реклама

реклама

Президент Петро Порошенко заявляє про включення продукції науково-виробничого комплексу “Фотоприлад” (Черкаси) у державне замовлення на 2015 рік.

Про це він повідомив журналістам під час відвідування Навчального центру підготовки молодших фахівців Державної прикордонної служби в Оршанці Черкаської області, пише pro-vce.ck.ua

“Продукція “Фотоприладу” була включена в державне замовлення на 2015 рік”, – сказав Президент.

Він також заявив, що має намір сьогодні відвідати це підприємство разом з керівництвом “Укроборонпрому” і Міністерства оборони для того, щоб особисто вивчити виробничу ситуацію.

“Фотоприлад” виробляє системи прицілювання, наведення й керування вогнем бронетанкової техніки, бойових вертольотів і артилерії, також системи управління протитанкових ракетних комплексів, вертольотів і наземної техніки, прилади нічного бачення, апаратуру обробки матеріалів аеро- і космічної фоторозвідки.

Як повідомляло агентство, Порошенко вважає аморальною відмову Верховної Ради внести зміни до виборчого законодавства, які б дали змогу проголосувати військовослужбовцям, що перебувають у зоні проведення антитерористичної операції.


реклама

Коментарі  

 
+1 #16 адекватний 21.10.2014 19:18
Цитую військовий:
Нарешті... Треба наші підприємства з колін підіймати, а не давати заробити Європі, яка навіть толком за Україну заступитись не може.

100% але до були такі бездарні й тупі що вірили в захистевропи? Швидко ж історію забули коли Гітлер завоював "славну" европу за місяці. Як вони прислужувалися перед фашистами щоб не знищив іх міста радуючись що фашист пішов на наступну краіну. Европа старий продажний світ який палець об палець не вдарить поза межами своіх інтересів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Устименко 21.10.2014 16:19
Цитую Razin:
Хто дивився репортаж з Фотоприладу,міг бачити те сміття,яке показували Президенту! Все настільки застаріле,що його не можна не те,що випускати,а показувати у 21 столітті.А які обдерті стіни!!!! Фотоприладу НЕМАЄ! Його потрібно продати під щось.
Звичайно,хотіло сь,щоб завод був.Але він остаточно вмер і реанімувати його неможливо.

Хай не крадуть гроші з держави, тоді не тільки Фотоприлад, а й хімволокно, хімреактив, а може навіть і ротор повернемо до життя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Патріот 21.10.2014 10:59
Цитую Нестор Іванович:
Як повідомляло агентство, Порошенко вважає аморальною відмову Верховної Ради внести зміни до виборчого законодавства, які б дали змогу проголосувати військовослужбо вцям, що перебувають у зоні проведення антитерористичн ої операції.

є злочином перед всіма загиблими героями.

Йульку-жульку пиха'те???
Так Україна офіційно подала позов до Стокгольмского суду, що її дії нанесли державі збитків на 6 /шіть/ МІЛЬЯРДІВ долларів, а це по сьогоднішньому курсу доллара становить 78 мільярдів гривень.
Ось вам гроші пенсіонерам, гроші дітям війни, гроші на армію.
І знову з своєю бандою лізе до кормушки зрадниця та агент Путіна - Юлія Тимошенко. А де взяв гроші на вибори Бондаренко? Все місто заклеєно його агитками, з телевізора не вилазить.... А ви злочини, злочини..
Злочинці "Батьківшина" рвуться до влади, щоб знову продати Путіну Україну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Razin 21.10.2014 10:19
Хто дивився репортаж з Фотоприладу,міг бачити те сміття,яке показували Президенту! Все настільки застаріле,що його не можна не те,що випускати,а показувати у 21 столітті.А які обдерті стіни!!!! Фотоприладу НЕМАЄ! Його потрібно продати під щось.
Звичайно,хотіло сь,щоб завод був.Але він остаточно вмер і реанімувати його неможливо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Наталя 21.10.2014 09:45
Впевнена, що Президент використовувати ме потужності "Фотоприладу" для боєздатності нашої країни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Фугас 21.10.2014 08:47
А харьковский завод Малышева собирается возвращать Фотоприбору 4,5 млн грн за оптику к российским Т-90 и другим ударным танчегам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Дід Трохим 21.10.2014 08:27
Е, альо! Чого бодігард заблокірував тєло од Міхайловни? Чого вона пнеться, яко трєпєтная лань? Як Президент в таком случає довідався, благодаря кому земля Тараса не стала землею Владіміра? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Голос з Америки 21.10.2014 08:19
Та все оце дурницi.Америка з Вами! Цілком очевидно
що харчову українську продукцію, молочну
та м'ясну із задоволенням купить Європа, там
зараз якраз в результаті лихоманки Ебола припинилися
поставки молока і м'яса з Африки. Горілку і українське
пиво з руками відривають в Парижі, Берліні, Мюнхені
(особливо в Мюнхені є чутки що Октоберфес був практично
повністю на українській Оболоні) .Афріканскі країни куплять тюбінгі
для метро є чутки що в Ліберії і Ботсвані стали будувати величезні тунелі.
Літаки ДП Антонов прекрасно затребувані в США і Євросоюзі
оскільки там немає своєї авіапромисловос ті а контракти на
мотори для вертольотів МоторСіч з кров'ю вирвала відстоявши
в страшній черзі фірма Сікорський. Є чутки (абсолютно
достовірні з уряду Яценюка) що заводи Миколаївський
газотурбінний і Турбоатом вже повністю включені в програму
побудови новітніх американських авіаносців! Сумувати немає причин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Ярый люстратор 21.10.2014 03:40
.... ваш порошенко, повторяет путь яныка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 військовий 20.10.2014 23:30
Нарешті... Треба наші підприємства з колін підіймати, а не давати заробити Європі, яка навіть толком за Україну заступитись не може.