реклама

реклама

На прохання ЦВК окружком №198 перерахував голоси на деяких дільницях, проте не виявив ніяких фальсифікацій. Перемогу в окрузі і надалі тримає в руках кандидат-самовисуванець, член «Свободи» Сергій Рудик. Про це він сам розповів щойно на прес-конференції у Черкасах.

Разом з тим Сергій Рудик занепокоєний затягуванням підрахунку голосів в окрузі. Каже, уточнення зроблені окружкомом, не фігурують на сайті ЦВК, бо у Смілі в окружкомі зник системний адміністратор. Мовляв, йому фізично погрожують. При цьому помічник Лукаш – Попова Наталія Євгенівна – заборонила технічному відділу секретаріату ЦВК робити заміну системного адміністратора.

Інші порушення, зафіксовані командою Рудика в окрузі – спроби підкупу на дільницях Степанок і Хацьків, дзвінки секретаря ЦВК Тетяни Лукаш в ОВК тощо.

Свого ж найближчого суперника, з яким власне і триває нині судова тяганина, – Віктора Тимошенка Сергій Рудик називає бандитом та обіцяє боротися до кінця.

– Протистояти важко, але можна, – каже Сергій Рудик і дякує усім членам ДВК і ОВК, які не продалися та не пішли назустріч фальсифікаторам.

Детальніше дивіться відео з прес-конференції Сергія Рудика.


реклама

Коментарі  

 
-3 #27 Тася 04.11.2014 12:54
Цитую Виборець:
Автор коментару №19 ВОЛЯ , не треба захищати ВО "Свободу" баталйоном "Січ". Вони там тільки , мабуть записані. Люди гаслами вже нагодованні вдосталь. Оті гасла "Банду геть!" не нагодують людину. А Рудик зганьбив Вашу ВО "Свободу" повторював те що робили РИГИ. І такими вчинками ми швидко повернемо ригів. Просто до РИГІВ ставилися та що з них вже візьмеш банда , а от вчорашня опозиція - це патріоти! А воно помилка!!!

Брехня,"Січ" воює,на відміну від химерної "Батьківщини" БЮТ,та "України" Ляшка.Свободівці і в "ОУН" воюють.19-ть загиблих на Майдані теж факт.Свобода втратила %ти завдяки фальсіфікації явки на сході,факт.Свобода не здасть мову Порошенку,факт.Порошенко в травні на Соборній гарантував єдину державну,що робить,здає мову на користь язика агресора,факт.Округа в Черкаській обл. злиті ригам,факт.Міліція на підкупи не реагувала,факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 читати всім 04.11.2014 12:32
от вам і чесна праведна свобода
http://expres.ua/main/2014/10/23/117377-spravzhniy-gospodar-partiyi-cvoboda
то чи потрібні такі вовк у овечій шкурі у Раді 8 скликання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 ОХ і АХ 04.11.2014 12:02
ще велике питання, чого батальйон Січ тиняється де попало по наймах, як гопніки, а не знаходиться за місцем дислокації! куди дивиться військова прокуратура
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Я 04.11.2014 12:01
Цитую лего:
ганьба смілі що проголосувала за такого.

ніхто не голосував за Рудика, він купив голоси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Степан зі Сміли 04.11.2014 11:56
З Рудика - свободівець, як з мене - балерун. Звичайний кар'єрний пристосуванець і казнокр..д. А зара аж піджилки трусяться, бо вибори він сфальшував і коли це відкриється, йому треба бігти. Далеко бігти. Досить прикриватись ідеалами Майдану і дурити людей, які щиро повірили, що він - патріот і порядна людина! Слава Україні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 правдоруб 04.11.2014 11:44
Держись Рудык, Украина победит.


то де Рудик, і де Україна. Україна - чесна і вона переможе, а Рудик - гарлапан і злодій, він не переможе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 правдоруб 04.11.2014 11:43
Цитую Держкомзем:
Ну скільки можна мучити чоловіка? Дайте Рудику працювати. Тимошенко не перед чим не зупинеться.
Якщо люди захистять свій вибір - разом Україна переможе.
Не допустимо реваншу .....
Тримайся, Сергію - правда з тобою!

розсмішилили, Держкомзем з Рудиком!!!! ще комусь із його підлеглих треба відмазатися від т...ми?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Виборець 04.11.2014 11:32
Автор коментару №19 ВОЛЯ , не треба захищати ВО "Свободу" баталйоном "Січ". Вони там тільки , мабуть записані. Люди гаслами вже нагодованні вдосталь. Оті гасла "Банду геть!" не нагодують людину. А Рудик зганьбив Вашу ВО "Свободу" повторював те що робили РИГИ. І такими вчинками ми швидко повернемо ригів. Просто до РИГІВ ставилися та що з них вже візьмеш банда , а от вчорашня опозиція - це патріоти! А воно помилка!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #19 Воля 04.11.2014 10:21
Порошенко,якого виніс на собі Майдан,за рахунок крові майданівців (з них 19-ть свободівців загинуло),злива є "СВОБОДУ" на користь ригів і Х..*ЛА,який вбиває захисників-патріотів(серед яких багато добровольців членів партії "СВОБОДА",і свободівський батальон "СІЧ").Щось не чути ні про батальон "БПП", ні про батальон "Рошен".Які б питання до Рудика не виникали,але посібництво влади,яка кричить про голосувавших 16 січня,лобіювати рига Тимошенко,то плювок нам всім.Слова і дії Порошенко,діаме трально протилежні.(це певно не тільки прогиб московії,а і розплата,що "СВОБОДА" відмовилась лягати під Порошенко 16 вересня,при голосуванні законів(зрадниц ьких законів)про статус Донбаса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Виборець 04.11.2014 09:09
Пан Рудик, поступіть по-чесному. Зніміть свою кандидатуру. Ви ж самі знаєте, що було брудна виборча компанія . Вівся підкуп, задіяний адмінресурс. Поступіть по совісті. Я звертаюся до Вас, як до сина . Ви вночі мені як собаці дали похоронний набір. В житті людина може помилятися, але дуже добре, коли помилки і виправляють. Б.Ступка говорив, що в житті одна помилка не біда , біда коли все життя помилка. Признайте свою помилку. Ви прийшли на округ як кандидат не поцікавилися проблемами (є інваліди, малозабезпеченн і) так Ви швиденько підкупом безглуздих бабків. Просто зо гріхи наші відповідають діти, подумайте про це.Звичайно слова мої навряд чи змінять Ваші погляди. Майдан не за це стояв, Небесна сотня загинула теж не за це.Слава Україні!