реклама

реклама

Флешмоб до Дня кредитів, який відзначається 16 жовтня, провели у Золотоноші.

Зібрані з усього міста листівки (із закликами брати кредити), які, на переконання ініціаторів, засмічують стіни, паркани та стовпи Золотоноші, було зібрано в мішки й віднесено в установи, які розклеювали оголошення. Там листівки було висипано просто на столи офісних працівників.

Міський голова Віталій Войцехівський в коментарі «Прочерку» зазначив, що розуміє активістів, які провели цю акцію.

– Відверто кажучи, ці наклейки на стовпах, на зупинках, на фасадах, нас, золотонісців, уже «задовбали», – зазначив Віталій Олександрович. – Вважаю, що наклеювання всяких оголошень у недозволених місцях є проблемою всієї нашої країни. Наші жителі почали з нею боротися такою акцією. Сподіваюся, що їхню ініціативу підтримають й інші міста та села держави, оскільки подібний захід є нехай і невеличкою, але складовою боротьби за екологію.

реклама

Коментарі  

 
+8 #26 неАндрій 18.10.2014 23:46
Цитую Дзідзьо:
Пан мер мабуть забув як перед виборами розповсюджував подібні папірці, які не менше засмічували наше місто.. Показушник та був би ти мужиком, все таки перед тобою ж дівчина! :-x

Нинішній мер зареєструвався кандидатом, пам'ятаю, за пару тижнів до виборів. Тоді багато говорили, що його заставили. На білбордах його пам'ятаю, на стовпах чи зупинках - ні. Так що вибачай. Придумай щось інше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #25 Справедливий 18.10.2014 20:32
У Золотоноші закликають не кричати зі стовпів - то чому ж ви перш за все не зберете у мішок агітацію депутатів і не віднесете до їхніх представництв?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #24 Дзідзьо 18.10.2014 20:03
Пан мер мабуть забув як перед виборами розповсюджував подібні папірці, які не менше засмічували наше місто.. Показушник та був би ти мужиком, все таки перед тобою ж дівчина! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 Золо 18.10.2014 11:12
Кстати, для информации "Андреям" и прочим. В пятницу опять по городу расклеили следующую порцию объявлений о кредитах. Приглашаю на акцию. Проявите свою активность не только в написании комментариев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #22 Учасник акцii 18.10.2014 11:02
Цитую мир:
Шановний пане "з мішечком", а чому не викладаєте відео, де ви висипаєте депутату на стіл сміття з рекламою передвиборчої компанії? Чи на таке вам сміливості не вистачає? Як можна мужлану підійти до дівчини і таке вчинити?Такі питання повинні вирішуватися цивілізовано і виключно з керівництвом банку. В цьому відео ви не представника банку виставили в поганому світлі, а ще раз довели всім,що в нас при владі знаходиться "б..ло". Краще б ви взяли автомат в руки і поїхали на передову захищати нашу країну та наших дітей. там би з вас було користі більше

Пробували цивiлiзовано. Банк не хоче реагувати. Наступного разу будемо в керiвника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 Золо 18.10.2014 10:58
Цитую мир:
Шановний пане "з мішечком", а чому не викладаєте відео, де ви висипаєте депутату на стіл сміття з рекламою передвиборчої компанії? Чи на таке вам сміливості не вистачає? Як можна мужлану підійти до дівчини і таке вчинити?Такі питання повинні вирішуватися цивілізовано і виключно з керівництвом банку. В цьому відео ви не представника банку виставили в поганому світлі, а ще раз довели всім,що в нас при владі знаходиться "б..ло". Краще б ви взяли автомат в руки і поїхали на передову захищати нашу країну та наших дітей. там би з вас було користі більше

Приглашаю каждую пятницу на уборку города. Когда вместе поубираем листики, бутылочки, бумажки, думаю, на следующую акцию поедем с "миром". А с кандидатами в депутаты тоже разберемся. Не прощаемся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #20 мир 17.10.2014 23:08
Шановний пане "з мішечком", а чому не викладаєте відео, де ви висипаєте депутату на стіл сміття з рекламою передвиборчої компанії? Чи на таке вам сміливості не вистачає? Як можна мужлану підійти до дівчини і таке вчинити?Такі питання повинні вирішуватися цивілізовано і виключно з керівництвом банку. В цьому відео ви не представника банку виставили в поганому світлі, а ще раз довели всім,що в нас при владі знаходиться "б..ло". Краще б ви взяли автомат в руки і поїхали на передову захищати нашу країну та наших дітей. там би з вас було користі більше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 Учасник акціі 17.10.2014 23:01
Цитую Дід Сашко:
то потрібно було керівнику занести той мішок

Ви абсолютно праві. Наступного разу "ощасливимо" керівника банку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #18 анонім 17.10.2014 22:47
От вам і справжні "чоловіки"...куди котиться цей світ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #17 Таня 17.10.2014 22:13
:sigh: таке шось.... насыпать мусор на стол банковскому работнику - дело нехитрое))