячеслав 02.10.2014 19:40
В 2012году эта "ПОСТАТЬ" нагло без зазрения совести,без элементарных норм морали и этики,скупала голоса избирателей.Я вспоминаю его предвыборную риторику,где оно впихивало в уши продажному электорату о том.что оно до глубины своей гнилой душонки болеет за Украину и конечно же является рьяным оппозиционером до власти партии регионов.Где оно сразу оказалось,как только переступило порог Верховной Рады? Правильно,- в"ненавистной" ему партии регионов!Теперь давайте сравним результаты его и ему подобных, работы в Верховной Раде. 16января проголосованные ими законы,которые принесли в УКРАИНУ много крови и смерть НЕБЕСНОЙ СОТНЕ.Перечислять дальше? Никогда эти .... не отмолят свои грехи перед родными и близкими,потеря вших своих детей,отцов,бра тьев и сестёр!И вот это ....опять рвётся во власть,пытаясь получить мандат от народишка продавшего свои души.Не дай бог повторения результатов 2012 года.