реклама

реклама

Найкращими керівниками сіл є жінки, вважає голова обласної ради Валентина Коваленко. Про це вона заявила, виступаючи на нараді з питань розвитку місцевого самоврядування, яка проходила в обласній філармонії 23 жовтня.

– Часто відвідуючи громади, я звернула увагу на те, що дуже багато сільських голів у нас жінки, – сказала Валентина Михайлівна. – У більшій мірі. І я для себе зробила приємне відкриття, що там, де жінки, у більшій мірі порядок у селах. Це я кажу, не принижуючи чоловіків. Але з гендерною політикою у нас у цьому сенсі все нормально. Тож, жінки, я вам дякую! Ви засвідчуєте, що вмієте тримати в руках порядок. І таким чином потрібно продовжувати робити і на вищих рівнях, у вищих ешелонах влади.

Останні слова голови обласної ради потонули в оплесках слухачів.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 ЛИК 06.11.2014 18:48
Оце селом їй тільки й керувати.ВПЕРЕД З ВІРШАМИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 О.ЧУПРИНА 26.10.2014 10:40
Панове коментуючі!Вале нтина Коваленко напевне не самий сильний менеджер черкаської влади,але у щирості ій не відмовиш.Жінки дійсно добросовішніші та відповідальніші ніж чоловіки.Оберігати своїх дітей та сім"ї-в жінках закладено природою.А за оприлюднення інформації щодо спілкування з Президентом в Оршанці, Валентині потрібно дякувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Сусід 26.10.2014 09:29
Правильним путьом ідьош Михайловна. З нетерпінням чекаємо продовження серіалу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Loki 25.10.2014 22:27
"Останні слова" и "крайні слова" - ощущите разницу! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Василь 25.10.2014 17:44
Не дають спокою лаври леді Капітельман...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Реаліст 25.10.2014 17:04
Раніше хоч сміх викликала своїми "промовами", а тепер вже й не смішно.
Хочеться, щоб пошвидше були місцеві вибори: головихою їй точно вже ніколи не бути, а ось депутатихою дуже захочеться залишитися, а шанси тануть з кожної такою "промовою" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 адекватний 25.10.2014 15:42
кожна паця своє болото хвалить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Моня Биберман 25.10.2014 14:16
Она Брежнев или ....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Марта 25.10.2014 13:41
Ніхто так не ганьбить жінок-керівників, як Валентина Коваленко: окрім "ловлі окунів у фор..лі" ні на що не здатна :P Смішна, та й годі :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Фугас 25.10.2014 13:09
"Женщины, уймите вашу мать!"