реклама

реклама

Сьогодні о 18.00 на телеканалі «ВІККА» в прямому ефірі міський голова Черкас Сергій Одарич розповість про те, як почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська вимагала викупити за бюджетні кошти подарований на День міста тролейбус.

«Чому в 2012 році Валентина Жуковська відмовилася від схеми створення єдиного транспортного підприємства і виводу тролейбусів на лінії, а нині активно лобіює це питання? Чому 15 тролейбусів два роки просто відстоюються на ПАТ «Азот»? Чому на цьому питанні нині активно спекулюють кандидати? Відповіді на ці та інші запитання ви почуєте під час прямого ефіру. Дивіться сьогодні о 18.00 телеканал «ВІККА» – закликають у прес-службі Сергія Одарича.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 блазень 23.10.2014 21:38
Мабуть у Петренка дуже низький рейтинг, якщо сам Одарич вийшов на ТВ мочити Жуковську таким нафталином ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Loki 23.10.2014 16:35
Цитую незнайка:
... Спешить нужно медленно

=))
Системная ашипка!!! Пришли другие времена, другие страны! Козьма Прутков- классика жанра, НО!!! Есть Льюис Кэрролл, с вечной улыбкой Чеширского Кота!!
"- Какая медлительная страна! - сказала Королева. - Ну, а здесь, знаешь ли, приходится бежать со всех ног, чтобы только остаться на том же месте! Если же хочешь попасть в другое место, тогда нужно бежать по меньшей мере вдвое быстрее!". Простой мысленный эксперемент: "Что увидим мы, двигаясь вдвое быстрее, общепринятой на сегодня физиками, максимально возможной скорости?". Существуют там "тралики" как Re z, или же как Im z часть, как единого и неделимого славного города? Отож!!! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Голос Америки з Вашингтон 23.10.2014 16:04
Цитую Звертаюсь:
Гриценко за найшвидший вступ у НАТО (ВІДЕО)http://ternopilinfo.com/gritsenko-za-nayshvidshiy-vstup-u-nato/ В ГЛОБАЛЬНОМУ СВІТІ НЕМОЖНО БУТИ САМ НА САМ,МАЄ БУТИ КОЛЕКТИВНА БЕЗПЕКА.

Ще раз запевняю Вас:ГРИЦЕНКО-ЗРАДНИК
я з ним вчився i те як нас вчили у КвСВУ у 10-17 рокiв,
не може не впливати на свідомість
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 varvar 23.10.2014 15:41
Лайномет на лайноканалі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 20 хвилин 23.10.2014 15:01
хай краще скаже, коли тролейбуси будуть їздити, решта людей не цікавить. хочемо тролейбуси нові, чисті і теплі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 грамотей 23.10.2014 14:56
да уж, надіюсь до ефіру батареї будуть гріти, бо я так понімаю, що других проблем в міської влади нема???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Звертаюсь 23.10.2014 14:37
Гриценко за найшвидший вступ у НАТО (ВІДЕО)http://ternopilinfo.com/gritsenko-za-nayshvidshiy-vstup-u-nato/ В ГЛОБАЛЬНОМУ СВІТІ НЕМОЖНО БУТИ САМ НА САМ,МАЄ БУТИ КОЛЕКТИВНА БЕЗПЕКА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 незнайка 23.10.2014 14:23
Давай дождемся увидеть эти троллейбусы на улицах города Спешить нужно медленно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 просто цікаво 23.10.2014 14:18
А правда в нього "получається" тільки про Жужу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Дід Трохим 23.10.2014 14:15
20 хвилин правди від Одарича не дочекаєшся даже єслі на його тілі не останеться і одного сантиметра без проводків детектора брехні, а під нігтями будуть циганські голки. Скоротіть програму до двох і хай скаже главне.