реклама

реклама

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на посаду директора ДП «Черкасистандартметрологія» призначено Михайла Чорнопищука, інформує «Діловий регіон».


У червні поточного року пана Чорнопищука призначили виконувачем обов’язків директора цього держпідприємства.

Із грудня 1996 року Михайло Чорнопищук працював на посаді заступника ДП «Черкасистандартметрологія».

Нагадаємо, що у травні 2013 року виконуючим обов’язки директора ДП «Черкасистандартметрологія» став Андрій Мірошниченко, оскільки попереднього керівника держпідприємства Віктора Білоусова звільнили з посади у зв’язку з обранням його на посаду секретаря міськради. Крім того, Віктор Федорович виконував обов’язки міського голови Черкас.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #24 Вася 25.11.2014 16:14
тест
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #23 Старий бувший 24.11.2014 00:53
Да вміє він працювати, але ж чужими руками, розумом та вмінням. І досягнув він таки своєї багаторічної мрії, став ДИРЕКТОРОМ, завдяки хитрощам, брехні та х...рам. Знаю його. Більше немає що сказати, хіба що багато поганого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #22 Костин михайло 23.11.2014 19:08
Гарний він хлопец,но дасти ему нічого. Тай не дуже бажаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #21 Ш... 21.11.2014 19:59
Ця людина працювати не любе. Любе тільки керувати.Відповідальност і боїться. Дуже поважає подарунки. А в цілому дуже погана,як людина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #20 Ш... 20.11.2014 22:24
Что могу сказать. На вечеринках он очень веселый парень
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-28 #19 Санін 20.11.2014 19:20
По-перше, будь-якому новому керівнику на посаді дають 100 днів, а потім уже оцінюють його дії. По-друге, не подобається - запропонуйте іншу більш достойну людину. У нас і так дуже мало своїх, місцевих кадрів, які б відстоювали інтереси області, давайте будемо ще гнобити. Бий своїх, щоб чужі боялися! а чужі тільки цього і чекають, щоб зайняти тепле містечко. Але якщо на свого можна якось вплинути, то від чужого невідомо що чекати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #18 козак 19.11.2014 22:29
Як можна ставити цю людину директором,яком у навіть загін з поросятами не можна довірити доглядать!!!Про те ....в кріслі і нажаль доведе підриємство до банкрутства!!!І сміх і гріх...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #17 Юрист 19.11.2014 15:28
Цитую Василь:
Цитую Юрист:
Думаю, що не довго Чорнопищуку працювати директором, адже згідно ст. 33 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" Депутату місцевої ради, який працював у раді на постійній основі, після закінчення таких повноважень надається попередня робота (посада). Якщо Білоусов має намір повернутися, то суд в обовязковому порядку поновить його на посаді.

Суд він вже програв

Якщо дійсно Білоусов програв суд, то цікаво було би дізнатися прізвище судді, який міг винести завідомо неправосудне рішення? Чи у нас зараз політична доцільність бере верх над законністю? Тут і юристом бути не треба щоб вміти правильно трактувати Закон. Доречі, рішення судів набувають законної сили лише після спливу строків на апеляційне оскарження або після рішення апеляційного суду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-35 #16 Василь 19.11.2014 14:06
Цитую Юрист:
Думаю, що не довго Чорнопищуку працювати директором, адже згідно ст. 33 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" Депутату місцевої ради, який працював у раді на постійній основі, після закінчення таких повноважень надається попередня робота (посада). Якщо Білоусов має намір повернутися, то суд в обовязковому порядку поновить його на посаді.

Суд він вже програв
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-38 #15 Абракадабра 19.11.2014 13:03
Дивний ви народ.. Призначать заїжджого - не так, людину з підприємства - теж не так… Якщо Білоусов був такий золотий керівник – чому покинув підприємство? Не можна сидіти на двох стільцях одразу і берегти посаду на «чорний день». Він знав куди й на що йде, навіщо робити з нього «жертву»?