реклама

реклама

У місті Сміла в районі залізничного вокзалу горіла трансформаторна підстанція. Частина Сміли, Білозір’я та Руська Поляна залишилися без світла.

Про це «Прочерку» повідомили в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

Гасили трансформаторну підстанцію два підрозділи смілянських рятувальників.

Зараз населені пункти починають підключати до резервного електропостачання.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Американський громадяни 19.10.2014 15:42
Є така байка:
Виходять Черкаські партизани зі зборів з лiсу.Бачуть
їде на коні пан Вуйко з Богодухівкі.Питають:
"Що дядько, чи є "руськI" у Черкасах?"
"Нема.Як пішли у 1991 так і не поверталися" -відповідає пан Вуйко.
"Так, а навіщо ж ми 23 роки усе ламали, підривали, влаштовували майдани?"
От і я питаю НАВІЩО ??????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13   15.10.2014 10:41
Tрансформаторна підстанція загорілася через технічні несправності. Мабуть, неблагополучний технічний огляд привів до такого випадку, коли замкнула кабельна продукція, або ще що-небудь трапилося. Якби хтось спеціально це робив, то зробив би й з усіма іншими…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Американський громадяни 15.10.2014 07:18
Хххахаа!!!! МАРС АТАКУЄ! Путін особисто переодягнувся в
  строковика і був активістом серед демонстрантів, потім
ФСБ його таємно переправило назад в Кремль. Шойгу
  теж був помічений загримованим під торговця
  цигарками з банківської вулицi. СБУ їх усіх упустило
  і тепер звалює все з хворої голови на 18е
  управління ФСБ. А хлопці як завжди не в курсі .
Значить СБУ знало! І нічого не зробило! Наливайка -
  застрелься! Хоча, це для офіцерів.
ФСБ спокійно їздить по мізках Ваших ВСУ, а
СБУ відстежує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Патрiотичний Американець 12.10.2014 12:44
Цитую Тімоті:
кажуть, взірвали

хто? друзi "ЖЭКИ"?Може переплутали з Донбасом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Пастух 12.10.2014 00:55
кажуть горіло гарно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 АТО 11.10.2014 23:29
Цитую Патрiотичний Американець:
менi дуже важливе що ще треба пофарбувати у жовто-блакитний колIр?

Свой лобешник покрась, ватник залетный! Твои прибаутки не помогут: в следующем году твою Рассею ждет "короткое замыкание" похлеще, чем смелянский трансформатор - и куча новеньких республик уйдет из-под потрепанных крыл двухглавого орелика. А ты на это все смотреть будешь через окошко в клеточку, надеюсь! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 911 11.10.2014 22:52
Размер таки имеет значение :lol: Мелкая авария сразу превратилась в крупный переполох журналюг и в огромаднейшую радость для форумских колорадов :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Василь 11.10.2014 21:39
Дякуйте переселенцям з ДНР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Черкащанин 11.10.2014 21:22
Люди, заспокойтесь. Нічого не взірвали. Звичайне коротке замикання. На щастя, пожежу вже ліквідовано й пошкоджену підстанцію переведено на резервне живлення.