реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради, голова КСН «Луначарський» Руслан Зоря звернувся на сьогоднішній сесії до прокурора міста Сергія Пидорича з проханням дати відповідним структурам розпорядження призначити перевірку щодо незаконної торгівлі спиртним, який здійснюють МАФи.

Також депутат спростував інформацію, поширену один черкаським сайтом, нібито він у стані алкогольного сп’яніння вночі збив дівчину.

– Це абсолютна брехня! – заявив Руслан Зоря.

Дехто з депутатів запропонував Руслану Зорі і з цього питання направити звернення прокурору.

реклама

Коментарі  

 
-2 #13 небайдужий 15.10.2014 18:25
Цитую Небайжужа:
Вместо того, чтобы злобствовать помогли бы убрать из нашего микрорайона МАФы, которые торгуют спиртным без всяких правил. А ведь у нас столько учебных заведений на Луначарке.О том , какое поколение вырастет - задумываются люди, которые ради наживы забывают о долге перед Родиной.. Даже бокал пива выливается вместе с мозгами утром в унитаз. Луначарцы, давайте организуемя по настоящему и добъемся, чтобы все МАФы из района убрали.

Всі мафи на луначарці кришує з..я, а хто не башляє розбиває вітрини бітою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Небайжужа 15.10.2014 14:27
Вместо того, чтобы злобствовать помогли бы убрать из нашего микрорайона МАФы, которые торгуют спиртным без всяких правил. А ведь у нас столько учебных заведений на Луначарке.О том , какое поколение вырастет - задумываются люди, которые ради наживы забывают о долге перед Родиной.. Даже бокал пива выливается вместе с мозгами утром в унитаз. Луначарцы, давайте организуемя по настоящему и добъемся, чтобы все МАФы из района убрали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Степан 15.10.2014 03:47
Цитую Луначарка:
Зоря! Ти брехун! Не ДТП на яке ти периводиш стрілку, а розгром ларька "Лідія" на Луначарці! Прийшов зі стікляними очима і бітою розтрощив всі вікна, вітрину і холодильники! Якщо міліція і прокуратура це прикриє, вийдемо на вулицю і тоді подивимось.Ганьба!

Ганьба! Все підтвертили свідки які бачили все на власні очі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Тетяна Іванівна 14.10.2014 21:13
Інформація офіційно ніяка не підтверджена, тож безпідставно звинувачувати людину не варто, це тільки слухи, якісь плітки, де докази, факти? Вам якби тільки брудом людину облити, написати можна будь-що і про кого хочете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Степан 14.10.2014 19:42
Цитую Луначарка:
Зоря! Ти брехун! Не ДТП на яке ти периводиш стрілку, а розгром ларька "Лідія" на Луначарці! Прийшов зі стікляними очима і бітою розтрощив всі вікна, вітрину і холодильники! Якщо міліція і прокуратура це прикриє, вийдемо на вулицю і тоді подивимось.Ганьба!

Якщо піднімеця народ, і прокуратура і міліція, буде реагувати жвавіше.Доречі дільничий робить вигляд, що нічого не знає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Валя 14.10.2014 19:12
Как такой бесп.................. мог стать депутатом ? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Степан 14.10.2014 17:55
А би воно було розумне то не лізло на сайт, а пішло до тіточок в ларьок просити пробачиння і гроші занесло! А так де..*******
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 федор принципиальный 14.10.2014 17:35
А що каже дивчина ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Вася 14.10.2014 15:36
Наш ответ "Кр..иве": Депутат .......... накурившийся плана и одетый только в любимые шорты расстрелял из лука стрелами с присосками ларек с мороженым и скрался на красном жигуле.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Луначарка 14.10.2014 14:07
Цитую Луначарка:
Зоря! Ти брехун! Не ДТП на яке ти периводиш стрілку, а розгром ларька "Лідія" на Луначарці! Прийшов зі стікляними очима і бітою розтрощив всі вікна, вітрину і холодильники! Якщо міліція і прокуратура це прикриє, вийдемо на вулицю і тоді подивимось.Ганьба!

Ця ........................ депутата вже давно напрошується на... люстрацію! Ганьба ПВДешникам!Гань ба Одаричу!