реклама

реклама

Центр гостинності просить небайдужих жителів Черкас долучитися та надати посильну допомогу переселенцям.

Центр гостинності постійно допомагає переселенцям продуктами харчування, які надають волонтери та благодійники. Продуктові набори пакують та щосуботи роздають родинам зі Сходу.

– Зазвичай волонтери готували майже 200 таких пакунків. Однак цього тижня продуктів харчування в центрі дуже мало. Просимо небайдужих жителів долучитися та надати посильну допомогу переселенцям, – звертається до черкащан керівник Центру гостинності Ірина Топчій.

Переселенці потребують таких продуктів: крупи, макарони, борошно, олія, цукор, печиво, чай, консерви, перераховують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #15 Чукча 24.11.2014 12:32
Модно стало у людей получающих тысячу гривен в месяц, хоть кило гречки выпросить. Пусть пани Топчий выйдет на улицу, откроет глаза пошире и посмотрит на каких машинах на роботу в горисполком приезжают слуги народа, те кто клянчит у народа последнюю копейку. Машины по 600 000 тысяч гривен как минимум!!!! и эта шобла даже на кило гречки не раскошелится. Они пропивают и проедают в день столько, что год можно снабжать переселенцев и бойцов в зоне АТО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 тьотя мотя 24.11.2014 01:00
Доля переселенців - це біда. Давайте допоможемо,і нехай це горе обмине кожного з нас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Оксана Мацюцька 23.11.2014 13:31
У мене інша пропозиція: придивіться уважніше до своїх сусідів і допоможіть хоч якоюсь крихтою тим з них, хто старий і одинокий. Повірте,вони з такою вдячністю приймають чи то яблука, чи овочі, чи то будь-яку дрібничку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 стабилизец 23.11.2014 09:41
Логичнее сначала сделать хотя бы что-то подобное:"Зампредседателя комитета Госдумы по аграрным вопросам Надежда Школкина ("Единая Россия") направила в субботу письмо главе Федеральной антимонопольной службы (ФАС России) Игорю Артемьеву, в котором она просит проверить цены на муку, макаронные изделия и крупы и принять меры в случае выявления спекуляций". А потом уж что-либо просить.
Количество продуктов будет уменьшаться, покупательская способность падает изо дня в лень. Возможно, не у Топчий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Черкащанин 23.11.2014 09:18
Вот эти, так называемые "переселенцы"-это прямая угроза нашей безопасности.К этим восьми тысячам добавьте ещё тех.кто продавался на парламентских выборах.Всё это звенья одной цепи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Нестор Іванович 22.11.2014 23:26
Цитую Дід Трохим:
А можна якось допомогти переселенцям з рук в руки, шоб без цього начпрода?


Ще нещодавно пані Тупчій нібито школою керувала і була відданою справі ПеР...на липового *ероя Тулуба, а сьогодня стала такою "гостинною". Я б токій і копійки не дав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Михайло 22.11.2014 22:38
Топчий пиарится наверное, думаю уже скоро-скоро пойдёт назад управлять образованием города..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Delta 22.11.2014 22:31
А хто така Топчій?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Володимир Юлькович 22.11.2014 19:35
Цитую Дід Трохим:
А можна якось допомогти переселенцям з рук в руки, шоб без цього начпрода?

А Ви, дідусю, сходіть у Центр, поспідкуйтесь з волонтерами, з пенсіонерами зі сходу, своїми очима подивіться на роботу за вашими словами "начпрода", може тоді не виникатиме дурних питань. Я сьогодні був і бачив, як люди надіються на допомогу. І не доведи нам, Господи, опинитися на їхньому місці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 АТО ВІЙНА 22.11.2014 15:10
Цитую Черкаси:
Ці переселенці на "Референдум"ходили? На "вибори" ДНР та ЛНР ходили?На блокування наших військових підписувались?Стріляли в наших солдат?Збитому "Боїнгу" раділи?Хунтою нас обзивали?Рашапрапором махали?Путінспаси кричали?Поки не буде чіткої відповіді,допом ога буде слабенька.У нас є солдати,їм потрібніше і в них ми впевнені. ЄДИНА УКРАЇНА ТАМ ДЕ З ОБОХ БОКІВ УКРАЇНЦІ.

невідомо чи всі в тому напрямку переїхали,бо як треба ми на квиток Черкаси-Москва скинемось,потяг поки ходить.Згадайте про ту "красуню" що з Луганською пропискою вже два місяці під Любавою на квиток до Київа стьобає,крутить ся вона,"заробляє як може".