реклама

реклама

Схоже «тролейбусна війна» в місті закінчилась – Валентина Жуковська перемогла Сергія Одарича, досягнуши того, що на міські маршрути незабаром вийдуть нові тролейбуси від ПАТ «Азот», інформують у прес-службі Валентини Жуковської.

Попри шалений супротив мера, на сесії міської ради депутати від фракції «Рідне місто» та небайдужі громадяни примусили його погодитися на створення спільного підприємства «Новий тролейбус», яке забезпечуватиме надання якісних транспортних послуг за допомогою «азотівських» тролейбусів. 
Фото – із «Фейсбуку» Івана Сухарькова

Фото – із «Фейсбуку» Івана Сухарькова


– Попри небажання мера випускати наші тролейбуси на маршрути, Валентина Жуковська, депутати фракції «Рідне місто» та Громадська рада Черкас таки примусили Сергія Одарича виконати свій борг перед тисячами черкасців та дати «добро» на запуск «азотівських» тролейбусів на лінії», – прокоментував ситуацію депутат міської ради від фракції «Рідне місто» Іван Сухарьков.

реклама

Коментарі  

 
+2 #53 Алла 24.10.2014 11:44
в центрі в будинках немає опалення, в комунальні служби не дозвонитись. Ви що заморозити людей вирішили? пустіть опалення і нові тролейбуси, і буде людям щастя !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #52 покрова 23.10.2014 18:43
все такі бридкий у нас мер. і тралікі не хотів брати, і воняє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #51 Громада 23.10.2014 18:37
Цитую 123:
Цитую тьотя мотя:
яка кому різниця як передадуть оті троліки, аби їздили і люди не мерзли, все інше не обсуждаємо

"Не передадуть", а продадуть ,і платити будемо, як уже не раз наголошувалось, із міського бюджету,а ціна яку заплатимо того варта? Чи можливо дешевше ці тролейбуси придбати у виробника, до того з гарантійним терміном.Наївні-ви що справді вважаєте що власник (Ф)своє добро подарує без отримання тотожних прибутків. "Тикають" нас,"тикають" м...дами у багно,а ми втираємось і кланяємось "благодетелю".

зо лямів,і тепер ці гроші,комусь чи на щось не дадуть.Невідомо ще що місту потрібніше!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #50 Громада 23.10.2014 18:35
Цитую Валя на рояле:
Вот с утра обещает Одарыч тепло, сижу возле батарей, а они холодные. Люди все таки мерзнут. Забудьте пока о троллейбусах, дайте тепло )))

Вже батареї в "річпорту" гарячи,АЗОТовсь кі котельні опалення блокують,"жопоблок "підтримують.. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #49 Громада 23.10.2014 18:32
АЗОТ і Жуковська займаються чим завгодно,тільки не безпосередньо своїми справами,де вкладання коштів в енергозберігаюч и технології заводу,де закупівля імпортованого для промисловості газу,де нові екологічні фільтри,вони все місто труять,в Черкасах онко на онко..Вдавися тими тролейбусами,та м на фото б дві петлі і роги підняти..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #48 хохол 23.10.2014 18:01
Урааа комфортные и красивые троллейбусы в городе, буду на работу как человек ездить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #47 Все буде добре 23.10.2014 17:33
"Валентина Жуковська досягла свого" КЛЮЧОВЕ СЛОВО "СВОГО",15 ТРАЛІКІВ З МИНУЛИХ ВИБОРІВ,І ЖУ. В ЗРАДІ,370 МІЛЬОНІВ БОРГУ СПИШУТЬ ФІРТАШУ,ЖУ. ПРИ ЗАРПЛАТІ І ОТКАТІ,УКРАЇНСЬ КИЙ ГАЗ ФІРТАШУ ,А ГАЗПРОМІВСЬКИЙ Л...ХАМ В ТРАЛІКАХ,ПЛЮС ВОДОКАНАЛ ЗАХАПАЄ,Л...ХИ ФІРТАШУ ПО ЙОГО ЦІНАМ ЗАПЛАТЯТЬ..ПРИСІДАЄМО..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #46 упс 23.10.2014 17:11
тут на сайті вікка почитала заказуху на Жу, а нікому не стало цікаво, що надрукована заява (цитую - документ) від 2013 року. Що за некомпетентний наклеп? http://vikka.ua/novini/69873-zhukovska-kupue-golosi-za-tsukor-dokument.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #45 123 23.10.2014 16:58
Цитую тьотя мотя:
яка кому різниця як передадуть оті троліки, аби їздили і люди не мерзли, все інше не обсуждаємо

"Не передадуть", а продадуть ,і платити будемо, як уже не раз наголошувалось, із міського бюджету,а ціна яку заплатимо того варта? Чи можливо дешевше ці тролейбуси придбати у виробника, до того з гарантійним терміном.Наївні-ви що справді вважаєте що власник (Ф)своє добро подарує без отримання тотожних прибутків. "Тикають" нас,"тикають" м...дами у багно,а ми втираємось і кланяємось "благодетелю".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #44 Валя на рояле 23.10.2014 16:52
Вот с утра обещает Одарыч тепло, сижу возле батарей, а они холодные. Люди все таки мерзнут. Забудьте пока о троллейбусах, дайте тепло )))