реклама

реклама

У 195-му мажоритарному окрузі на Черкащині (центр – Соснівський район Черкас) зафіксований «фантастичний підкуп виборців». Про це в коментарі «Прочерку» заявив голова обласної організації «Народного фронту» Максим Поляков.

– В окремих селах майже всі голосують за Зубика, а це, зрозуміло, нелогічно, – сказав Максим Анатолійович. – Якщо в місті в нашого кандидата Олександра Турченяка нормальний показник, то по селах відбулася скупка голосів, і це видно неозброєним оком.

Крім того, за даними пана Полякова, у деяких округах була зафіксована велика кількість «тітушок», які, щоправда, не зважилися втручатися в процес голосування. Але якщо взяти виборчий процес у цілому, то, на думку політика, він пройшов «більш-менш спокійно й демократично».

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 Чигиринець Сармату 28.10.2014 16:34
Видимо включать тебе действительно нечего,извени я могу только посочувствовать .Ты говоришь закон треба принять.У нас законов уже столько напринимали.что выполнять их просто не "успеваем".Ты думаешь,что убрав мажоритарку,так ие,как зубик не найдут возможности,как скупать голоса и при пропорционально й системе?Может тебе напомнить,какой закон был принят, на кануне выборов, за подкуп и продажность? Ни одного покаранного!А начинать надо было б с зубика,доказате льств предостаточно.Значит не в законах дело,а в неотратимости наказании за их нарушение.И ещё-"Сука не захочет,кобель не вскочет".Не продавались бы, волки позорные, не было бы и покупателей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Сармат 27.10.2014 21:16
Цитую Чигиринець:
Цитую Сармат:
Пане Поляков, прийдете в Раду - змінюйте закон про вибори й прибирайте мажоритарку. Зубик протягом двох років в своєму окрузі в кожному селі хоть щось зробив. То люди самі за нього й проголосували. Там особливо й підкуповувати нікого не треба було. Нажаль, люди настільки бідні у селах, що не мислять категоріями законотворчості депутата, а думають про вирішення власних проблем.

Ты включи мозги,если они у тебя есть.Ты ды......ид не забудь взять зубика и посетить матерей,которые потеряли своих детей,оцов и братьев,в войне,которую принесли в наш дом зубики и вымаливай у них прощение за то,что вы и вам подобные, гниды, живы,а их родных и близких уже никто не вернёт.Проклятие этих матерей звучат в ваш адрес.Ещё не вечер,Шакалы Позорные!

То ти ж уважно читай коментар і ємоції відключи. А то так і не зрозумієш, чому Зубік переміг. Якщо не змінити умови, то такі, як Зубик, завжди перемагатимуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Черкаси 27.10.2014 18:09
ЗАФІКСУВАВ,ЩО ДАЛІ???? Є ЗАКОН,Є ОЧЕВИДНІ ФАКТИ,ДЕ ПОКАРАННЯ??? БЛА-БЛА-БЛА.ВИ ЗАКОНИ ПРИЙМАЄТЕ ДЛЯ ГАЛОЧКИ,ЧИ ЩОБ ВИКОНУВАТИ? ДЕ ПОКАРАННІ???? БПП-БЛА-БЛА-БЛА,ФРОНТ-БЛА-БЛА-БЛА,САМОПОМІЧ-БЛА-БЛА-БЛА,ЛЯШКО-БЛА-БЛА-БЛА,БЮТ-БЛА-БЛА-БЛА,ЖОПОБЛОК ВЗАГАЛІ ЗЛОЧИНЦІ З КЛЕЙМОМ.ЩО ЦЕ БУЛО ВЧОРА? ПС,СВОБОДА,ГРОМ ПОЗИЦІЯ,РЕАЛЬНО ДВОЄ ВОЮЮТЬ І ВМИРАЮТЬ ЗА УКРАЇНУ,ГРИЦИКИ ,РЕАЛЬНУ ,А НЕ ЗАГОЛОВОК,ПРОГР АМУ МАЛИ,І ЩО???ОБРАЛИ БАЛАКУНІВ І ЗЛОДЮГ??? Я ВЗАГАЛІ ВЖЕ ДУМАЮ,ЧИ ВАРТО БУЛО ДОНБАС ВИЗВОЛЯТИ,ЇМ ПОХОДУ ПОДОБАЄТЬСЯ КОЛИ ЇХ ІМЄЮТ. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Drabov 27.10.2014 17:36
Цитую Реаліст:
Не наривайся, "Драбов"! Бо це проти Чуприни тебе підтримували - його не люблять за нахабство і самозакоханість . Але з чого ти взяв, що твого Зубика поважають?!

Видно по виборцях які віддали йому перевагу. Зубик людина слова і діла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Чигиринець 27.10.2014 17:27
Цитую Сармат:
Пане Поляков, прийдете в Раду - змінюйте закон про вибори й прибирайте мажоритарку. Зубик протягом двох років в своєму окрузі в кожному селі хоть щось зробив. То люди самі за нього й проголосували. Там особливо й підкуповувати нікого не треба було. Нажаль, люди настільки бідні у селах, що не мислять категоріями законотворчості депутата, а думають про вирішення власних проблем.

Ты включи мозги,если они у тебя есть.Ты ды......ид не забудь взять зубика и посетить матерей,которые потеряли своих детей,оцов и братьев,в войне,которую принесли в наш дом зубики и вымаливай у них прощение за то,что вы и вам подобные, гниды, живы,а их родных и близких уже никто не вернёт.Проклятие этих матерей звучат в ваш адрес.Ещё не вечер,Шакалы Позорные!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Drabov 27.10.2014 17:20
Максим Поляков. У тебе очі як у Цуценюка у вас що в усіх ж..ів однакові баньки? Чи не доспав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Реаліст 27.10.2014 17:15
Не наривайся, "Драбов"! Бо це проти Чуприни тебе підтримували - його не люблять за нахабство і самозакоханість . Але з чого ти взяв, що твого Зубика поважають?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Drabov 27.10.2014 17:07
Чув ти ТАМВОV. Тамбовський вовк нам не товариш таких як ти ми давимо як колорадів.Усьок? Чи сірої речовини не вистачає в коробці передач. Добавимо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Мужик 27.10.2014 17:06
Цитую ТАМВОV:
Цитую Drabov:
Де хто? Кому? Факти і ще раз факти!!! Якщо немає то заткніть пельки і не гавкайте.

Цитую Drabov:
Всі голосують за Зубика тому що люди бачать реальні справи, які він уже зробив у селах нашого району. А що зробив турченяк?

Ти продажна шкура таки нарвешся.Чуприна тебе не дістав,то ми це зробимо на раз.

КИШКА ТОНКА!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ТАМВОV 27.10.2014 16:41
Цитую Drabov: