реклама
Sucurity Police

реклама

Колишній нардеп від «Батьківщини» та обраний за списком «Блоку Петра Порошенка» до складу нового парламенту Віталій Чепинога написав у соціальній мережі про своє ставлення до земляка, теж уродженця Черкащини, народного депутата, колишнього міського голови Черкас Володимира Олійника.


Уїдливий Чепинога, який свого часу відповідав за написання промов Юлії Тимошенко, так описує своє ставлення до Олійника:

– Є в мене земляк один – Олійник Володя. Депутат від ПР. Хороший парінь. В суд подав на журналіста недавно. За оскорблєніє честі і достоїнства... Мені він запам'ятався тим, що в нього жутко воняє з рота якоюсь купою гною, стоять біля нього неможливо... Я думаю, таких тупих жирних вонючих свиней треба просто пи*-ть. Скрізь!!! На вулиці, в парламенті, в туалєті. На постоянній основі»... – не добираючи слів, охарактеризував Олійника Чепинога.

реклама

Коментарі  

 
+2 #38 пацык 18.11.2014 23:13
Цитую Вендетта:
Цитую Радик:
цікаво а де знаходиться його ту--р...лий синок Олійник Р.В., якмй був прокурором Черкаського району

Мені теж дуже цікаво, де? знаю, що на лікарняному був, а потім, як кажуть, .....може, так, як і його заступник нєкій Дмитро Аніщук, з яким вони пліч-о-пліч прокурорили. Так того в обласну прокуратуру ніби-то перевели.

Два сапога пара
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #37 Олег Вікторович 17.11.2014 23:01
Цитую СБУ:
Oculus Rift і його клони так само як раніше в темі Вальки Матвієнчихи знову засуєтилися біля антипутінських постів мінуси проставлять :lol: Шкода їх - за три рублі надбавки від смотрящого єфрейтора ФСБ так напрягаються, що аж більше русського газа вирабатують :-x

Сашко, Рибалка, це ти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #36 Вендетта 17.11.2014 21:28
Цитую Радик:
цікаво а де знаходиться його ту--р...лий синок Олійник Р.В., якмй був прокурором Черкаського району

Мені теж дуже цікаво, де? знаю, що на лікарняному був, а потім, як кажуть, .....може, так, як і його заступник нєкій Дмитро Аніщук, з яким вони пліч-о-пліч прокурорили. Так того в обласну прокуратуру ніби-то перевели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #35 Радуцького геть 17.11.2014 20:50
Цитую Радуцького на фронт!!!:
Ну що цей, збитий "льотчік", Олійник? Звісно, його місце на ........ Дуже погано, що у нас відмінили смертну кару. За злочини які містять ознаки зради своєму народу її потрібно відновити. Але у нас підростає новий "Олійник", а може й "Янукович", у всякому випадку одна з ознак, двічи судимість, існує. Він є ще зухвалішим, ще ........ ніж славнозвісний Олійник. Цей секретар міськради ще покаже своє нутро від чого здригнеться вся Черкащина. Та й на вигляд вони дуже схожі. Нажаль, життя нікого нічому не вчить. Ми вибираємо не КРАЩИХ, а НАЙГІРШИХ яких тільки можливо собі уявити! Хамовитих ......., з якими в цивілізованому суспільстві навіть не вітались би, у нас в Секретарі Міськради!!! Скільки ще крові треба пролити що б нарешті наступило прозріння?

Досить посміюватись,Ра дуцький має піти,і черкащанам які поважають себе і своє місто,треба консолідувати сили та добиватись анолювати його секретарство.Це ганьба мати такого секретаря!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #34 Радуцького на фронт!!! 17.11.2014 16:42
Ну що цей, збитий "льотчік", Олійник? Звісно, його місце на ........ Дуже погано, що у нас відмінили смертну кару. За злочини які містять ознаки зради своєму народу її потрібно відновити. Але у нас підростає новий "Олійник", а може й "Янукович", у всякому випадку одна з ознак, двічи судимість, існує. Він є ще зухвалішим, ще ........ ніж славнозвісний Олійник. Цей секретар міськради ще покаже своє нутро від чого здригнеться вся Черкащина. Та й на вигляд вони дуже схожі. Нажаль, життя нікого нічому не вчить. Ми вибираємо не КРАЩИХ, а НАЙГІРШИХ яких тільки можливо собі уявити! Хамовитих ......., з якими в цивілізованому суспільстві навіть не вітались би, у нас в Секретарі Міськради!!! Скільки ще крові треба пролити що б нарешті наступило прозріння?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #33 Кінолог 17.11.2014 16:22
Цитую Гора кедрів:
Цікаво, Олійник вже оформив підданство Кацапстану?

За собачу відданість Янику той його може ще й нерухомістю обдарувать - виділить вольєр у своєму ростовському "імєнії" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #32 Гора кедрів 17.11.2014 16:07
Цікаво, Олійник вже оформив підданство Кацапстану?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 333 17.11.2014 14:41
Цитую СБУ:
Oculus Rift і його клони так само як раніше в темі Вальки Матвієнчихи знову засуєтилися біля антипутінських постів мінуси проставлять :lol: Шкода їх - за три рублі надбавки від смотрящого єфрейтора ФСБ так напрягаються, що аж більше русського газа вирабатують :-x

Если не фильтровать плюсы-минусы, нацальника в Кремле шибко ругаццо будет :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 007 17.11.2014 14:23
Цитую Одессит:
Чепинога такая же тушка, как и Олейник, побежал к более рейтинговому на сегодня к Пете, а когда рейтинг Пети сольется , далее побежит!

СУПЕР!!!!!!!!!! !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 Де люстрація 17.11.2014 13:51
Цитую Фотограф:
Цитую Патріот:
Де наша місцева влада?Де звернення ОДА та міськради до президента з вимогою покарати Олійника?????????????????????????????????????????????????Ткаченко,Одарич ,чекаємо !

Не торопитесь, старейшина майдану же сказал, что он Олейник может что-то замутить... вот и ждем 8)

21.02.2012
Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Микола Булатецький учора на прес-конференції розповів, які він розрізняє політиків.
– Олійник, – підказали Миколі Івановичу.
– Олійник, до речі, не к..нчений, тільки на половину. Він потрапив в полон, до речі, добровільно здався. І я сподіваюся, що якщо він ще не зовсім к..нчений, то ще може щось таке замутить, що ми ще й якусь користь від цього матимемо.

З СТАРЄЙШИНОЮ СТАЛО ОСТАТОЧНО ВСЕ ЯСНО КОЛИ ВІН З НЄТОВКІНОЮ ЗЛИГАВВСЯ..ТЕПЕР ЙОМУ І ОЛІЙНИК НАПОЛОВИНУ К...НИЙ СТАВ,ЖЕРТВА ....ТУ.