реклама

реклама

Учора на Європейській площі черкащани збирали допомогу для полку «Азов». Небайдужі містяни зносили до сцени теплий одяг для бійців, а також їжу. Окрім того, підприємство «ТЕМП» передало на передову 50 спальних мішків, а небайдужі підприємці – автомобіль Opel.

Рядовий «Азову» з Черкас Сергій каже: на Сході бійцям потрібна не лише матеріальна, а й моральна підтримка.


– Ми ділимося речами з іншими добровольцями, тому що якщо в полку «Азов» більш-менш з матеріальним спорядженням, то в нас є багато друзів і знайомих в армії, інших батальйонах, у яких усе значно гірше. Крім того, важливим подарунком для нас є авто – це дуже нагальна річ, яка, переконаний, врятує не одне життя, – переконаний Сергій.

За словами молодого чоловіка, зараз на передовій бракує гарного медичного забезпечення (нових джугтів, «Целоксу» тощо). Також потрібні бійцям і теплі речі.

Крім того, Сергій розповів про найцікавіші речі, що їм передавали з Черкас.


– Наші побратими з ультрас передавали землю, яку вони назбирали за нашим фанатським сектором № 21. Це було дуже мило та приємно. Ще передавали дитячі малюнки. А дівчата передають листівки зі своїми номерами телефонів. Ми не завжди можемо телефонувати, але все одно приємно, – говорить доброволець «Азову».

Серед тих, хто прийшов підтримати хлопців, – черкащанка Ірина. Вона принесла з дому консерви.

– Коли думаю про те, що хлопці там, серце крається. Маємо допомагати їм, чим зможемо тут, у тилу, – каже жінка.

Хлопцям на Сході важливо відчувати моральну підтримку, впевнений кандидат у нардепи по 194 округу від Блоку Порошенка, «азовець» Олег Петренко.


– Коли хлопці отримують моральну підтримку, вони розуміють, що черкащанам небайдуже, що вони там, тут за них хвилюються, це їм допомагає бути сильнішими під час військових дій, – каже Олег Петренко.

За його словами, разом із вантажем допомоги будуть також відправлені речі, які збирали під час його зустрічей у дворах.

– У нас триває збір допомоги. Речі можна принести в мою громадську приймальню за адресою бул. Шевченка, 367. Звідти їх теж передаватимемо на передову, – обіцяє Олег Петренко.


реклама

Коментарі  

 
+2 #9 АнтиРиг 20.10.2014 15:41
Цитую korektniy:
Агітація Петренка на автівках Одарича "розсікає" містом, сам він поняття не має яким це дивом :) Давайте будем чесними з собою - чому Олєжик здається прозорішим від Бондів та Жуковських?? Одягти камуфляж і я можу! чому ніхто не вимагає від нього звітності?

Що за "автівки Одарича"?Такі є?Чи то ті що спальники та матраси з "Темпу" на "Азов" та "Черкаси" возять?Добре що возять,хлопці хоч не на землі сплять.Хай собі рекламують кого хочуть,то їх право,логічно що "Азовця",хай зараз він в Черкасах,але в полку був,був,допомог у збирає,збирає,т ак що там не тільки комуфляж.Головне питання 194-го це Жуковську в Раду працювати на Фірташа і Рашу не пустити,знана "патріотка".Щоб вона в Черкасах не тринділа,позиці ю Фірташа всі знають,те що Жуковська іде лобіювати його бізнесінтереси не пов"язані з інтересами України і українців,теж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 korektniy 20.10.2014 14:47
Агітація Петренка на автівках Одарича "розсікає" містом, сам він поняття не має яким це дивом :) Давайте будем чесними з собою - чому Олєжик здається прозорішим від Бондів та Жуковських?? Одягти камуфляж і я можу! чому ніхто не вимагає від нього звітності?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 194й 20.10.2014 12:55
Цитую ТаНуНа:
Цитую 194й:
ДЕ МОЖНО ПОБАЧИТИ РЕЙТИНГИ ПО 194-МУ????

