реклама

реклама

Екс-регіонал, нардеп Володимир Зубик є одним з тих, хто наповнює благодійний фонд «Лицем до лиця». Цю інформацію щойно на прес-конференції підтвердили журналісту «Прочерку» представники фонду, зокрема Сергій Журавльов.

Прес-конференцію представників фонду «Лицем до лиця» організував черкаський журналіст Леонід Туменко. На захід прийшли як представники фонду, так і жіночки з села Митлашівка на Драбівщині, яким фонд надав матеріальну допомогу.


Представники фонду переконували, що фонд надає допомогу людям по всій області. При цьому вони заявили, що ні про який підкуп голосів в окрузі №195 мова йти не може. Благодійникам невідомо, що це за активісти накинулися на них в селі Митлашівка, коли вони надавали допомогу жителям.

Нагадаємо, що журналіст Ігор Бондаренко виклав у мережу відео, де було видно як активісти в балаклавах стусанами проганяли представників фонду «Лицем до лиця», що роздавали гроші людям.

Як відомо нардеп Володимир Зубик зареєстрований кандидатом у нардепи в окрузі №195.

Нижче можна переглянути відео з прес-конференції, де представники фонду «Лицем до лиця» розповідають про діяльність їхнього фонду та тих, хто наповнює його коштами.


реклама

Коментарі  

 
+1 #42 Панянка 09.10.2014 22:43
Так, звісно у кожного пересічного громадянина є декілька зайвих тисяч гривень щоб пустити іх на "пошук відьом". Чи не краще в данному випадку порадіти що є ще у нас благодійні фонди які хоч трошки допомагають людям?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #41 О.ЧУПРИНА 09.10.2014 20:36
Цитую справедливість:
Цитую Андрей:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Гнилье!Тупость! Вранье!Эти деятели продают Украину!
а ты тот деятель что давным давно продал, а потом снова продал и еще раз догнал и все что не успел с.........ть тоже доделал!!!! Так что не воняй здесь
Своими вонючими коментами. Брехло и политическая .....

Пане Чуприна,на кінці свого коментаря ви забули вписати своє прізвище!Досить бути ............ біля корита!!!

З 1990 року я працюю на себе у себе.Ні у кого зарплату не прошу і ні до кого на роботу не наймаюсь.Оце і є моє корито.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #40 О.ЧУПРИНА 09.10.2014 20:34
Цитую Борислав:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Сьогодні в Чигирині спостерігав таку картину.Група молодих людей з 7-8 чоловік ходила вулицями міста та проголошувала у гучномовець цікаве оголошення.За кожен виявлений та задокументовани й випадок роздачі грошей кандидатами у народні депутатами чи близькими до них благодійними фондами пропонувалась винагорода в сумі 5 тисяч гривень.Народ просинається!

Цікаво, звідки в молодих людей такі гроші?

Якщо принесуть достовірні факти,гроші я їм позичу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #39 Борислав 08.10.2014 23:44
Цитую О.ЧУПРИНА:
Сьогодні в Чигирині спостерігав таку картину.Група молодих людей з 7-8 чоловік ходила вулицями міста та проголошувала у гучномовець цікаве оголошення.За кожен виявлений та задокументовани й випадок роздачі грошей кандидатами у народні депутатами чи близькими до них благодійними фондами пропонувалась винагорода в сумі 5 тисяч гривень.Народ просинається!

Цікаво, звідки в молодих людей такі гроші?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #38 Побратим Чуприны 05.10.2014 10:38
Цитую Андрей:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Гнилье!Тупость! Вранье!Эти деятели продают Украину!
а ты тот деятель что давным давно продал, а потом снова продал и еще раз догнал и все что не успел с.........ть тоже доделал!!!! Так что не воняй здесь
Своими вонючими коментами. Брехло и политическая .....

А ты,тот смелый герой,который обвиняя,скрывае т своё гнилое нутро под ником.Те кто продавал, не стояли на Майдане под пулями.А вот такие,как мой побратим Чуприна не прятались за спинами,а были всегда на передовой событий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #37 Андрей 04.10.2014 21:32
[quote name="Майдан 3"]
quote]
1. Для безіменного безродого ти сильно балакучий :D 2. 60% черкащан говорять російською (а якою мовою мені писати моє особисте діло яке тебе немає взагалі хвилювати)3.З 1989-90 року наша Черкащина відчула добру лапу Чупирини,(науко во-виробниче об’єднання «Ротор»,але цього йому було мало був також 97-98 рік, 2001-05,2006-08,це роки плідного набивання свого кармана чуприною)4. чекаю коли цей хамелеон пройде свій шлях 5. знищення людей за спільною ознакою- геноцид! Дерзай безіменний :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #36 О.ЧУПРИНА 04.10.2014 19:37
Сьогодні в Чигирині спостерігав таку картину.Група молодих людей з 7-8 чоловік ходила вулицями міста та проголошувала у гучномовець цікаве оголошення.За кожен виявлений та задокументовани й випадок роздачі грошей кандидатами у народні депутатами чи близькими до них благодійними фондами пропонувалась винагорода в сумі 5 тисяч гривень.Народ просинається!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #35 Майдан 3 04.10.2014 10:29
Цитую Андрей:
[quote name="Майдан 3"]
Майдан3(какое редкое имя :lol:)Я Андрей Александрович черкащанин,.... касательно денежных средств которые Чуприна одолжил у Украина давно и безвозвратно,.... маразматических комментах делает чуприна.так как я православный Карма мне.....главное чтоб совесть на месте была!

1.Андрійко знає, як звати його батька, але досить не впевнений щодо свого призвіща. 2.Андрійко мабуть став "черкащанином" десь три дні тому - досить не навчився розмовляти співучою мовою 3.Андрійко не має ні яких фактів щодо Чуприни і несе те, що аналізувати потрібно лікарям 4.Андрійко називає себе "православным" але не знає простіших принципів закону "причина-наслідок, відплата" який так або інакше присутній в усіх релігіях світу 5.Андрійко не розуміє, в яку халепу він вскочив - зробивши усіх "Андрій Олександровичей " людинами не дуже розумово розвиненими.:-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #34 справедливість 03.10.2014 22:52
Цитую Андрей:
Цитую Майдан 3:
Своими вонючими коментами. Брехло и политическая .....

Андрійко, а може і не Андрійко зовсім, а чійсь підпанок, чи холуй. ....

Майдан3(какое редкое имя :lol:)Я Андрей Александрович черкащанин,для вас,человека з столь редкосным именем,я думаю и этого достаточно) а касательно своих слов,так я с увереностью написал ранее свою позицию касательно денежных средств которые Чуприна одолжил у Украина давно и безвозвратно, а теперь орет во всю.Обычно же среднестатестич еский украинец окружающих оценивает по себе.так как во всех своих маразматических комментах делает чуприна.так как я православный Карма мне "як до спини карі очі"главное чтоб совесть на месте была!
Підтримую Андрія!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 справедливість 03.10.2014 22:47
Цитую Андрей:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Гнилье!Тупость! Вранье!Эти деятели продают Украину!
а ты тот деятель что давным давно продал, а потом снова продал и еще раз догнал и все что не успел с.........ть тоже доделал!!!! Так что не воняй здесь
Своими вонючими коментами. Брехло и политическая .....

Андрію,в////////Він один із теорії Чарльза Дарвіна.