реклама
Sucurity Police

реклама

Перший заступник голови Черкаської ОДА Наталія Старікова, яка нещодавно зняла свою кандидатуру із виборів по 198-му округу, та кандидат у депутати, заступник комбату «Луганськ-1» Валентин Ткалич підтримали Сергія Рудика як єдиного кандидата від патріотичних сил по 198-му виборчому округу.


– Я справді знімаю свою кандидатуру, – сказав у коментарі «Прочерку» Валентин Ткалич. – Я за те, щоб не переміг Тимошенко, а у Сергія Рудика на перемогу в окрузі – найбільше шансів.

Про свою підтримку Сергія Рудика під час круглого столу, організованого 20 жовтня представниками смілянського Майдану, Самообороною Черкаського району та Народною радою Кам'янщини, заявила і перший заступник голови Черкаської ОДА Наталія Старікова.

–- Сьогодні потрібно об’єднатися задля людей, задля позитивних змін, щоб не пропустити у Верховну Раду тих регіоналів, які підтримували режим Янкковича, тих, хто голосував 16 січня за розстріл Майдану. Я першою зняла свою кандидатуру, хоч мала непогані результати. Тому закликаю всіх кандидатів поступитися своїми амбіціями, підтримати єдиного кандидата і всім разом працювати на його перемогу. Сьогодні я публічно заявляю про те, що я підтримую Сергія Рудика, і буду робити все, щоб до Верховної Ради не пройшов Віктор Тимошенко, який голосував за диктаторські закони і за два роки взагалі нічого не зробив на своєму окрузі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #30 Совість нації 21.10.2014 17:30
Цитую выборы:
[quote name="777777" А Віктор Тимошенко якраз не голосував за диктаторські закони. Весь час виступав проти Тулуба і його режим.!!


Дуже шкода, що таких смілих патріотів як Тимошенко, котрий має дух та відвагу йти проти системи яку боялися і шанували всі ці .... об'єднані . Гієни завжди кучкуються!!!!! !!!!!!!!!
Слава Україні!!! Спасибі Тимошенко!!! Завдяки таким людям віра в світле майбутнє не вгасає.
А шакали нехай кучкуються скільки завгодно але шакалами і залишаться. Тільки не місце таким казнокрадам і ОБ...М у владі. Рудик в....ик. Крапка!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 За зоровий глузд 21.10.2014 08:36
Дуже влучне й художньо вишукане визначення блокування недолугих політиканів "задля людей" дано у коментарі № 28.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Степан зі Сміли 20.10.2014 23:06
Цікаво, а що з цього приводу думає пан Кувіта. Кажуть, його довірена особа Воєводіна зірвала екстаз злиття Рудика, Старікової і Ткалича у єдиному патріотичному пориві. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #27 АнтиРиг 20.10.2014 22:21
Цитую Василь:
Регіонали покладають квіти своєму божку, відео http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oiRc9EbrJmQ

Шедеврально :lol: :lol: :lol: :lol: (аби ще там би і лишились під "божком")
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Василь 20.10.2014 19:49
Регіонали покладають квіти своєму божку, відео http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oiRc9EbrJmQ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Черкаси 194 20.10.2014 18:58
«Поющему ректору» предложили выбрать между нарами и вокзалом. Видео http://hronika.info/videonovosti/37128-poyuschemu-rektoru-predlozhili-vybrat-mezhdu-narami-i-vokzalom-video.html Активисты – пикетировщики стояли с плакатами "Поплавський - чемодан, вокзал, Черкаси!" (в Россию «бесценный самородок» отправлять не решились – за такой подарок можно и ядерный удар в ответ получить), "Поплавського на нары! " и т.д. Скандировал народ «Ганьба Поплавському!».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #24 Пшонка 20.10.2014 18:46
Що ж трапилось? Мабуть бувший "свободівець" Рудик вже під Табаловими?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #23 Смілянин 20.10.2014 17:57
Юрій КУВІТА - порядна людина і достойний кандидат. Всі решта - політикани і пристосуванці. Це відомо усім.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 выборы 20.10.2014 16:33
[quote name="777777" А Віктор Тимошенко якраз не голосував за диктаторські закони. Весь час виступав проти Тулуба і його режим.!!

Так и есть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 Черкаси 194 20.10.2014 16:15
Черкаські афганці підтримали на виборах по виборчому округу № 194 "справжнього сина і патріота" Олега Петренка – черкащанина, добровольця полку "Азов". Про це заявив голова Черкаської обласної організації УСВА Олександр Рибченко. Він закликав усіх черкащан набратися терпіння і ще раз повірити, що "в нашій українській родині, крім купки запроданців, є чесні, віддані їй сини, які достойні представляти наші інтереси у вищому законодавчому органі України".– Закликаю всіх ветеранів війни в Афганістані тих, хто підтримує наш рух, а також наших надійних друзів і партнерів – чорнобильців, проголосувати 26 жовтня за Олега Петренка, – заявив Олександр Рибченко