Зовсім з невеличким відривом лідирує Толя Бондаренко з юліної "Батьківщини". Наступний - Олег Петренко з батальйону "Азов". Але якщо у Бондаренка гігантський рівень антипатії, то у Петренка він відсутній. Саме йому експерти прогнозують голоси усіх тих, хто ще вагається з вибором.
Саме тому "невідомі" палять палатки Петренка і обливають його борди. ;-)

голосуєм за Петренко,молодь точно за нього,багатьох питав,100% за Петренко,Бог любить трійцю,Бондарен ко пролетів з Губернатором,з мером,пролетить і з ВР.Проблема Жуковської,як би не роспорошитись і лобіста Фірташа в Раду не пропхнути!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 АнтиРиг 20.10.2014 12:33
"Першим заступником губернатора призначено Кравцова Олександра Олексійовича. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадмініст рації Олександр Кіхтенко", - йдеться в повідомленні.
В ОДА зазначили , до теперішнього моменту Кравцов обіймав посаду заступника голови Донецької обласної ради."(ДЛЯ ЧОГО ХЛОПЦІ ВИЗВОЛЯЮТЬ ДОНБАС?ЩОБ ПОРОШЕНКО ТА ЙОГО СТАВЛЕННИКИ ЗНОВУ ТАМ РИГІВ ВЛАШТОВУВАЛИ???)ПОРОШЕНКО "ЄДНАЄТЬСЯ" З РИГАМИ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Сусик 20.10.2014 12:25
Цитую ТаНуНа:
Цитую 194й:
ДЕ МОЖНО ПОБАЧИТИ РЕЙТИНГИ ПО 194-МУ????

Зовсім з невеличким відривом лідирує Толя Бондаренко з юліної "Батьківщини". Наступний - Олег Петренко з батальйону "Азов". Але якщо у Бондаренка гігантський рівень антипатії, то у Петренка він відсутній. Саме йому експерти прогнозують голоси усіх тих, хто ще вагається з вибором.
Саме тому "невідомі" палять палатки Петренка і обливають його борди. ;-)

Как можно голосовать за Бондаренка, который по указке Тулуба голосовал в миськой раде год назад и за это получил должность там же. У которого сегодня лепший друг и пиарщик еще один слуга Олейника и Тулуба - Воротник.
А за "Батькивщину"?? Только потери госбюджета Украины от договора Тимошенко-Путина больше 6 миллиардов долларов, сегодняшние холодные квартиры и цены на комуналку. А вспомните еще 7 миллиардов гривен списанных с бюджета страны за аферы ЕЕСУ Тимошенко-Лазоренко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 ТаНуНа 20.10.2014 11:37
Цитую 194й:
ДЕ МОЖНО ПОБАЧИТИ РЕЙТИНГИ ПО 194-МУ????

Зовсім з невеличким відривом лідирує Толя Бондаренко з юліної "Батьківщини". Наступний - Олег Петренко з батальйону "Азов". Але якщо у Бондаренка гігантський рівень антипатії, то у Петренка він відсутній. Саме йому експерти прогнозують голоси усіх тих, хто ще вагається з вибором.
Саме тому "невідомі" палять палатки Петренка і обливають його борди. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Loki 20.10.2014 11:15
Классика! "Запоминается последняя фраза. .... Важно, как войти в нужный разговор, но еще важнее искусство выхода из разговора."© ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 АнтиРиг 20.10.2014 11:00
КПУ,ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК,СИЛЬНА УКРАЇНА НЕ ЯВИЛИСЬ НА ЗАСІДАННЯ ВР,УНЕМОЖЛИВИЛИ ЦИМ ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ,ЗА КОНУ ПРО СПАДЩІНУ,ЗАКОНУ ПРО ГОЛОСУВАННЯ АТОВЦІВ.РИГОКОМУНЯКИ "ПЕРЕЖИВАЮТЬ ЗА НАРОД"ТОМУ СОЦІАЛКА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ПРИЙНЯТА НЕ БУДЕ,РИГИ ПОЗБАВЛЯЮТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ НА ПРАВО ОБРАТИ ПАРЛАМЕНТ,ГАДАЮ ЩО АТОВЦІ ЇХ ТЕЖ ПОЗБАВЛЯТЬ ЧОГОСЬ ВАЖЛИВОГО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 194й 20.10.2014 10:50
ДЕ МОЖНО ПОБАЧИТИ РЕЙТИНГИ ПО 194-МУ????