реклама

реклама

Володимир Вегера потрапив під дію Закону України «Про очищення влади». На момент застосування положення Закону він займав посаду першого заступника прокурора Черкаської області. Про це йдеться на сайті Міністерства юстиції України.

На даний момент на сайті обласної прокуратури навпроти посади першого заступника прокурора немає ніяких даних, як, до речі, і навпроти посади прокурора області.

Зауважимо, що очищення влади (люстрація) - це встановлена Законом України "Про очищення влади" або рішенням суду заборона окремим фізичним особам обіймати певні посади (перебувати на службі) (далі - посади) (крім виборних посад) в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Вегера поряд з колишнім прокурором області Лісовим та колишнім головним міліціонером області Дерновим

Вегера поряд з колишнім прокурором області Лісовим та колишнім головним міліціонером області Дерновим


Очищення влади (люстрація) здійснюється з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини, і ґрунтується на принципах: верховенства права та законності; відкритості, прозорості та публічності; презумпції невинуватості; індивідуальної відповідальності; гapaнтування права на захист.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 СимпатиШная 30.10.2014 08:53
Я в шоке!
Я когда узнала - не поверила. Это наверное единственный человек который смог заставить работать милицию. Если бы не Вегера то виновников по моему делу никогда так и не наказали бы. Человек дела, сказал - сделал.
От людей которые столько проработали нельзя просто избавляться, милиция не поменяется, им нужен постоянный строгий контроль и пинки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Гриша 29.10.2014 13:55
Шкода, що недосконалість цього закону призводить до тупого звільнення Людини, яка викладалась повністю за для допомоги звичайним громадянам!
Особу з величезним досвідом роботи звільнили навіть не давши змоги виправити те, що натворили попередники. Так хоч порядок був, а тепер... Сумно коротше кажучи.
Зараз призначать якогось Петю з освітою максимум юридичного коледжу і стажем роботи водіємЦитую адекватний:
Вони ж активісти і пісяли на майдані.
і буде він "керувати", навіть сам не розуміючи при цьому в який бік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 каа 29.10.2014 11:18
Цитую Людмила:
Це і вся люстрація? А чому всі забули про начальницю обласного КРУ, яка доблесно пробула з серпня 2010 року по травень 2014 заступницею начальника і "налагодила" по прикладу податкової "якісну систему зборів"???? Чи не тому, що вона подружка Ю. Ткаченка??? Де є очищення влади?
:-x

Ці посади люстрації не підлягають ! Читайте Закон !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 адекватний 28.10.2014 20:48
Цитую ЗАКОН:
Для Вегери цього замало.За виконання злочинних наказів Тулуба,переслід ування інакомислячих та чесних бізнесменів йому потрібно визначити років 5 увязнення.

Ой чесні бізнесмени - це ті що платіть копійки своім працівникам та й то в конвертах та считають іх за бидло? Це тих що кожен день дирують та катаються на авто за десятки тисячдоларів а з подачок своім працівникам ще відбирають "патріотично" на АТО. Приклади? Та будь ласка магазини Абсолют' Фреш, Прем'єр автопідприємств о САТП 2302.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 адекватний 28.10.2014 20:43
Цитую Вася:
Тепер в Генпрокуратурі на посаду першого заступника прокурора Черкаської області розглядають кандидатуру друга Вегери - відомого місцевого корупціонера З........... З.............треба люструвати, а не підвищувати. Ганьба та сором!

Да всих професіоналів звіьнити і посадити Васю з досвідом роботи мерчендайзера або охоронника. Вони ж активісти і пісяли на майдані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 адекватний 28.10.2014 20:41
Цитую шаман:
А кто придёт на их место?Не бритые,с горем пополам окончившие бухгалтерские курсы щетоводы,хорошо если щетовод,а не ребята привыкшие работать по понятиям.

А синочки нинішніх горе інтеграторів і прийдуть , щоб продовжувати 37 рік репресій що породила нинішня ситуація в краіні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 шаман 28.10.2014 19:05
А кто придёт на их место?Не бритые,с горем пополам окончившие бухгалтерские курсы щетоводы,хорошо если щетовод,а не ребята привыкшие работать по понятиям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Вася 28.10.2014 16:41
Тепер в Генпрокуратурі на посаду першого заступника прокурора Черкаської області розглядають кандидатуру друга Вегери - відомого місцевого корупціонера З........... З.............треба люструвати, а не підвищувати. Ганьба та сором!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Україна 28.10.2014 16:21
Монтян: Із «Свободи» зробили донора ВО "Свобода" програє на виборах до Ради. Це абсолютно не відповідає прогнозам екзит-полів, які пророкували "свободівцям" місця. Такий результат пояснює громадський активіст і адвокат Тетяна Монтян. "Щодо результатів. Ті партії, які не здатні захистити свій результат, тобто не мають як мінімум двох людей на кожній виборчій дільниці, будуть приречені стати “донорами” успішніших політичних сил. Бюлетені тих, хто набирає, але не може захистити результат, розкидають по купках тих, хто це може зробити. І якщо у “Свободи” немає достатньої кількості представників у комісіях, то її бюлетені просто “роздонорять”", - каже Монтян. "І якщо у “Свободи” немає тисяч 60 людей, які готові стояти до кінця на кожній дільниці, вона може і не подолати 5-відсотковий бар’єр. Але це проблеми “свободівців”, бо слабких зжирають живцем", - каже Монтян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Бамбардула 28.10.2014 15:15
так це ж тільки початок.